10 شهر پشه ای در آمریکا که باید از آنها اجتناب کنید • Wellness Captain


عکس توسط Elizaveta Galitckaia از Shutterstock

آیا واقعا تابستان می شود اگر ما وسواس گونه به پاها و بازوهای پشه ها سیلی نزنیم؟ یا بگذارید اینطور بیان کنم ، آیا تا به حال بدون آن دفع حشرات از خانه خارج شده اید؟

همه ما با این حشرات مرتبط با خون آشام مشکلاتی داریم که بسیار آزاردهنده هستند ، اما جدا از جنبه خارش ، آنها همچنین می توانند ویروس ها و بیماری ها را منتقل کنند.

همچنین ، چندین شهر در آمریکا وجود دارد که در طول سال ، نه فقط در ماه های تابستان ، با این مشکل روبرو هستند. اگر می پرسید نام شهری که بیشتر پشه ها را در آن پیدا می کنید چیست ، برای اولین بار در هفت سال گذشته ، دیگر آتلانتا نیست.

کدام شهر بیشترین پشه را در آمریکا دارد؟

اگر از خود می پرسید که چه کسی در لیست شهرهای پشه زده آمریکا بیشتر است ، لس آنجلس رتبه اول را به خود اختصاص می دهد. وی پس از بررسی تعداد مشتریان پشه ای که در منطقه مترو بین 1 آوریل 2020 تا 31 مارس 2021 به مشتریان پشه خدمات می داد ، به این نتیجه رسید. پس از لس آنجلس ، این ده شهر برتر با مشکلات پشه در آمریکا هستند:

  • لس آنجلس، کالیفرنیا – ظاهر “جنگجوی بالدار” دیگر در جنوب کالیفرنیا پدیده ای نیست. متأسفانه این کار عادی شد.
  • آتلانتا، جورجیا- ملکه سابق این شهر آلوده به پشه هنوز مشکل عمده ای با این حشرات دارد.
  • ایالت واشنگتن – تابستان در منطقه DC به معنی پشه است ، زیرا همیشه در فراوانی وجود دارد.
  • دالاس، تگزاس – در دالاس ، تگزاس ، نیش پشه ها علاوه بر آزاردهنده ، خطرناک نیز هستند. حشرات می توانند بیماری هایی مانند نیل غربی ، زیکا یا لایم را حمل کنند.
  • شیکاگو، ایالت ایلینویز- امسال جمعیت پشه ها در شیکاگو در تابستانی مرطوب و پس از بهار خشک منفجر شد.
  • نیویورک، نیویورک- سیب بزرگ بیش از 40 گونه پشه دارد ، اما تنها تعداد کمی از آنها می توانند ویروس نیل غربی را منتقل کنند.
  • دیترویت ، میشیگان- با توجه به این واقعیت که دیترویت با طوفان ها و سیل های اخیر مواجه شده است ، جمعیت پشه ها در تابستان امسال رو به افزایش بوده است.
  • میامی، فلوریدا- متأسفانه جمعیت پشه ها در فلوریدا جنوبی بسیار پویا است.
  • شارلوت ، کارولینای شمالی- به گفته متخصصان مبارزه با آفات ، شارلوت در بین پشه ها در رتبه نهم بدترین کشور قرار دارد.
  • رالی دورام ، کارولینای شمالی- در کارولینای شمالی ، فصل پشه ها بین آوریل و اکتبر آغاز می شود.

اگر در یکی از این شهرها زندگی نمی کنید ، ممکن است هنوز با پشه ها در تماس باشید. خوشبختانه مواردی وجود دارد که می توانید تا حد امکان نوردهی خود را محدود کنید.

اول ، شما باید از مناطقی که پشه ها در آن پرورش می یابند ، مانند آب ایستاده یا مناطق تاریک و مرطوب اطراف خانه خود ، خودداری کنید.

دوم ، توصیه می کنیم پرده ها را روی پنجره ها و درهای خود نصب کنید تا احتمال ورود پشه ها به خانه شما کاهش یابد. برای جلوگیری کامل از این حشرات نمی توانید کارهای زیادی انجام دهید ، اما داشتن اسپری حشره در کنار شما و دور نگه داشتن شما از مکان هایی که بیشتر دوست دارند می تواند ارتباط شما را با این حشرات خون دوست به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

پست مرتبط: چرا برخی افراد مبتلا به سندرم اسكیتر می شوند؟

اگر به نظر می رسد هیچ چیز دیگری برای شما کار نمی کند ، ممکن است بخواهید این دستبند دفع کننده پشه را امتحان کنید.دیدگاهتان را بنویسید