11 محصول تمرینی خانگی که بازوها و پاهای شما را تحت فشار قرار نمی دهد • سلامت کاپیتانتوسط MC
9 سپتامبر 2021

تمرین یوگا

عکس توسط GingerKitten از Shutterstock

از آنجا که بسیاری از سالن های ورزشی به دلیل شرایط همه گیر تعطیل هستند ، افراد در تمرینات خود خلاقیت بیشتری پیدا می کنند. البته ، برای ادامه تمرینات ورزشی قدیمی خود ، باید چند وسیله جانبی بخرید ، از دمبل گرفته تا نوارهای مقاومتی تا وزنه.

همچنین ، اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید ، بهتر است هزینه کمتری را صرف خریدهای یکبار مصرف کنید ، نه این که یکبار آن را با قیمت خدا بدانید. بنابراین ، اگر با ما موافق هستید ، در اینجا لیستی از تجهیزات بدنسازی در خانه-از جمله چرخ های شکمی ، کتری بل ، توپ های ثبات و موارد دیگر-وجود دارد که به کیف پول شما آسیب نمی رساند ، اما قطعاً عضلات شما را تقویت می کند.

 1. کیف شن Sandbell Sandbell – کیسه های شن بسیار شبیه کتری بلز و توپ های دارویی برای قدرت و استقامت هستند. فقط یک تفاوت وجود دارد: شن و ماسه موجود در آنها در حین حرکت جابجا می شود ، که این تمرین را کمی دشوارتر می کند زیرا عضلات قابل دسترسی در قسمت مرکزی و بازوها را فعال می کند. اگر گاه به گاه در خانه کاردیو انجام می دهید ، می توانید او را بلند کرده و چند بار به زمین بکوبید. نگران نباشید ، از نئوپرن ساخته شده است ، بنابراین برای کف شما ایمن است.
 2. بند تناسب اندام ProProo – استفاده از این بند راحت تر از آن است که به نظر می رسد. سیستم TRX برای کمک به شما در انجام تمرینات مناسب وزن بدن طراحی شده است.
 3. گروه های آموزشی Fit Simplify Loop Resistance Resistance – اگر می خواهید اندامی بیکینی سکسی داشته باشید ، این گروه مقاومت بهترین دوست شما است. قابل تنظیم و بادوام ، می توانید از آن در تمرینات مقاومتی یا برای بازیابی عضلات استفاده کنید. هزینه آنها فقط 10 دلار است و می توانید از آنها برای سالها تمرین شدید و تقویت عضلات پایین بدن استفاده کنید. علاوه بر این ، آنها دارای یک کیف و یک کتاب الکترونیکی پر از فیلم های تمرینی هستند.
 4. لغزنده Synergee Gliding Disc Core – واقعاً می تواند برای هسته شما معجزه کند! اگر نمی دانید چگونه از آنها استفاده کنید ، نگران نباشید: آنها با راهنمای تمرین رایگان ارائه می شوند ، جایی که می توانید یاد بگیرید که چگونه آنها را در تمرینات بالای بدن خود ، اما همچنین برای تمرین پا و پشت خود بیاموزید. اگر وزن سنگین دوست ندارید ، این یک جایگزین عالی برای شما است. نه تنها قادر خواهید بود یک تمرین تمام بدن بسیار ارزان انجام دهید ، بلکه فضای بسیار کمی را در خانه شما اشغال می کند.
 5. توپ تمرین بزرگ – اگر از طرفداران بدنسازی و پیلاتس هستید ، قطعاً به این توپ ورزشی بزرگ نیاز خواهید داشت. می توانید حرکات کششی ، حاملگی انجام دهید ، اما در هنگام نشستن بر روی آن در ساعات کار ، کمردرد را نیز تسکین دهید. این ماده از مواد PVC سازگار با محیط زیست و غیر سمی ساخته شده است ، بنابراین بسیار محکم است.
 6. غلطک فوم قوی 321 – جمع کردن فوم بعد از تمرین می تواند مزایای جدی داشته باشد. برای مثال ، از آسیب یا درد عضلات بعد از تمرین رهایی می یابد ، اما دامنه حرکتی را نیز افزایش می دهد. شما اساساً یک ماساژ ورزشی بدون برچسب قیمت سنگین دریافت خواهید کرد.
 7. طناب پرش سرعت WOD Nation – جای تعجب نیست که چرا بسیاری از ورزشگاه ها هنوز این محصول اصلی PE را دارند. طناب زدن به طور علمی ثابت شده است که باعث می شود قلب شما برای یک تمرین قوی قلبی پمپاژ شود. به علاوه ، فقط 13 دلار قیمت دارد!
 8. Gaiam Essentials Style Yoga Mat Fitness – این لوازم جانبی را می توان به طرق مختلف مورد استفاده قرار داد: برای تناسب اندام ، ورزش ، یوگا و پیلاتس. همچنین ، شما یک بند کششی دریافت می کنید تا بتوانید هر زمان که می خواهید مناظر را تغییر دهید.
 9. نوار کشویی درب بدنسازی چند منظوره Perfect Fitness- اگر از زمانی که تصمیم گرفته اید در خانه تمرین کنید ، تمرینات کششی شدید را از دست داده اید ، به وضوح این مورد را از دست داده اید. این یک تمرین دهنده عالی برای جلسات کشش و چانه به جلو است ، اما می تواند برای تمرینات کششی و سه سر بازویی نیز استفاده شود.
 10. دمبل با روکش نئوپرن – من و شما هر دو می دانیم که ما از استفاده از این کودک کوچک در حین تناسب اندام بی بهره هستیم. این مجموعه دمبل مخصوص تمرینات مقاومتی است و وزن هر دمبل تقریباً است. 12 پوند
 11. کیسه های پانچ اودولند – نیازی به گفتن نیست که می توانید از این روش نه تنها برای آموزش بلکه برای “آرامش خاطر” خود نیز استفاده کنید!

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید ، ما همچنین به شما توصیه می کنیم: 20 دلیل برای اینکه نمی توانید وزن کم کنیددیدگاهتان را بنویسید