قتلهای انجام شده در ایالات متحده در سال 2020


از کارا مورز
خبرنگار سلامت روز

دوشنبه ، 27 سپتامبر 2021 (HealthDay News) – در ایالات متحده یک رکورد افزایش قتل در سال 2020 وجود داشته است ، بزرگترین افزایش سالانه از زمانی که مقامات فدرال شروع به ردیابی قتل ها در 1960 کردند.

ارقام نشان می دهد که 4901 قتل بیشتر در سال 2020 نسبت به سال 2019 انجام شده است. سال گذشته ، به گفته 16000 سازمان اجرای قانون ، حدود 21500 نفر در سراسر کشور کشته شدند. اگرچه اعداد و ارقام تا سال 2021 هنوز بالا هستند ، اما به نظر می رسد با پیشرفت سال روند کاهشی خود را طی می کنندنیویورک تایمز گزارش شده

آمارها نشان می دهد که جنایات جدی – از جمله تجاوز ، حملات مسلحانه ، سرقت و سرقت خودرو – تا سال 2020 حدود 5 درصد کاهش یافته است.

دلایل افزایش جنایت کاملاً مشخص نیست ، اما می تواند شامل افزایش شدید خرید تسلیحات و تأثیر همه گیری بر سلامت روانی و اقتصاد مردم باشد. بار گزارش شده

هارولد مدینه ، رئیس اداره پلیس آلبوکرک در نیومکزیکو گفت: “این یک طوفان کامل است.” باربه وی از بیماری همه گیر ، پیامدهای اعتراضات در زمینه عدالت اجتماعی و تلاش برای نجات وثیقه ، که در برخی از شهرها منجر به آزادی بیشتر جنایتکاران محکوم به خیابان شد ، یاد کرد.

مدینه می گوید: “تنها یک عامل وجود ندارد که بتوانیم به آن اشاره کنیم که چرا در جایی که هستیم هستیم.”

کارشناسان دلایل بسیار دیگری را برای افزایش شدید ذکر کردند ، از جمله افرادی که مجبور به اقامت طولانی تر در کنار یکدیگر شدند ، ادارات پلیس برای قرنطینه افسران ، افزایش بی خانمانی و کاهش دسترسی به برخی خدمات بهداشت روانی.

پیتر وینوگراد ، استاد دانشگاه نیومکزیکو که به عنوان مشاور در اداره پلیس آلبوکرک کار می کند ، می گوید: “این کشوری است که همه از سندروم ضربه ای کوچک پس از COVID رنج می برند و نمی دانند چه اتفاقی می افتد.” باربه “این بزرگ است.”

برخی همچنین اعتراضات پس از کشته شدن جورج فلوید را ذکر کردند ، که باعث شد پلیس تحت بازنگری شدید از برخی جنبه های پیشگیری از وقوع جرم خارج شود ، یا اعتماد عمومی را کاهش دهد ، که پس از آن قانون را به دست گرفت.

علیرغم افزایش شدید ، این تعداد هنوز در دهه 1990 تحت خشونت هستند بار گزارش شده

درصد کمتری از مرگ و میر در سواحل موازی ، در شهرهای اصلی نیویورک و لس آنجلس رخ می دهد ، که تقریباً 14 of از قتلها در ایالات متحده در سال 1990 ، اما 3.8 in در سال 2020 بوده است. در حالی که قتلهای کمتر در شهرهای بزرگ رخ داده است ، بدترین سالها ، شهرهای متوسط ​​دارای تعداد بی سابقه ای بودند ، از جمله آلبوکرکی ، میلواکی ، تولسا ، اوکلا. و دس مینز ، آیووا.

جف اشر ، تحلیلگر جنایی در نیواورلئان می گوید ، اگرچه ارقام مربوط به سال 2021 هنوز در جدول ذکر نشده است ، اما امسال تعداد قتل در 87 شهر حدود 10 درصد بیشتر از سال گذشته است. باربه

این تجزیه و تحلیل نشان داد که در سال 2020 ، 9،913 سیاه پوست ، 7،029 سفید پوست ، 497 نژاد دیگر ، 315 نژاد ناشناخته ، 14،146 مرد و 3،573 زن جان خود را از دست دادند.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قتل ، به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده مراجعه کنید.

منبع: نیویورک تایمز

دیدگاهتان را بنویسید