خود را برای تناسب اندام دوست داشته باشید. | ارتباط تناسب اندام


تمرکز فوریه

حتی اگر یک ماه کوچک باشد ، نباید مانع از این شود که عاشق یک روال جدید تناسب اندام شده و عزم خود را قوی نگه دارید. اگر هنوز این را نمی دانید ، ما بسیار خوشحالیم که بهترین کلاس ، ماشین آلات سطح بالا و مربیان متخصص را داریم. علاوه بر ارائه یک تجربه ایمن ، تمیز و عالی ، شما همه چیز را برای سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید.

اقدامی برای بهبودی

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرین شدید به نوشیدنی یا غذای بهبودی قسم می خورند و دلیل آن را به راحتی می توان تشخیص داد. مواد مغذی و پروتئین های مناسب که بعد از ورزش به بدن شما اضافه می شوند به ترمیم ماهیچه ها ، کاهش درد مفاصل ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک می کند! در این ماه ، ما روی نوشیدنی های بازیابی که خوشمزه هستند ، تهیه می شوند و جشن ملی را جشن می گیریم (روز شکلات تلخ 1 فوریه بود)خیابان)

برخی افراد بدون اطلاع از مزایای زیاد آن برای بدن ، به شکلات تلخ متوسل می شوند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان ها است ، بلکه قند کمتری نسبت به شیر و انواع سفید آن دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • بهبود جریان خون
 • HDL را افزایش دهید (کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

با توجه به اهمیت مکمل های بازیابی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آنها را با هم مخلوط کنیم تا یک تکان آسان تهیه شود.

شکلات نازک شکلاتی3 لرزش بازیابی

ادبیات

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 پیمانه دات فیت3 کرم شکلاتی پروتئینی نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

دستورالعمل ها

همه مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در ظرف بگذارید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند داخل لیوان بریزید.

نوع حرفه ای: به جای شکلات تلخ ، بلوبری را امتحان کنید. آنها نه تنها مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارند ، بلکه شیرین و خوشمزه نیز هستند.

پست آمادگی جسمانی

تمرین شریک

در این ماه تمرینات دایره ای ما بر کار با شریک متمرکز بود. بنابراین بهترین دوست ، دومین عضو مهم خانواده یا حتی دیوار (ما قضاوت نمی کنیم) ما لیستی از حرکات شما را تهیه کرده ایم که تضمین می شود بر روی مسائل اعتقادی شما کار کند و ضربان قلب شما را افزایش دهد. با امکانات فوق العاده ما می توانید همه این کارها را در راحتی یک باشگاه بدنسازی انجام دهید.

در تمام این تمرینات از توپ های دارویی استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، خوب! می توانید توپ های فوتبال ، بسکتبال یا حتی گالن آب را جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و روی حرکات تمرکز کنید.

پیچ و تاب پزشکی توپ پزشکی

این تمرین همه چیز را انجام می دهد! با شریک خود به عقب بایستید و توپ دارو را مقابل خود نگه دارید. در همان زمان ، هر دو به یک طرف می چرخید. به شریک خود وزن دهید ، سپس برعکس بچرخید و توپ را از طرف دیگر در طرف مقابل قبول کنید.

شریک ندارید؟ توپ دارو را از بیرون نگه دارید و به آرامی به یک طرف بچرخید. مکث کنید و سپس به سراغ دیگری بروید. 1 نماینده است. 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

پاسپورت صندلی Medicine Ball

بعد از این ، شکم و قلب شما آسیب می بیند. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

اگر همسرتان کارهای دیگری انجام نمی دهد ، خلاق باشید. هنگامی که به بالاترین سطح رسیدید ، قبل از بازگشت به پایین ، توپ را چند ثانیه صاف جلوی خود نگه دارید. 10 تکرار کنید

پاس پزشکی Crunch Pass

اعتماد در Medicine Ball Crunch Pass مهم است. این دستگاه نه تنها بر روی ABS ، قسمت مرکزی و شانه های شما کار می کند ، بلکه به شما این فرصت را می دهد که روی هماهنگی چشم و دست خود نیز کار کنید. نیازی به استفاده از پروانه ها نیست.

شریک ندارید؟ نگران نباش! به جای ارسال توپ دارویی ، آن را مستقیم به بالا پرتاب کرده و هنگامی که به بالاترین سطح خود رسیدید آن را بگیرید. 15 تکرار کنید

رول تخته پزشکی رول

اگر فکر می کنید برنامه ریزی منظم برای آتش زدن هسته شما کافی است ، باید چیزی اضافه کنید حرکات اضافی با رول تخته دار توپ دارویی. شانه های شما نیز از شما تشکر می کنند.

این یک تمرین است که درست مثل تنهایی است. توپ را با دست راست روبروی خود بچرخانید ، دست راست خود را به حالت تخته برگردانید و توپ را با دست چپ خود رسیده و بچرخانید. 1 نماینده است. 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس دست شروع را عوض کرده و تکرار کنید.

ویژگی های اعضا

ایمان و تناسب اندام از اعضای برجسته این ماه هستند paradox_world_به خواه مسابقه ای در یک نمایش بدنسازی باشد یا احمقانه بیرون از سالن بدنسازی ، الویرا همیشه توصیه های شگفت انگیزی دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز تسلیم نمی شود و همیشه مطمئن است که پشتکار دارد. او الهام بخش واقعی برای هر کسی در سفر زندگی اش – در هر زمان است. بررسی paradox_world_ در اینستاگرام چند کلمه از حکمت او را بیاموزید.

FC 2 فوریه 19 World Conflict

برنامه

از نظر برنامه اتصال تناسب اندام هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف شما و ماندن در مسیر عظمت است.

برنامه ما به شما کمک می کند تا سفر تناسب اندام خود را افزایش دهید:

 • تمرین را پیگیری کنید
 • کلاسها را بیابید و برنامه ریزی کنید
 • Fitness Connection @ وارد خانه شوید
 • برای محصولات موجود در باشگاه بدنسازی پاداش دریافت کنید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

ما فقط با سرعت تردمیل در حال حرکت هستیم تا سال 2021. فراموش نکنید که یک لحظه وقت بگذارید و دریابید که چه چیزی را در مورد خودتان دوست دارید. آیا این تصمیم شماست؟ توانایی تکان دادن با یک دست؟ سوسک های زیبا روی بینی شما؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که مراقبت از خود و دوست داشتن آن بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس سرخوردگی کرده اید یا به وانت نیاز دارید ، از توقف دریغ نکنید. ما دوست داریم علاوه بر هیجان ، وزنه بزنیم.Source link

دیدگاهتان را بنویسید