همه چیز درباره کرست چاپ سه بعدی کایلی جنر “کابوس در خیابان نارون”


آن را فردی کروگر کوتور بنامید.

در یک کمپین آغشته به خون برای مجموعه آرایش جدید هالووین خود با الهام از “کابوس در خیابان نارون” ، کایلی جنر در سبک هایی شبیه فریاد ظاهر می شود ، از کت و شلوار لاتکس خالی از سکنه گرفته تا کرست مجسمه سازی شده خیره کننده که یادآور رگهای درهم پیچیده است.

دومین نگاه ، اثر هنرمند نوسی کوئرا ، ساکن LA است که قطعات چاپ شده سه بعدی خود را از طرح های طراحی شده توسط کامپیوتر خلق می کند.

کوئرو سه ساله به صفحه Six Style گفت که تیم جنر ماهها پیش درخواست قطعه ای را الهام گرفته از یک فیلم ترسناک ترسناک دریافت کرده بود و او قبل از قرار گرفتن روی سینه با ایده امتیاز بازی کرده بود.

او در مورد کرست خونین که از رزین قابل درمان با اشعه ماوراء بنفش ساخته شده بود ، گفت: “من سعی کردم کاری شوم و تیز برای او انجام دهم.”

برنامه شلوغ مغول گریم 24 ساله نیز چالش دیگری را به روند طراحی اضافه کرد.

“هنگامی که به صورت کمیسیون کار می کنم ، من معمولاً یک اسکن سه بعدی از شخص انجام می دهم و سپس قطعه مدل سه بعدی را روی پوست او اعمال می کنم.” به دست آوردن چنین چیزی با او کمی سخت تر است. “کوئرو گفت.

“بنابراین من فقط با اندازه گیری های کلی او به پایان رسیدم و دوستم را پیدا کردم که بسیار تصادفی بود.” و من آن را اسکن کردم و از آن به عنوان مدل اصلی خود استفاده کردم. “

خوشبختانه محصول نهایی – که قبل از اعلام بارداری دوم بر روی جنر عکاسی شده بود – مانند یک دستکش روی ستاره فرود آمد.

کایلی جنر با ناخن های بلند قرمز
جنر کرست خود را با یک مانیکور قرمز خون مطابقت داد.
اینستاگرام

“وقتی پیشنهاد می کنم.” [a piece] در رایانه ، مطمئن می شوم که از داخل صاف و پشتیبانی می شود. کوئرو گفت: “باید کاملاً راحت باشد.”

کوئرو ، هنرمند و هنرمند گرافیتی سابق هیچ تجربه رسمی در زمینه مد ندارد ، اما این امر مانع از جذب ستاره هایی مانند SZA ، Bebe Rexha و Chloe Bailey به سمت زره آینده خود نشده است.

در ماه آوریل ، او همچنین تیتر یک خبرهایی شد که به احیای خالکوبی گریمز از “زخم های بیگانه زیبا” کمک کرد. این خواننده بعداً در یک پست اینستاگرامی که جوهر سفید فرازمینی خود را نشان می دهد ، “مغز رایانه بیگانه” خود را ستود.

خالکوبی Grimes در پشت
نوسی کوئرو در ابتدای امسال با گریمز در زمینه خالکوبی پشت فرازمینی خود همکاری کرد.
اینستاگرام

کوئرو به ما گفت که طرح گسترده-که او به صورت دیجیتالی از هنرمند خالکوبی Tweakt تزئین کرده است-حاوی “برخی از ابزارهای مشابه” است که او برای ساخت کرست های شناخته شده خود استفاده می کرد ، و افزود که همکاری این سه نفر در یک جلسه گرد هم آمده بود.

“همه ما تازه ملاقات کردیم و چند ساعت روی پشت او خالکوبی کردیم!” یادآوری کرددیدگاهتان را بنویسید