مدیر فیس بوک می گوید الگوریتم ها کاربران را در برابر “سخنان نفرت انگیز” محافظت می کند


معاون رئیس جمهور در امور شرکت و امور جهانی در مصاحبه های روز یکشنبه مدعی شد که الگوریتم های بحث برانگیز فیس بوک از کاربران خود در برابر قرار گرفتن در معرض محتوای شدید ، سخنان نفرت انگیز و اطلاعات غلط محافظت می کند.

نیک کلگ از فیس بوک در برابر ادعاهای افشاگر فرانسیس هوگان دفاع کرد که الگوریتم او باعث ایجاد کلیک بر روی محتوای شدید شده است – اما تاکید کرد که این شرکت هرگز اطلاعات غلط و سخنان نفرت را به طور کامل از پلت فرم حذف نخواهد کرد.

کلگ به دانا باش در گفتگوی CNN’s State of Union گفت: “اگر الگوریتم را حذف کنید … اولین اتفاقی که می افتد این است که مردم بیشتر و نه کمتر نفرت پراکنی – بیشتر ، اطلاعات غلط” را مشاهده خواهند کرد. “این الگوریتم ها دقیقاً طوری طراحی شده اند که مانند یک فیلتر بزرگ هرزنامه برای شناسایی و دوست نداشتن محتوای بد عمل کنند.”

وی گفت: “به ازای هر ده هزار بیت محتوا ، شما تنها پنج قطعه از سخنان نفرت انگیز را مشاهده خواهید کرد.” “ای کاش می توانستیم آن را به صفر برسانیم. یک سوم جمعیت جهان روی سکوی ما هستند. البته ما خوبی ها ، بدی ها و زشتی های انسان را در سکوهای خود می بینیم. ”

کلگ به باش اصرار داشت که الگوریتم فیس بوک نقش خاصی در هدایت شورش های پایتخت ایفا نمی کند. او در برنامه “ملاقات با مطبوعات” شبکه NBC به چاک تاد گفت که ادعای هیگن قصد تضعیف فیس بوک را دارد. خوراک پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020 “فقط درست نبود”.

کلگ به تاد گفت: “ما در واقع بیشتر آن را تا افتتاح نگه داشتیم و برخی را به طور دائمی نگه داشتیم.”

وی گفت که این شرکت “ابزارهای ساده” – مانند کاهش تیراژ ویدئوها ، فرصتهای سرمایه گذاری مدنی و تبلیغات سیاسی – را که ناخواسته “در حال کاوش بیشتر و بیشتر محتوای سرگرمی قانونی بیگناه است” بازگردانده است.

نیک کلگ ، معاون سیاست و امور جهانی فیس بوک.
نیک کلگ ، مدیر اجرایی فیس بوک ، تکذیب کرد که شورش های پایتخت 6 ژانویه توسط الگوریتم های این پلتفرم تقویت شده است.
توسط خبرگزاری فرانسه گتی ایماژ
نمونه ای از لوگوی فیس بوک در لپ تاپ افراد.
فیس بوک همچنین به دلیل عدم محدودیت در کارتل های مواد مخدر ، قاچاقچیان انسان و کودکان پدوفیل مورد بررسی قرار گرفته است.
رویترز

کلگ گفت: “ما این کار را بسیار استثنایی انجام دادیم.” “ما فقط اجازه می دهیم محتوای کمتر رایج در پلتفرم های ما پخش شود. ما این کار را به دلیل شرایط استثنایی انجام دادیم. ”

کلگ به تاد گفت که “ایجاد یک تنظیم کننده دیجیتال” و تعیین قوانین برای حفظ حریم خصوصی داده ها و کنترل محتوا بر عهده کنگره است.

وی گفت: “من فکر نمی کنم کسی بخواهد یک شرکت خصوصی در مورد این ممنوعیت تجاری واقعاً دشوار تصمیم بگیرد ، از یک طرف بیان آزاد و از سوی دیگر کنترل یا حذف محتوا.” “اختلافات اساسی سیاسی وجود دارد. راست فکر می کند که ما بیش از حد محتوا را سانسور می کنیم ، و چپ فکر می کند که ما به اندازه کافی سانسور نمی کنیم.

نیک کلگ ، معاون سیاست و امور جهانی فیس بوک.
نیک کلگ ، مدیر اجرایی فیس بوک استدلال کرد که “فرصت های مشارکت مدنی و تبلیغات سیاسی” به شهرت شرکت لطمه می زند.
DPA / اتحاد تصویر توسط گتی I.

کلگ به جورج استفانوپولوس از ABC گفت که تجزیه و تحلیل گزارش فیس بوک در مورد محصولات این شرکت که باعث آگاهی کودکان خردسال و شرکت های دخانیات در مورد خطرات سیگار می شود ، بسیار گمراه کننده است.

او می گوید: “در دهه های 80 و 90 دستگاه هایی وجود داشت که تماشای تلویزیون بیشتر شبیه مشروبات الکلی بود ، یا می دانید بازی های بازی مانند PAC Man اعتیادآور بودند.” “ما نمی توانیم طبیعت انسان را تغییر دهیم. همیشه در اینترنت چیزهای بد خواهید دید. ”Source link

دیدگاهتان را بنویسید