کریستینا لوپز زن کالیفرنیایی پس از مرگ پسر 4.9 میلیون دلار پرداخت و برای باند پسر دیگر سلاح خرید


یک زن کالیفرنیایی که پس از اصابت گلوله مرگبار به پسرش در محل شهرک سازی ، مبلغ 5 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد ، به دلیل استفاده از پول برای خرید سلاح برای پسر دیگرش و اعضای باند دستگیر شد.

به گفته کلانتر منطقه فرسنو ، کریستینا لوپز ، 42 ساله ، از مادرا ، یکی از 14 نفری بود که در جریان تحقیقات چند ماهه از گروهی که اعضای آنها در تیراندازی مرگبار در ماه ژوئیه شرکت کرده بودند ، دستگیر شد.

لوپز در ماه آوریل 4.9 میلیون دلار از این شهر به دلیل مرگ پسر 16 ساله اش ایسیا موریتا گلدینگ دریافت کرد که هنگام فرار از افسران در تلاش برای دستگیری یا دستگیری وی در سال 2017 مورد اصابت گلوله قرار گرفت. یکی از شهرک ها بود. بزرگترین در تاریخ شهر.

لیزا اسمیت کمپ ، وکیل شهرستان فرسنو گفت لوپز از بودجه این شهرک برای خرید سلاح برای پسر 14 ساله اش برای توزیع به گروه خود استفاده کرد.

لوپز 4.9 میلیون دلار برای مرگ پسر 16 ساله ایسیا موریتا گلدینگ در سال 2017 دریافت کرد.
کلانتری شهرستان فرسنو

“اکنون او به جمع آوری پول از محل سکونت خود ، که از شهر Fresno دریافت کرده بود ، برای خرید خانه ای که در آن زندگی می کند ، ادامه داد و علاوه بر هزینه هزاران دلار برای سلاح هایی که به پسر 14 ساله خود داد . ” “او مطابق ABC 30 گفت.

اسمیت کمپ افزود: “بدیهی است که این خانواده تجربه این نوع رفتارها را دارند.”

رالف تورس ، وکیل لوپز ، ادعا می کند که او بی گناه است و تمام پولی که از این تسویه دریافت کرده است قابل حساب است. او به ایستگاه گفت که او برای محافظت از فرزندان خود در برابر هرگونه خشونت بیشتر از سلاح ، از منطقه خارج شده است.

وی گفت: “ما باید ببینیم آنها چه چیزی دارند و چه شواهد فیزیکی و ملموسی را می توان برای جمع آوری آنها در نظر گرفت.”

به گفته پلیس ، لوپز با 22 اتهام قاچاق اسلحه ، از جمله توطئه برای ارائه سلاح گرم به یک کودک زیر سن قانونی به نفع باند خیابانی ، به خطر انداختن کودکان و توطئه برای ارائه سلاح گرم به یکی از اعضای باند روبرو است.

به گزارش ای بی سی 30 ، لوپز در زندان است و انتظار می رود روز سه شنبه برای اولین بار محاکمه شود.

با سیم های قطب

دیدگاهتان را بنویسید