دیو چاپل در مورد ترنس و دیگر سخنرانی ها درست می گویدIconoclast: نمازخانه در سمت راست ترانس است

اندرو سالیوان در زیرپوشش خود می گوید: “رسانه های پرطرفدار در ایالات متحده از خوانندگان نمی دانند که درباره گرایش جنسی بحثی وجود دارد.” جای تعجب نیست ، وقتی تقریباً کل Netflix ویژه – متناوباً شاد و انسانی ، وحشی و صادق – و در مورد “دیو چاپل” به خوبی بحث و گفتگو شود ، همان قسمت ویژه در اکثر رسانه های مشهور نوشته می شود. ، ”برای اینکه یک کمدین متعصب شود. اما چپل همان کاری را انجام داد که کمیک می خواست انجام دهد: به امپراتور فعلی بگویید که او لباس ندارد. یک زن ترنس نمی تواند زایمان کند زیرا یک زن به دنیا می آید. او تخمک گذاری نمی کند. “واژن” او یک “شبیه شبیه” است. “چپل راست می گوید.

لیبرالها: مشکل اسپانیایی Dames

روي تيخيرا در ليبرال ميهن پرست مي گويد: “جو بايدن” در سال 2020 ، دونالد ترامپ را به عنوان يك نژاد پرست آشفته توصيف كرد كه به ويژه از مهاجران متنفر بود. ” در عوض ، لاتین ها 16 درصد به سمت ترامپ از 201 حرکت کردند – 26 امتیاز در کوبا و “12 در افراد مکزیکی تبار”. به به همچنین پورتوریکویی ها 18 امتیاز از ترامپ جلوتر بودند. در حال حاضر ، ارقام جدید نشان می دهد که این تغییر عمدتا در بین کارگران اسپانیایی و جوانان بوده است: “افراد زیر 30 سال 41 درصد از آن حمایت کردند.” دمینس این حقیقت را نادیده می گیرد که مردم لاتین “بیش از هر چیز در مورد مشاغل ، اقتصاد و مراقبت های بهداشتی” و “تمرکز بیشتر بر تحرک رو به بالا” و همچنین “میهن پرستان” هستند. بحران دموکرات ها ادامه خواهد داشت. “این رای دهندگان تا زمانی که به این گروه توجه نکنند ، باید به چیزی که دموکرات ها بیشتر به آن اهمیت می دهند اعتقاد داشته باشند.”

Libertarian: G & T با سر اشتباه Blas تغییر می کند

شهردار دو بلاسیو تصمیم گرفت برنامه هدیه و استعدادهای مدرسه گوتهام را با “اندازه گیری ترکیب قومی دانش آموزان و تسریع گرایش مترقی به اعلام شواهد” تفکیک “در صورت مشارکت چند سیاهپوست و لاتین تبار” بست “. و با به کار بردن اصطلاح “انزوا” ، “د بلاسیو” به ترفند سیاسی باورنکردنی مشکوکان به عنوان نژادپرست مشروعیت می بخشد. ” یک راه بهتر از این این نیست که مسیری را که تعدادی از افراد تجربه کرده اند ببندید ، بلکه دسترسی به همه را با بالاترین کیفیت انتخاب کنید. گفتن راحت تر از انجام دادن ، اما هرگز توسط یک سیستم همه کاره انجام نمی شود. ”

مجله اپیدمی: نظم دائمی؟

“چرا ما در مورد کاهش محدودیت های کووید صحبت نمی کنیم؟” از راس بیرکن از اقیانوس اطلس می پرسد. “اگرچه موارد کروناویروس در بیشتر ایالات متحده در حال کاهش است ،” رهبران “هیچ معیار مشخصی برای دستور” ، “خروج قابل توجه از هر مرحله اپیدمی دیگر ، ندارند ، هنگامی که مردم می توانند از تعداد موارد مثبت یا نرخ مثبت پیروی کنند و اقدامات کاهش دهنده ای را برای ما قول دهند. یک بار می دانست. “برای بازگشت سرانجام ، “همه اپیدمی ها پایان می یابد” و “برخلاف شیوع آنفولانزا قرن ها پیش ، که درصد زیادی از آمریکایی ها را کشت ، واکسن ها اکنون برای نجات جان افراد وجود دارد”. س silentال خاموش کارشناسان بهداشت عمومی می پرسد: “ژنرال جدیدی ظهور می کند ، نسل های آینده همیشه یاد می گیرند که کارت های واکسن خود را جرقه بزنند یا به بانوها و متصدیان حمل و نقل بپردازند ، همانطور که مسافران هوایی در اجرای تئاترهای ایمنی برداشتن کفش و کمربند خود را پذیرفته اند. به 20 سال پس از 11 سپتامبر؟ “

دادستان عمومی سابق: DA ، کار خود را انجام دهید

“فعالیت” چپ رادیکال برای “بهبود سیستم عدالت کیفری” این است که تظاهر می کند “ما جنایتکار نداریم” یا “جامعه نژادپرست سیستماتیک خود را مقصر همه جنایات می دانیم.” آنها به دنبال راه های “خلاق” نیستند جوانان سیاه پوست را به ارتکاب “جنایات نابرابر” در مراکز شهری متهم می کنند. “این موارد جدید شامل رد مقررات برای افزایش مجازات ضد باند است. با وجود اینکه قانونگذاران ایالتی این قوانین را وضع می کنند ، دادستان ها آنها را به طور م andثر و بی ادبی لغو می کنند زیرا آمریکایی های آفریقایی تبار را “به طور نابرابر” مجازات می کنند. “اما” جنایتکاران حرفه ای متناقض هستند و اگر به جای اینکه مرتباً تحت تعقیب و زندان قرار بگیرند به خیابان ها بیاورند ، مرتکب جرم زیادی می شوند. “دادستان ها باید قانون را اجرا کنند.

– گردآوری شده توسط هیئت تحریریه پستSource link

دیدگاهتان را بنویسید