شهردار روچستر ، لاولی وارن ، پس از پذیرش موافقت نامه درخواست استعفا کرد


شهردار روچستر ، لاولی وارن ، به دلیل نقض قانون انتخابات ایالتی برای انتخابات 2017 استعفا داده و تا 1 دسامبر از سمت خود کنار می رود.

وارن ، 44 ساله ، خود را برای روز دوشنبه آماده می کرد ، و انتظار می رفت که او و دو دستیارش به دلیل نقض محدودیت مشارکت در کمپین یک ماهه شکایت کنند ، اما او به یک اشتباه خود اعتراف کرد و اعتراف کرد که عمداً از مرز 8557 فراتر رفته است. ..

با قبول اتهام ، اولین زن سیاهپوست شهردار منتخب شهر از احتمال از دست دادن مجوز قانون و برکناری فوری از مقام خود اجتناب کرده است.

این روزنامه می گوید که متهمان وارن ، خزانه دار کمپین آلبرت جونز جونیور و رزلند بروکس هریس ، خزانه دار کمیته اقدامات سیاسی وارن برای یک روچستر قوی ، به دلیل پذیرش مشارکت در کمپین که از محدودیت های قانونی فراتر رفته است ، گناهکار شناخته شده اند.

انتظار می رود که وارن ، که در هنگام خروج از دادگاه اظهار نظر نکرده است ، جانشین شهردار جیمز اسمیت شود. دموکرات و کرونیکل انتظار دارد مالک ایوانز ، نماینده شورای شهر ، که اوایل امسال وارن را در مقدماتی دموکرات ها شکست داده بود ، در 1 ژانویه بر عهده بگیرد.

وارن اواخر دوشنبه شب در یک پست فیس بوکی از ساکنان روچستر تشکر کرد.

وارن می نویسد: “گذشته را پشت سر بگذارید و چشم به راه آینده ای روشن باشید.” “ما با هم به موفقیت های زیادی دست یافته ایم ، اما در نهایت ، خدا را شکر می کنم که می توانم خانواده را بر همه چیز انتخاب کنم.”

بر اساس WHM ، وارن ، جونز و بروکس-هریس در صورت محکومیت به جرم ، به چهار سال زندان محکوم شدند. به گفته دموکرات ها و کرونیکل ، قاضی هر سه نفر را به یک سال مرخصی مشروط محکوم کرد ، به این معنا که در صورت ارتکاب جرایم اضافی در آن مدت ، ممکن است با جریمه های اضافی روبرو شوند.

وکلای شهرستان مونرو ترخیص مشروط را توصیه نکرده و قاضی توماس لئون را به مجازات محکوم کرد. وکلای وارن قبلاً از اجتناب از قوانین مالی کمپین خودداری کرده و دلیل آن را دفترداری ضعیف و خطاهای سهوی عنوان کرده بودند.

دامنه کلاهبرداری ادعایی مشخص نشده است مگر اینکه اعلام شود که “صدها هزار دلار” است. به گزارش دمکرات و کرونیکل ، PAC حدود 350،000 جمع آوری کرد.

معامله وارن در روز دوشنبه همچنین اتهامات مربوط به تفنگ جداگانه و تهدید کودکان را حل کرد. در ماه ژوئیه ، هیئت منصفه بزرگ او و شوهر سابقش ، تیموتی گرانسون را به دلیل حمل سپر جنایی و به خطر انداختن رفاه کودک و عدم شلیک اسلحه یا سلاح گرم در خانه متهم کرد.

حمله به خانه او در ماه مه با ادعاهایی مبنی بر اینکه پلیس گفت دو کیلو کوکائین و یک قبضه اسلحه و یک تپانچه از خانه او کشف شد ، جایی که دختر 10 ساله اش تنها یافت شد ، مرتبط بود. در حالی که وارن و گرنیسون هر دو به اتهام اسلحه و سوء استفاده از کودکان بی گناه بودند ، او در شبکه قاچاق مواد مخدر مرتبط با شوهر بیگانه اش مشارکت نداشت.

پلیس ایالت مواردی را از خانه شهردار روچستر ، لاولی وارن خارج کرده و بیرون می آورد
پلیس ماه مه گذشته به خانه وارن حمله کرد.
Jamie Germano / Democrat and Chronicle توسط AP

به گفته دموکرات ها و کرونیکل ، وارن ، که قبلاً ادعا می کرد تحت مراقبت “جادوگری” قرار دارد ، در تلاش بود تا به دلیل “منافع دخترش” گناهکار شناخته شود.

ساندرا دورلی ، دادستان منطقه ، گفت که تصمیم روز دوشنبه پس از بررسی کامل شواهد علیه وارن ، جونز و بروکس هریس “عادلانه و عادلانه” بود.

دورلی در بیانیه ای گفت: “در آینده ، پیامدهای رفتار شهردار فراتر از سیستم عدالت کیفری است.” “این یک گام مهم در تلاش های بزرگتر ما برای ترویج انتخابات اخلاقی در ایالت ما است.”

پلیس ایالت منزل شهردار روچستر لاولی وارن را در روز چهارشنبه 19 مه 2021 در روچستر نیویورک تفتیش کرد.
پلیس در ماه مه دو کیلوگرم کوکائین و یک تفنگ و یک تپانچه را در خانه وارن کشف کرد.
توسط Jamie Germano / دموکرات و Chronicle AP

وارن به دلیل نحوه کنترل مرگ تنفسی دانیل پرود در شهر با انتقاداتی روبرو شد ، مرد سیاه پوستی که در مارس 2020 پس از نگه داشتن توسط پلیس در پیاده رو تا زمانی که تنفس خود را متوقف کرد ، جان سپرد.

در ماه فوریه یک هیئت منصفه بزرگ به عدم اتهام مقامات روچستر رای داد ، هرچند افسر مارک وان ، که بیش از دو دقیقه در فیلمبرداری از بدنه دوربین روی صورت خود را روی پیاده رو فشار می داد ، در ماه سپتامبر “اتهامات دپارتمان” دریافت کرد.

با سیم پستSource link

دیدگاهتان را بنویسید