مزایای تمرینات بدنی بر سلامت روان – تناسب اندام کندی


آیا می دانستید ورزش سلامت روانی شما را بهبود می بخشد؟ اغلب ، ما بر روی مزایای فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی نیز به همراه دارد. اگر تا به حال “اوج دونده” را تجربه کرده اید ، منظور خود را می دانید و تأثیرات روانی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. در دانشگاه دوک ، یک سری آزمایشات تصادفی نشان داده است که مزایای ورزش را می توان با درمان داروهای ضد افسردگی برای سلامت روان مقایسه کرد.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، ورزش دورترین چیزی است که از ذهن شما دور می شود. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که ورزش های کم تأثیر نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی شما انجام می دهید ، فقط حرکت کنید.

گفته می شود ، پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما امکان می دهد تا به فعالیتهای مختلف دسترسی داشته باشید نه اینکه خانه خود را انتخاب کنید ، که این امر شانس شما را برای به دست آوردن چیزی که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

خواب خوش

خواب ناکافی با تعدادی از مشکلات سلامتی مرتبط است و مطالعات نشان داده است که ورزش به افراد کمک می کند تا بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. اثبات آن واضح است: شروع یک برنامه ورزشی به شما کمک می کند تا زیبایی خود را در کوتاه ترین زمان بازیابی کنید.

بهبود تصویر از خود

نه تنها ورزش منظم و خواب متعاقب آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و انجام اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. احساس اینکه می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند خودخواهی را افزایش دهد. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت متوجه عوارض جانبی هیجان انگیز بهبود سطح استقامت می شوند.

افزایش انرژی

این استقامت تازه نه تنها به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام شما کمک می کند ، بلکه شما را به فعالیت های دیگر نیز سوق می دهد. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کند ، می داند که انجام ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، بنابراین افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

اگرچه ورزش در نهایت باعث بهره وری بیشتر شما می شود ، اما وقتی مسائل روانی انرژی شما را افزایش داده است ، شروع به کار دشوار است. هنگام شروع برنامه تناسب اندام چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

نحوه شروع و پایبند ماندن به روال تمرینی

Kennedy Fitness دارای چندین مکان در South Jersey است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما در Turnersville ، استخر در NJ ، یا یکی از سایتهای دیگر ما در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید