رژیم غذایی سریع برای کاهش وزن – زندگی ایده آل لیپوماتیک | کویتوس


این یکی از مهمترین کارهایی است که باید هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن متناسب با وزن خود انجام دهید و هرگز سعی نکنید قرص ها و مکمل های کاهش وزن را که این روزها در همه جا مشاهده می کنید مصرف کنید. اگر بتوانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم غذایی برای کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا به طور نامنظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید که خوردن یک یا دو وعده غذایی و وعده های غذایی سنگین در روز به شما کمک نمی کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید با یک ورزش خاص و یک برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که دوست دارند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا این سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا به شما قرص های رژیمی ارائه می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای با نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم کاهش وزن به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این رژیم غذایی برای همه سنین شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم موفق شده اند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه رژیم غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین وزن را کاهش دهید. این رژیم غذایی یک هفته ای است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر به طور مداوم از این رژیم پیروی کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اصلا نباید گرسنه بمانید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن بالا می روید. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را به شما ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی می کردند شگفت زده شده بودند که چگونه رژیم غذایی که نمی خواهد آنها از گرسنگی رنج ببرند ، به طور موثری وزن خود را کاهش داده است. اما نگران نباشید ، به دستورات این برنامه رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم کاهش وزن 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است ، زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به میزان دلخواه میوه بخورید ، علاوه بر موز که می توانید. میوه هایی مانند خربزه و هندوانه خوشمزه هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز بعد به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. به یاد داشته باشید که برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز جزء این سبزی است و بهتر است آن را پخته یا دم کرده در ابتدای روز میل کنید تا کربوهیدرات های آن سوزانده شده و در طول روز مصرف شود. بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم استفاده کنید عبارتند از: لوبیای آب پز ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام و موارد مشابه. مطمئناً سیستم گوارشی شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. در روز دوم ، نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب در روز را فراموش نکنید.

روز سوم رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما امکان می دهد در طول روز سبزیجات و میوه ها را بخورید. با این حال ، مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب آنها به شما بستگی دارد. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

روز چهارم برای کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس می کنید که کاملاً برآورده شده اید. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را تقسیم کنید تا در هر زمان از روز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز و یک لیوان شیر ، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز ، عصرها 3 عدد موز و یک لیوان شیر و بقیه موزها شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

روز پنجم برای کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک لیوان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 فنجان افزایش دهید.

روز ششم برای کاهش وزن: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک لیوان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات بگذرانید. در این روز حتما 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز وعده های غذایی GM است. در این روز می توانید یک لیوان برنج و مقدار زیادی سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز هفته خواهد بود.

شما قطعاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری انجام نخواهید داد مگر اینکه به برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب پایبند باشید. این برنامه تغذیه مزایای بیشتری برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار روشن تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4 تا 5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که تشنه کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم لاغری با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

با تزریق ژل به لب ها ، لب ها را بهبود دهید

صورت را با تزریق چربی به گونه ها برجسته کنید

با تزریق بوتاکس چین و چروک صورت را از بین ببرید

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان دردهای عضلانی با استفاده از ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید