دادگاه نظامی برای سرهنگ دوم استوارت شلر یک استاندارد دوگانه است


سرهنگ دوم استوارت شلر ، که از رهبری نظامی در شبکه های اجتماعی به دلیل خروج ضعیف آمریکا از جنگ افغانستان انتقاد کرد ، به اتهام شش جنایت به دادگاه نظامی ویژه متهم شده است. این اقدام انتقام جویانه تنبیه نامتناسب یک شهروند آمریکایی ، که به سادگی از حق آزادی بیان خود در قانون اساسی استفاده کرد ، استاندارد دوگانه پنتاگون را در برخورد با کسانی که ارتش از “زنجیره فرماندهی” می نامد ، زیر سوال می برد.

چهار ماه قبل از اینکه سرهنگ شلر ارتش را به طور علنی به دلیل آنچه اکثر آمریکایی ها آن را یک شکست بی پروا و مرگبار می دانستند محکوم کند ، سرهنگ دوم متیو لومایر فرمانده نیروی فضایی به دلیل صحبت علیه نیروهای پنتاگون اخراج شد. لومایر در پادکست خود خاطرنشان کرد که رهبری نظامی به جای آماده سازی جنگنده های آمریکایی برای نبردهای پیروزمندانه ، بیش از حد بر ترویج ایدئولوژی های مارکسیستی مانند نظریه انتقادی نژاد تمرکز کرد. هر دوی این افسران وطن پرست شغل خود را صرفاً به دلیل “غیرقابل تصور” بودنشان از دست دادند: آنها جرأت می کردند که مافوق خود را برای کمبودها بخوانند. هر دوی این افسران شجاع سعی کردند ارتش ما را برای مقابله با تهدیدهای خارجی آماده کنند.

آن را با الکساندر ویندمن ، سرهنگ بازنشسته ارتش آمریکا که اقدام علیه رئیس جمهور سابق ترامپ را آغاز کرده بود ، مقایسه کنید و ژنرال مارک میلی ، رئیس ستاد فرماندهی ستاد ارتش ، که به طور مخفیانه پشت سر دونالد ترامپ با چین تماس گرفت. ویندمن در کتاب اخیر خود با افتخار اعتراف کرد که او “نیروی محرکه” کیفرخواست ترامپ است.

وی “به زنجیره ای” اعلام کرد که محتویات تماس تلفنی رئیس جمهور ترامپ با ولادیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین مستحق کیفرخواست است. ویندمن ، که این تماس را به عنوان بخشی از وظایف خود شنید ، ناراحت بود که ترامپ اوکراین را وادار کرده است تا قبل از پرداخت پول مالیات دهندگان آمریکایی برای کمک های امنیتی به یکی از فاسدترین کشورهای جهان ، اوکراین را در قبال فساد اتخاذ کند.

ویندمن و گروه وکلای او ، مخبران و دیگر موجودات باتلاقی DC واشنگتن را در یک ناکارآمدی سیاسی قرار دادند و ملتی را که قبلاً عمیقاً تقسیم شده بود بیشتر قطبی کرد. طنزآمیز است که اقدامات آنها در راستای هدف پوتین برای ایجاد تعادل در آمریکا بود که مسکو در جریان انتخابات 2016 به دنبال دستیابی به آن بود. میلی دوباره به همتای چینی کمونیست خود قول داد که در صورت حمله فوری واشنگتن به او هشدار اولیه می دهد. به

استوارت شلر افسر نیروی دریایی به دلیل فراخواندن برنج بر سر افغانستان اخراج شد.
فیس بوک

ویندمن و میلی هر دو با تضعیف رئیس جمهور منتخب ما به شیوه دموکراتیک ، شرم آور و خطرناک علیه منافع امنیتی آمریکا عمل کردند. با این وجود ، میلی هنوز به عنوان افسر ارشد نظامی آمریکا خدمت می کند. وی اخیراً با شریک خارجی دیگر ، ژنرال روسی والری گراسیموف ، مذاکره کرده است که گفته می شود او همچنین با هدف “کاهش خطر درگیری” کار کرده است.

من به عنوان یک افسر اطلاعاتی سابق DIA و متخصص روس در مورد گراسیموف به شما خواهم گفت. رئیس ستاد کل روسیه نویسنده استراتژی تهاجمی ضدآمریکایی به نام “بی ثباتی مدیریت شده” است. هدف این است که از طریق حملات سایبری ، خرابکاری در انتخابات ، حمله به آمریکایی هایی که باعث “سندرم هاوانا” می شوند و سلاح های “نامتقارن” مشابهی که از قدرت کمتر روسیه در برابر ایالات متحده قوی تر استفاده می کند ، به هدف پوتین برای “بی ثبات سازی” و اخلال در جامعه ما برسد. به

ویندمن پس از آزادی زودهنگام از شورای امنیت ملی ، ارتش را ترک کرد و به این نتیجه رسید که با توجه به نقش وی در کیفرخواست ترامپ ، ارتقاء در آینده بعید است. ایدئولوگ های چپ و دشمنان ترامپ از او به عنوان یک قهرمان آمریکایی تجلیل کردند.

من به عنوان فردی که در سمت اشتباه نهاد واشنگتن قرار داشت ، از نزدیک می دانم که یک بوروکراسی دولتی چقدر می تواند انتقام جو باشد. در دسامبر 2016 ، من به عنوان افسر ارشد اطلاعاتی دکترین و استراتژی روسیه در DIA اخراج شدم. خشم هشدار مداوم من در مورد تهدید روسیه بود ، که من آن را دست کم گرفته می دانستم.

دولت اوباما تا حد زیادی تهدید را نادیده گرفت و احمقانه هدف غیرممکن “تنظیم مجدد” با پوتین را دنبال کرد. من همچنین به عدم وجود تخصص مناسب در دستگاه اطلاعاتی ما برای مقابله با تهدید قریب الوقوع روسیه اشاره کردم.

در تلافی ، من بر اساس اتهامات ساختگی در یک محاکمه به سبک شوروی که توسط مقامات غیر منتخب دولت اداری اداره می شد ، از DIA اخراج شدم.

سرهنگ شلر و لومایر شایسته قدردانی ما هستند. تقاضای رهبران ما برای اشتباهات جدی کار درستی است. این وظیفه هر افسری است که برای حمایت از امنیت آمریکا قسم خورده است که تهدیدی برای ایدئولوژی مارکسیستی در ارتش باشد زیرا این امر آمادگی رزمی ایالات متحده را تضعیف می کند.

اگرچه تنها چند افسر شجاع مانند شلر و لوهمایر خبرساز هستند ، اما صدها نفر از ما به دلیل بیان حقیقت قدرت ، شغل و معیشت خود را از دست داده ایم. عدم تحمل مخالفت و انتقاد و انتقام از مخبرین یک مشکل سیستمیک پنتاگون و بوروکراسی دولتی است. یک دولت قدرتمند دائمی به همه کسانی که جرات دارند فاقد صلاحیت خود را فاش کنند و آن را علنی اعلام کنند ، جبران می کند.

فدرال رزرو فراموش کرده است که از قبل برای همه روشن است که آنها در باز کردن قدرت دولت در برابر آمریکایی های بی گناه بسیار مهارت بیشتری دارند تا در مبارزه با تهدیدهای خارجی. آنها به ما نشان دادند که بوروکراسی به سادگی قادر به تدوین یک استراتژی مناسب برای خروج موثر از افغانستان ، جلوگیری از حملات سایبری پوتین یا شناسایی و هشدار ویروس کشنده چین نیست. بی کفایتی و استانداردهای دوگانه پنتاگون و سازمان های جاسوسی ما آمریکایی ها را تهدید می کند.

ربکا کافلر افسر اطلاعاتی سابق DIA و نویسنده کتاب راهنمای پوتین: برنامه مخفی روسیه برای شکست آمریکا است. او را در توییتر دنبال کنید @ rebekah0132دیدگاهتان را بنویسید