میکا زیبا نژاد و رنجرز با تمدید هشت ساله موافقت کردندرنجرز به مرکز شماره 1 تعهد بلند مدت داده است و او قبلاً در خانه است.

Mika Zibnezad .5 8.5 میلیون در هر هشت سال تمدید می کند تا با پیراهن بلوز تا سال 2030 بماند ، The Post لری بروکس ابتدا گزارش داد قبل از اینکه تیم اعلام رسمی روز یکشنبه را تایید کند.

کریس دروری مدیرعامل تیم ملی در این باره گفت: “از زمان پیوستن به تیم در سال 2016 ، میکا به عنوان یکی از بازیکنان اصلی NHL ظاهر شده است.” “میکا علاوه بر اینکه یک بازیکن عالی روی یخ است ، یک الگو از یخ است. ما خوش شانس هستیم که بخشی از سازمان رنجرز هستیم و خوشحالیم که او کار خود را در نیویورک ادامه خواهد داد. ”

این قرارداد که زیبا نژاد را تا 36 سالگی در ژاکت رنجرز قرار می دهد ، احتمالاً به نفع هر دو طرف خواهد بود. با کاهش ارزش نژاد به طور متوسط ​​سالانه 9 میلیون دلار ، رنجرز از انعطاف پذیری کمی برخوردار است ، به ویژه پرداخت حقوق برای برنده جایزه نوریس آدام فاکس و دیگر بازیکنان اصلی.

دوره هشت ساله کمی بیشتر از آن چیزی است که انتظار می رود رنجرز پرداخت کند. اما اگر او تا پایان فصل به یک بازیکن آزاد بدون محدودیت تبدیل می شد ، زیبا نژاد در بازار آزاد حدود 10 10 میلیون درآمد کسب می کرد و قطعاً رنجرز 93 قیمت منصفانه را دریافت می کرد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید