در شکست این جت ها اشکالات زیادی ایجاد می شود


زمان بازی خطا فرا رسیده است.

چه کسی بیشتر برای Falcons 27، Jets 20 در لندن روز یکشنبه بیشتر سنجاق می کنید؟

طرفداران جت چقدر زمان دارید؟

مهاجم روکی 22 ساله زک ویلسون را به خاطر بازی در پنجمین بازی خود در NFL متهم کرد. او 19 از 32 را برای 192 یارد بدون رهگیری و تاچ داون انجام داد ، اما تنها 65 یارد پاس داشت و 9 دقیقه و نیم دقیقه به بازی باقی مانده بود – BGT (قبل از اتلاف وقت).

آتلانتا در رده سوم نزولی از 14 تیم ، نهم است و مدافع را به دلیل ناکامی در رسیدن به مرحله سوم حساس سرزنش می کند.

بلیک کرنر بک برایس هال ، که به نظر می رسید در اشتباه در یک پاس پاس بسیار موفق در کنار شاهین ها قرار گرفته است.

سرمربی تیم را که روز بدی در دو طرف توپ داشت ، سرزنش کرد.

او سرمربی روبرت صالح و هماهنگ کننده دفاعی اش جف اولبریچ را متهم کرد که چندین بار خود را کنار گذاشته است.

برای مثال ، جان فرانکلین مایرز ، بازیکن خط دفاعی ، پویاترین بازیکن تهاجمی تیم فالتونز ، کایل پیتس را پوشش می داد و قبل از اینکه جتز در آخرین منطقه پاس گل گلی مت رایان متوجه آتلانتا شود ، 10 بر صفر پیش افتاد. شیفت پنج ساعته از آمریکا به انگلستان؟

درست همانطور که فرانکلین مایرز هفته گذشته به مدت 4 سال مجوز گرفت ، قرارداد 56 میلیون دلاری به این معنا نیست که او باید پیش نویس شماره 4 را در منطقه نهایی انتخاب کند.

جت ها در آتلانتا 3 و 2 از خط 16 حیاط 20-17 عقب هستند و در کمتر از سه دقیقه به پایان بازی ، جت ها در خط دفاعی در دفاع دفاعی بازی می کردند ، ابتدا التماس می کردند و سپس پشت سر می دویدند. همراهی آتالتا برای کشتن ابتدا کوردارل پترسون. به پذیرایی حیاط؟

دلیل این کار را هماهنگ کننده حمله مایک لافلر بدانید که باعث می شود فکر کنید آیا او 15 نمایشنامه تهاجمی خود را در تاریکی قبل از بازی می نویسد یا خیر.

این هواپیماها بر روی شاهین ها در لندن فرود آمدند.
این هواپیماها بر روی شاهین ها در لندن فرود آمدند.
تصویر PA / SIPA ایالات متحده

جت ها که در کوارتر اول فصل 30 بر صفر عقب بودند ، در پنج بازی خود اولین کوارتر را به ثمر رساندند و در نیمه اول 73-15 بودند.

آدام گاس ، سرمربی سابق جتز ، که توسط طرفداران جتز به دلیل ناکامی در خطای خود مورد توهین قرار گرفت ، قبل از فروکش کردن خطای خود و لنگ شدن ، با بازی های فیلمنامه ای خود مانند اره تهاجمی به نظر می رسید.

شاهین ها با بدترین دفاع پاس در لیگ وارد بازی شدند و به مدافع حریف اجازه دادند تا با 10/96 یارد با 70.5 درصد پاس های خود ، 11 عدد TD و رتبه پاس زرق و برق دار هر INT را برای 1096 یارد کامل کند. تخلف جت ها – با شروع از لافلر و ویلسون – نتوانست از این نقص استفاده کند.

بین ناکافی بودن حمله و ناتوانی در فرود در خط دفاعی ، بازی نمی توانست بدتر از این برای جت ها آغاز شود.

جت ها در دو دارایی اول خود سه گل به ثمر رساندند و ویلسون در سومین مورد رهگیری شد. در آن زمان ، آنها در حال حاضر عقب مانده 17-0 بودند.

زک ویلسون
زک ویلسون
گتی ایماژ

رایان ، بدون دریافت کننده اصلی خود کالوین ریدلی (که به دلیل مسائل شخصی به تور نرفت) ، Jets second را انتخاب کرد که برای ماه اول یک شگفتی دلپذیر بود ، با 342 یارد و دو تاچ تاون پرتاب کرد.

او با یک گل زمینی در حرکت ابتدایی ، شاهین ها را با نتیجه 3 بر 0 پیش انداخت.

بعد از اینکه جتز در اولین مالکیت هجومی خود سه گل به ثمر رساند ، فالکونز در 10 بازی 92 یاردی رفت و در پاس 2 متری رایان با پیرس 10 بر صفر از پیتس پیش افتاد ، که به وضوح توسط فرانکلین مایرز مشخص شد.

پس از سه گل دیگر از جت ها ، فالکونز با پاس 17 حیاط Ryan TD به هایدن هرست ، که توسط خط دفاعی دیگری ، برایس هاف پوشانده شد ، 17 بر صفر صعود کرد.

تیم های بد راه هایی را برای باخت در بازی ها پیدا می کنند. جت ها این کار را روز یکشنبه انجام دادند و در این راه یک سفر طولانی به لندن را از دست دادند. از آتلانتا تشکر می کنم که تیم خوبی در این بازی نبود و نتوانست با چرخاندن توپ جت ها را دور نگه دارد.

صالح گفت: “شما باید ابتدا نحوه باختن را بیاموزید و وقتی پیروزی را یاد گرفتید ، باید نحوه توقف را بیاموزید.” آنها نمونه هایی از یادگیری نحوه بستن و مواردی هستند که فکر می کنم در آنها بهتر خواهیم شد. “

یک هفته پیش ، جت ها اولین بازی خود در دوران صالح ویلسون را بردند ، گویی این فصل را جالب کرده اند. این یک گام مهم رو به عقب در برابر تیم فالکونز در لندن بود که عملاً از جت ها خواسته بود در بازی بمانند ، زیرا مقصر زیادی برای رسیدن به آنجا بود.

کوری دیویس دریافت کننده می گوید: “ما می دانیم که از 1-4 بهتر هستیم.”

مایکل کارتر گفت: “هیچ کدام از ما چیزی نخوانده ایم.” “ما فکر می کنیم خوب هستیم.”

این یک روش سرگرم کننده برای نمایش آن در لندن در روز یکشنبه بود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید