Master Cleanse Secrets – The Miracle Diet

Master Cleanse Secrets یک برنامه رژیم غذایی ده روزه است که به شما کمک می کند تا انرژی و جوانی خود را دوباره به دست آورید و در عین حال سال ها زباله های داخلی را پاک کنید. تمرکز اصلی این رژیم لیموناد خوش طعم آنهاست. قبل از شروع برنامه رژیم غذایی می خواهم حقایقی را در مورد رژیم غذایی با شما به اشتراک بگذارم که ممکن است بخواهید بدانید.

برنامه رژیم غذایی Master Cleanse Secrets 10 چیست؟

Master Cleanse برنامه ای است که می تواند به شما کمک کند تا 20 پوند وزن کم کنید و در عین حال جوان تر و درخشان تر به نظر برسید. اکثر مردم یک روز در رژیم دوام نمی آورند، اما هنوز آنقدر سریع این برنامه را کنار نگذارید. این کتاب تمام مراحل و تکنیک هایی را در اختیار شما قرار می دهد که این برنامه را قابل انجام تر می کند. قبل از اینکه به جزئیات بیشتر در مورد برنامه کاهش وزن بپردازیم، می خواهم کمی در مورد لیموناد به شما بگویم. دستور تهیه لیموناد شامل دو قاشق غذاخوری آب لیموناد ارگانیک، دو قاشق غذاخوری شربت افرا درجه B ارگانیک، 1/10 قاشق چایخوری فلفل هندی آسیاب شده و 10 اونس آب صاف شده است. بیشتر مردم ممکن است تعجب کنند که فلفل هندی در لیموناد چه طعمی خواهد داشت، اما نگران نباشید که طعم لذیذی به لیموناد می دهد، اما اگر نمی خواهید فلفل هندی را در لیموناد خود بریزید، فقط دو کپسول فلفل دلمه ای را با هر وعده مصرف کنید. از لیموناد می توانید کپسول فلفل قرمز را در اکثر فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. اکنون به برنامه Master Cleanse برگردیم، اکثر مردم این دستور را دریافت می کنند و مستقیماً وارد رژیم می شوند، اما این یک اشتباه است. این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه قبل از شروع رژیم غذایی، در طول رژیم و بعد از رژیم خود را آماده کنید. همچنین به شما می گوید که چگونه نتایجی را که برای آن سخت تلاش کرده اید حفظ و حفظ کنید.

مزایای انجام رژیم غذایی مستر کلینس چیست؟

چندین مزیت برای سلامتی وجود دارد که از پیروی از رژیم غذایی ناشی می شود. شما اشتها و متابولیسم خود را عادی می کنید تا بدن شما با وزن ایده آل خود سازگار شود. هورمون های سرکوب شده شما بازیابی می شوند تا احساس جوانی و شادابی بیشتری داشته باشید. شما به طور طبیعی بیشتر هوس غذای سالم و غذاهای ناسالم کمتری خواهید داشت. شما فقط در 10 روز کل بدن خود را از مواد زائد که سال ها در آن جمع شده اند سم زدایی کرده و پاک می کنید. هر گونه درد یا درد مفاصل به دلیل کاهش التهاب داخلی و موارد دیگر کاهش می یابد.

از رژیم غذایی مستر کلینز چه انتظاری باید داشت؟

شما باید انتظار داشته باشید که بدن شما به سرعت پاکسازی و بدن شما را به حالت طبیعی سالم بازگرداند. برخی از افراد حتی کاهش 1 تا 2 پوند در روز را در رژیم غذایی Master Cleanse تجربه کرده اند. رنگ پوست شما روشن می شود و خاصیت ارتجاعی پوست شما سفت می شود و ظاهری جوان تر به شما می بخشد. افرادی که از درد و درد مزمن رنج می بردند تنها در 10 روز به طور کامل درمان شدند در حالی که سطح انرژی آنها دردناک بود. شما از شر چند کیلو مخاط بدبو و مواد مدفوعی فشرده که به درون شما می چسبند خلاص خواهید شد. همچنین، سیستم غدد شما که حیاتی ترین اندام های شما را کنترل می کند، پاکسازی و ترمیم می شود.

بسته Master Cleanse شامل چه مواردی است؟

این بسته همراه با راهنمای بهینه سازی 4 سیستم تصفیه شما ارائه می شود که راز 4 سیستم تصفیه اصلی بدن و روش ساده پاکسازی بدن را تنها در 15 دقیقه به شما می گوید. شما مجله Master Cleanse را دریافت خواهید کرد که همه چیز را برای ثبت دستاوردها و پیشرفت شما در خود دارد. همچنین گزارشی در مورد آب سمی دریافت خواهید کرد که به شما نشان می دهد چگونه از خود و خانواده خود در برابر مواد شیمیایی و باکتریایی که در بیشتر آب آشامیدنی ما از جمله آب بطری یافت می شود محافظت کنید.

هزینه راهنمای Master Cleanse Secrets چقدر است؟

این راهنما با قیمت پایین 27 دلار هزینه دارد و تنها در 2 دقیقه از زمان سفارش، راهنمای دانلود را برای شما دریافت خواهید کرد.