پدر شورشیان گلدمن ساکس با کارکنان TPG رفتار خشن دارد


بانکدار سطح ابتدایی به روشن شدن انقلاب کارگری در گلدمن ساکس کمک کرد ، اما آیا او سعی می کرد با پدرش این تبهکاری ها را بکشد؟

ماه گذشته ، مشخص شد که بانکداران سال اول که اسلاید ویروسی مفصلی از شرایط وحشیانه کار در گلدمن را گردآوری کرده بودند ، توسط جوی کاسلت 23 ساله ، پسر بارون خریداری جاناتان کاسلت ، معاون رئیس خصوصی پیوستند. -TPG غول برابری

با این حال ، آنچه کمتر شناخته شده است این است که Coslet بزرگتر شهرت خود را برای اجرای زیر دست ها دارد و از نظر شلاق زدن ، حتی می تواند از رئیس گلدمن ، دیوید سولومون سخت تر باشد.

منابع نزدیک به شرکت گفتند ، در سال 2012 ، هنگامی که کوسلت جوان 14 ساله بود ، جاناتان کاسلت در TPG ، جایی که همکاران سطح ابتدایی در ساعات طولانی خود به آنها فشار می آوردند ، مانند صدای مشابه برخورد کرد.

به گفته یکی از کارکنان سابق TPG ، “او می گفت ،” ما مشکلی نداریم که 80 ساعت در هفته کار کنیم ، اما نه 100 ساعت. ” یکی دیگر از کارکنان آن زمان می گوید: “فرهنگ سراسر عرشه بود.”

به گفته خودی ها ، کسلت به عنوان مدیر سرمایه گذاری TPG در آن زمان می تواند در مورد نحوه ارائه مدل های مالی در جلسات معاملات احتمالی به طور خاص صحبت کند. یک منبع با آگاهی مستقیم از وضعیت گفت: اگر ارائه اسلاید خوشایند نیست ، کاسلت دریغ نکرد که معامله گر را مجبور کند چندین بار قبل از جلسه روز دوشنبه در سراسر شرکت تکرار کند.

“شما باید آنچه را که او می خواست به او بدهید. این جدول ، این مدل و این برآورد »، به گفته منابع مستقیم. “همکاران برای جلسه دوشنبه به وقت اقیانوس آرام در طول روزهای شنبه و یکشنبه شب تمام روز کار خواهند کرد.”

مایکل کواچ / گتی ایماژ
جویس کاسلت ، پسر جاناتان کاسلت ، به ایجاد انقلاب کارگری در گلدمن ساکس کمک کرد.
رامین تال / کوربیس توسط گتی ایماژ

برداشتن؟ یک روال هفتگی که شبیه گلدمن وحشتناک به نظر می رسید ، جایی که کوسلت کوچک و همکارانش با شرایط کاری “غیرانسانی” روبرو شدند که به سلامت جسمی و روحی آنها آسیب می رساند.

در TPG ، غم و اندوه یک همکار جوان در آخر هفته از دست رفته هرگز به شکل نامه ای به کاسلت نبود ، که در یک پاورپوینت در رسانه های اجتماعی فاش شد. با این وجود ، کاسلت نیم نگاهی به این آتش سوزی انداخت و “او فکر کرد که باید آن را برطرف کند.”

کاسلت بدون اتلاف وقت ، این وضعیت را در یک تماس منظم با رتبه و پرونده شرکت حل کرد.

“او در تماس به آنها گفت:” شما باید بارها و بارها بالا بروید. اگر دوست ندارید ، می توانید به جای دیگری بروید. ” “وقتی او به عنوان اولین متحد TPG پیوست ، در مورد همه کارهایی که انجام می داد – حمل کیسه های بوندو” صحبت کرد. ”

میلیاردر TPG “بوندو” دیوید باندرمن خواهد بود ، که برای سرگرمی در مهمانی های بزرگش با گروه رولینگ استونز بلیط های بزرگی منتشر کرده است.

TPG از اظهارنظر خودداری کرد.

پدر کاسلت در ماه مه سال گذشته در جشن تولد مدرک پسرش و گلدمن تامتوم به فرزندش در فیس بوک نوشت: “شما بسیار هیجان زده اید که از دفتر من کار می کنید.” “ناهار زیاد ، اگر شما را در محل کار رها کند.”

او یک چهره خندان اضافه کرد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید