11 موردی که باعث می شود در مدت زمان کوتاهی مانند یک نوزاد بخوابید • Wellness Captain


مثل بچه بخواب

عکس توسط میکروژن از Shutterstock

یک خواب خوب شبانه می تواند بسیار جوان کننده باشد ، اما گاهی اوقات خوابیدن و خوابیدن راحت تر از انجام دادن است. چه شما احساس ناراحتی جسمی ، تنظیم دما ، استرس ، چراغ ها یا سر و صدا داشته باشید ، همه آنها می توانند عاملی برای کم خوابی مداوم باشند.

اگرچه ناراحت کننده است ، اما افرادی هستند که اگر هر کدام از این عوامل حضور آنها را در شب احساس کنند ، خوابشان مشکل دارد. خوشبختانه موارد زیادی وجود دارد که به هزاران نفر در بهبود خواب شبانه کمک کرده است ، مانند بالش های خنک کننده ، روکش تشک های قابل تنفس ، پتوهای بالاست یا آروماتراپی.

در اینجا نحوه بهبود عادات خواب خود آورده شده است:

در واقع ، ما محصولاتی را فهرست کرده ایم که می توانند به عنوان ابزارهای قدرتمند برای مقابله با بی خوابی در نظر گرفته شوند. اگر به نظر شما هر یک از این موارد جالب است ، با خیال راحت آنها را امتحان کنید.

 • پتو وزنه دار بزرگسالان ZonLi – این پتو برای جذب عرق طراحی شده است ، بنابراین هنگام استفاده از آن احساس گرما نمی کنید.
 • بالش سقفی Coop Home Goods Premium قابل تنظیم – اگر دائما به دنبال بالشی هستید که محکم باشد ، اما خیلی سفت نباشد ، آن را دوست خواهید داشت. شما می توانید این بالش را به دلخواه سفارشی کنید ، می توانید بالش را از حالت فشرده خارج کرده و فوم حافظه را به دلخواه اضافه یا حذف کنید.
 • دستگاه صوتی مرغ قرمز بزرگ – موتور صوتی خروس بزرگ قرمز می تواند حداکثر شش صدا مانند باران ، اقیانوس و سر و صدای سفید کلاسیک را ارائه دهد. می توانید موتور را تمام شب روشن بگذارید و از یک خواب آرام و آرام لذت ببرید.
 • پخش کننده اسانس VicTsing – این پخش کننده روغن می تواند 10 ساعت مستقیم کار کند ، بنابراین می توانید در طول شب از رایحه آرامش بخش لذت ببرید.
 • مخلوط اسانس خوب بخوابید – این ترکیب اسانس با مریم گلی ، کوپایبا و اسطوخودوس تهیه می شود. اگر مخلوط روغن را در یک دستگاه پخش کننده ریخته و چند قطره را قبل از خواب در وان بریزید ، ما تضمین می کنیم که شما مانند یک نوزاد می خوابید.
 • سرویس روتختی ملانی – این ورق ها از میکرو فیبر برس دار ساخته شده اند و ورق هایی با دوام طراحی شده اند.
 • ژل Linenspa Infused Memory Foam تشک تاپر – رویه فوم حافظه دو اینچی با بدن شما مطابقت دارد و به طور کلی تجربه خواب راحت تری را برای شما تضمین می کند.
 • ماسک چشم خوابیده MZOO – چیزی در مورد این ماسک وجود دارد: آن را در اطراف چشم و بینی شما نشان می دهد ، بنابراین شما راحت می توانید با آن روی صورت خود بخوابید.
 • ساعت زنگ دار HeimVision – اگر می ترسید با یک زنگ خطرناک و استرس زا بیدار شوید ، دیگر نگران نباشید. این زنگ هشدار دهنده نوری است که طلوع خورشید را شبیه سازی می کند و می توانید از بین صداهای آرامش بخش مختلف را انتخاب کنید تا بتوانید در آرامش از خواب بیدار شوید.
 • بالش زانو ارتوپدی ComfiLife – این بالش زانو هنگام خواب به راحتی بین زانوها قرار می گیرد ، بنابراین می توانید از درد کمر و لگن خداحافظی کنید.
 • سرگرمی SöMN Kömforte دو منطقه ای – این مورد برای شرکایی با تنظیمات مختلف دما عالی است. دارای یک طرف سرد و یک طرف گرم است ، بنابراین شما و شریک زندگی خود می توانید با هم راحت بخوابید.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید ، ما همچنین به شما توصیه می کنیم: آیا می خواهید در چند ثانیه بخوابید؟ این تکنیک های مورد تایید متخصصان را دنبال کنیددیدگاهتان را بنویسید