Pumpkin Masala Sweet Cream Cold Brew


نوشیدنی سرد کدو ماسالا کدو تنبل

ممکن است سقوط کند اما اینجا هنوز خیلی گرم است. اگر می خواهید تمام فصل پاییز را تحمل کنید ، اما گرما و ترکیبات اصلی ادویه کدو تنبل به پایان رسیده است … من به شما رسیدم.

با اصول اولیه خداحافظی کنید – و مقدار زیادی شکر اضافی! این دستور تهیه خامه شیرین ماسلا کدو تنبل تا پاییز امسال ذهن شما را مشغول می کند. این بهتر از هر چیزی است که سفارش می دهید و برخلاف 50 گرم قند موجود در PSL ، فقط 3 گرم قند دارد!

گرچه من کالری کم و قند کم برای شما قائل نمی شوم. همچنین می تواند به بهبود خلق و خوی شما ، کاهش استرس و افزودن اصول اولیه به روز شما با Miss Congeniality کمک کند *

کدو تنبل قهوه سرد قهوه مزایای کم قند و افزایش روحیه را دارد

Miss Congeniality ترکیبی از سلامتی برای تقویت روحیه من است که مملو از ویتامین ها ، مواد معدنی و سازگار با بدن است که با بدن شما برای بهبود روحیه شما کار می کند. در زیر برخی از غذاهای مورد علاقه من آمده است. بررسی کنید که او چه کاری می تواند انجام دهد!

گردن شیر برای وضوح و تمرکز.

گیلاس زمستانی – پنیر باد برای کمک به کاهش اضطراب و استرس

Mucana Prurines Y “Dopa Bean” – استرس را کاهش می دهد ، تمرکز را بهبود می بخشد ، میل جنسی را افزایش می دهد و روحیه را افزایش می دهد

گوسفند خالص وایتکس یا شاه بلوط ، می تواند باروری را افزایش داده و علائم PMS و یائسگی را کاهش دهد

کدو تنبل قهوه سرد قهوه مزایای کم قند و افزایش روحیه را دارد

کرم شیرین کدو تنبل سرد:

1/2 فنجان نوشیدنی سرد
1 قاشق غذاخوری پوره کدو حلوایی 1 پیمانه شیر جو دوسر
1 قاشق دوشیزه مادرزادی
1/2 قاشق چایخوری ماسالا کدو تنبل

* مواد را ترکیب کرده و روی یخ بریزید

من نمی توانم منتظر بمانم تا شما این دستور غذا را امتحان کنید. من هرگز قهوه سرد را دوست ندارم (مانند این که در هوای 90 درجه به معنای واقعی کلمه قهوه داغ می نوشم) اما متفاوت است! من نمی توانم نوشیدن آن را متوقف کنم! شیرین ، خامه ای با بازدید PSL Vibes مقدار مناسب است که به شما احساس راحتی می دهد.

به من نشان دهید که چگونه آن را به دستور کار خود در IG اضافه می کنید و مطمئن شوید من veslovesweatfitness و SLSFnutrition را برای نشان دادن فرصتی برای اشتراک مجدد در صفحه ما برچسب گذاری کنید!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید