هریس از دروغ های یهودستیز و سایر تفسیرها قدردانی می کندراست: هریس دروغ های یهودستیز را ستایش می کند

وقتی فردی دروغ می گوید و به او “حمله” می کند ، معاون رئیس جمهور باید چه بگوید؟ این مقدار یهودستیزی است؟ از Dominic Green of Spectator World می پرسد. کامالا هریس هفته گذشته با دانشجویی که به “یارانه تولیدکنندگان اسلحه آمریکایی” کنگره اعتراض داشت روبرو شد و با اشاره به لایحه تأمین بودجه گنبد آهنین اسرائیل ، گفت: “این قلب من را ناراحت می کند ، زیرا نسل کشی و آوارگی مردم است.” هریس سپس “دانش آموز را تحسین کرد. به به ‘خوشحالم که این را گفتی’ [Harris] گفت. “صدای شما ، دیدگاه شما ، تجربه شما ، حقیقت شما نباید سرکوب شود و باید شنیده شود.” گرین خاطرنشان می کند: “اما این دانشجو هیچ چیز درست نگفت ،” نگرش او مسموم از ایده های خطرناک است. پاسخ صحیح: “دروغ را تصحیح کنید. حقیقت را بگویید.”

برادر بزرگ کشته شد: من به IRS نگاه می کنم

کریس فارلو در روزنامه صبح دالاس خاطرنشان می کند که مورد نگران کننده ای که دموکرات ها در لایحه “آشتی” خود قرار داده اند عبارت است از “بانک ، اتحادیه اعتباری یا سایر موسسات مالی خود را مجبور کنید تا همه معاملات شخصی و تجاری خود را سالانه 600 دلار یا بیشتر گزارش دهند.” به دیمز می گوید “می خواهد از این اطلاعات برای جلب مالیاتگران فرار ثروتمند استفاده کند” ، اما “این امر به IRS این امکان را می دهد که تقریباً همه آمریکایی ها را برای درآمد مالیاتی بیشتر بررسی کند.” با قیمت 600 دلار ، “برخی از آمریکایی ها از دام خارج می شوند. هر سال اطلاعات افراد مانند پرداخت های کارت اعتباری شما و حتی معاملات با خانواده و دوستان را در اختیار شما قرار می دهد. در واقع ، “ضبط این همه اطلاعات IRS بدون دلیل احتمالی” به این معنی است که IRS با همه ما به عنوان “کلاهبرداری مالیاتی فرض شده” رفتار خواهد کرد.

لیبرال ها: چگونه چپ های فرهنگی هابل را دموکرات ها شکست می دهند

روئی تکسرا در نشریه The Liberal Patriot هشدار می دهد: “چپ فرهنگی موفق شده است که حزب دموکرات را به جنایت ، مهاجرت ، پلیس ، آزادی بیان و البته مجموعه ای از نژادها در مورد نژاد و جنسیت مرتبط کند که از رای دهندگان اصلی فاصله دارد.” سعی می کنند خود را از ایده های نامطلوب مانند کاران جدا کنند ، اما “صداهای دیگر در حزب” بسیار مخالف نیستند. این صداها توسط رسانه های دموکراتیک و سازمان های غیر انتفاعی و “در زیرساخت های حزب ، که همه آنها کاملاً تحت سلطه چپ فرهنگی هستند” ، بلند شده است. بنابراین سدها در موضوعاتی مانند امنیت مرزها ، “پلیس زبانی” و نامیدن آمریکا به عنوان “جامعه برتری طلبان سفیدپوست” از رای دهندگان استفاده می کنند. نتیجه این است که “سقف حمایت دموکراتیک” هنگامی که رای دهندگان به سمت چپ متمایل به اقتصاد هستند. دموکرات ها “نمی توانند هم چپ فرهنگی داشته باشند و هم تسلط سیاسی داشته باشند. در نهایت آنها مجبور به انتخاب هستند”.

محافظه کار: تعقیب قطب در بافندگی غیر معمول نیست

چارلز CW کوک از نشنال ریویو روز یکشنبه شکست رسانه ها در سرکوب فعالان جناح چپ را که در حمام سینمای سن کیرستن را تعقیب می کردند محکوم کرد. به به [and] با عجله از دستشویی بیرون رفت. نیوزویک ، واشنگتن پست و دیلی بیست همگی از خشم “آتش سوزی معترضان تلفن و دوربین” در حالی که فردی را به توالت می بردند ، درخشیدند. نگرانی رسانه ها از “حفظ نظم سیاسی” در دوران ترامپ.

لیبرال ها: اعتبار مقامات بهداشتی

JD Tusile استدلال می کند که یکی از دلایل مقاومت گسترده در برابر موم ، “زخم های خود زخمی توسط متخصصان بهداشت عمومی” است که از زمان شروع شیوع “اعتبار خود را به طور م effectivelyثر” از بین برده اند. فقط افراد “کمتر آگاه” که شک دارند: در یک نظرسنجی در ماه مه 2000 در مورد Medscape پرستاران (خواهر WebMD برای متخصصان مراقبت های بهداشتی) ، 77٪ گفتند که از زمان شروع همه گیری اعتماد خود را به CDC از دست داده اند و 51٪ گفتند آنها اعتقاد خود را به FDA از دست داده اند. اعتماد به نفس کاهش یافته است. برای 450 پزشک ، 77 درصد از FDA و 48 درصد از CDC کاهش یافته است. واکسرها انتخاب های بدی انجام می دهند ، اما توسط بمب گذاران انتحاری به شدت رد شده اند. ”

– گردآوری شده توسط هیئت تحریریه پستSource link

دیدگاهتان را بنویسید