پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا ، متهم به سوء استفاده جنسی از سگ و انباشت پورن کودکان شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل ضبط فیلم سوء استفاده جنسی از سگ ها و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به حدود 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

به گفته وکلای دفتر منطقه جنوبی فلوریدا در ایالات متحده ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، در ماه جولای پس از محکومیت به پورنوگرافی کودکان و ظلم حیوانات در مجموع به 272 ماه زندان محکوم شد.

دادستان ها گفتند سینو دات ویدئوهای شخصی خود را از خود در ارتباط با سگ ها تهیه کرده و آنها را در چت آنلاین با دیگران به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های مزاحم را در تلفن همراه وی و همچنین چت هایی در مورد عشق پیدا کردند.

به گفته شاکیان ، مادن از طریق نرم افزار اشتراک فایل Dropbox به Pornney Porn دسترسی پیدا کرده و “هزاران” فایل هولناک را در حساب خود ذخیره کرده است. او همچنین تصاویر و فیلم های پورنوگرافی کودکان را از طریق چت آنلاین و رسانه های اجتماعی پیدا کرد که در آن بارها از کودکان سوء استفاده جنسی می کرد.

مادن ویدیوی مزاحم را در یک گپ آنلاین به اشتراک گذاشت.
مادن ویدیوی مزاحم را در یک گپ آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان حیوانات مراقبت از دست

ماموران امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه او حمله کردند و پرونده هایی را پیدا کردند که در آنها مدن درباره “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” و همچنین چندین عکس و فیلم ، بر اساس اسناد دادگاه ، صحبت کرده بود.

به گفته مغازه های محلی ، مادن در ماه مارس به دلیل ضبط فیلم حیوانات در حالی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از دست در Aventura بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، این ویدئو برخی از سوء استفاده ها را در بیمارستان حیوانات نشان می دهد.

بیمارستان حیوانات مراقبت در بیانیه ای به NBC6 میامی پس از دستگیری مارس گفت که آنها از اتهامات علیه مدن “وحشت زده” شده اند.

در آن زمان بیمارستان حیوانات گفت: “تیم حقوقی ما و خانواده دست های مراقبتی هر آنچه در توان دارند برای کمک به نیروی انتظامی و تسهیل تحقیقات و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید