ناز گورلی – با Fitnessbank آشنا شوید


همیشه در حال حرکت است

نشستن در خانه: کنسا ، GA

زندگی خانوادگی: جوشی ازدواج کرد ، مادرش بچه دالاس بود

زندگی کاری: مدیر فروشگاه طراحی داخلی و اثاثه یا لوازم داخلی ، اثاثه یا لوازم داخلی ASAP

سن: 30-چیزی

نازلی گورلی در زمان خود بسیار کم است و او آن را دوست دارد. به عنوان مدیر در یک شرکت شلوغ طراحی و اثاثه یا لوازم داخلی ، روز کاری او معمولاً دیوانگی کنترل شده از تعامل با مشتری و هماهنگی طراحی و گردش کار است. فعال کلمه ای است که او در طول زندگی خود برای توصیف خود به کار می برد. کلاس های رقص که در بوگوتای کلمبیا بزرگ شده بود هفته او را پر کرد. او در دوران جوانی در کالج و گرجستان ، وقت خود را با والیبال ، دویدن های رقابتی و تمرینات بدنسازی پر می کرد. در واقع ، او با شوهرش آشنا شد ، که در لیگ والیبال بازی می کرد.

نازلی می گوید: “من همیشه فردی بسیار رقابتی بودم.” “خواه در حال بزرگ شدن در رقص یا والیبال در دبیرستان و دانشگاه ، من همیشه می خواستم بهترین باشم. در حال حاضر من و شوهرم با شرکت در لیگ والیبال چرچ در رقابت هستیم ، اما وقتی با سگ ما خیلی گرم نیست از دویدن آرام لذت می برم. ”

چگونه مراحل را در روز خود گنجانده اید؟؟

“من همیشه در حال حرکت هستم. در محل کار من مشغول دویدن از دفترمان به مغازه پشتی هستم. سپس ، هنگامی که ساعت کارم تعطیل است ، معمولاً در سالن بدنسازی با شوهرم ملاقات می کنم تا ورزش کند یا برای بازی والیبال بیرون برود. من سعی می کنم هر روز 10000 قدم بردارم. اکثر روزها موفق بودم ، اما اگر اینطور بگویم ، چند روزی نیست که فقط نیاز به استراحت داشته باشم. اساسا من در طول روز نمی نشینم. من یک صندلی روی میز کارم دارم اما در حین ارتباط با مشتری و دویدن این طرف و آن طرف ، به نظر می رسد که من فقط برای شام نشسته ام. ”

چه کسی بخشی از قبیله تمرین شما است؟

“مطمئناً شوهر من ، جو – ما واقعاً در ورزشگاه ملاقات کردیم. ما چند فصل قبل از شروع رابطه با هم در لیگ والیبال مقابل یکدیگر بازی کردیم و اکنون هشت سال بعد ازدواج کرده ایم. او قطعاً یکی از داستانهای مورد علاقه من در باشگاه بدنسازی است! گروه والیبال من بخش مهمی از زندگی من است. تقریباً یک دهه است که با همان گروه دوستان والیبال بازی می کنم. ما با هم در لیگ ها در ورزشگاه ، کلیسا ، زمین باز ، حتی در کافه های تصادفی بازی کردیم. این چیزی است که می توانید به آن اعتماد کنید ، آبجو بعد از تمرین یا ورزش جاری می شود! ”Source link

دیدگاهتان را بنویسید