توضیح اینکه “کسی داخل خانه شماست”: قاتل کیست؟


هشدار: اینها موارد اصلی در این مقاله هستند کسی در خانه شما وجود دارد تباه کننده. به همین دلیل روی آن کلیک کردید ، اینطور نیست؟

کسی در خانه شما وجود دارد، یک فیلم ترسناک جدید که اکنون در Netflix پخش می شود ، دارای تروپ های کلاسیک زیادی است. اول از همه ، به عنوان یک فیلم دبیرستانی در سن بالا ، شما دارای شخصیت “Secretly a Soft” Bad Boy هستید که توسط تئودور پلارین به سبک بازی می شود. سپس جنبه رمز و راز whodunnit را دارید ، با امنیت و شاه ماهی قرمز. و شاید کمتر عمدی ، فیلم های ترسناک پیچیده ای را به پایان برسانید که به شما اجازه می دهند بروید ، “ها؟”

بر اساس کتابی به همین نام استفانی پرکینز در سال 2017 ، کسی در خانه شما وجود دارد اقتباس شده توسط هنری گایدن و کارگردانی پاتریک بریس وقتی نقش شخصیت ها قوی باشد و تنظیمات آن سرگرم کننده باشد ، در نهایت خط داستان چیزی را برای دلخواه باقی می گذارد. خوشبختانه ، برای کسانی که در تنش این داستان گم شده اند ، Decider در اینجا برای کمک است.

برای خواندن خلاصه طرح به ادامه مطلب بروید کسی در خانه شما وجود دارد، شامل کسی در خانه شما وجود دارد پایان روشن شد.

کسی در خانه شما وجود دارد خلاصه نقشه:

ماکانی یانگ (پارک سیدنی) یک دبیرستانی است که اخیراً به مدرسه ای در مرکز نبراسکا منتقل شده است. اما آنقدرها هم که فکر می کنید خسته کننده نیست: یک قاتل زنجیره ای دانش آموزان را با ماسک چاپ سه بعدی روی صورت خود می کشد و عمیق ترین ، تاریک ترین راز آنها را فاش می کند. یک برادر فوتبال محبوب در خانه اش کشته شده است و ویدئویی از او در حال ضرب و شتم یک پسر همجنسگرا در تیم فوتبال منتشر شده است. یک دختر مسیحی محبوب در یک کلیسا به قتل می رسد و صوتی از برتری سفیدپوستان در پادکست منتشر می شود.

این خانه اسرار خاص خود را دارد. ابتدا ، او در تابستان با ساکن شهر Bad Boy Viredo ، Oli (تئودور پلارین) ، که همه او را قاتل می دانند ، پرواز کرد. شماره دو ، مکانی جوان نام واقعی او نیست. ما دقیقاً نمی دانیم چه اتفاقی برای ماکانی افتاد تا نام خود را تغییر دهد و به مدرسه منتقل شود ، اما ماکانی می ترسد که او در بالای لیست قاتلان قرار گیرد. اما دوستان او چیزهای خاص خود را دارند – مانند دوستش زک (دیل ویبلی) ، پسر یک مالک ثروتمند مزرعه. همه از پدر زک که صاحب مزرعه سنفورد است به خاطر اداره یک تجارت در شهر متنفر هستند. زک می گوید از پدرش نیز متنفر است و همه با طنز می خندند.

معلوم شد که دوست ماکانی رودریگو (دیه گو جوزف) بعد از افشای اعتیاد به مواد مخدر قرار است بمیرد. الکساندرا (آسزا کوپر) دوست دختر رودریگو متقاعد شده است که اولی قاتل است ، اما ماکانی از او دفاع می کند. سپس ، وقتی این دو با هم قرار ملاقات دارند ، اولی به او اجازه می دهد از گذشته ماکانی با نام اصلی او مطلع شود. چگونه؟ برادرش پلیس است و او به او می گوید که سابقه او را بررسی کند.

گروهی عصبانی اوبر را به خانه بردند. در آنجا ، او توسط یک قاتل مورد حمله قرار می گیرد ، که او را با تیتر یک دختر جوان سوخته در آتش مواجه می کند. ماکانی به خوبی از قاتل مراقبت می کند ، اما آنها قبل از اینکه چهره او را ببینید فرار می کنند. از آنجا که ماکانی می داند که اولی درباره او می داند ، او تصور می کند که بقیه حق دارند: اولی قاتل است.

ماکانی به دوستانش اعتراف می کند که او دختری را در جریان یک رویداد خطرناک در مدرسه قدیمی خود به آتش کشانده و مورد تعرض قرار گرفته است.

کسی در خانه شما وجود دارد
عکس: دیوید بوکنیر / نتفلیکس

چیست کسی در خانه شما وجود دارد توضیح دادن؟

اولی بازداشت می شود اما بعداً آزاد می شود. ماکانی خود را تنها در ساختمان مدرسه می بیند ، بقیه مدرسه را در یک سفر میدانی به ماز ذرت سانفورد می گذراند و اتوبوس ماکانی را از دست می دهد. وقتی دید اولی ماشین را می کشد ، فرار کرد و در راهرو به سراغ دوستش کالب رفت. قبل از اینکه بتواند او را پر کند ، قاتل کالب با شمشیر به او ضربه زد. در همان زمان ، اولی وارد ساختمان می شود و نام مکانی را فریاد می زند تا به او هشدار دهد – این بدان معنا نیست که قاتل اولی است.

قاتل ، با ماسک روی صورت کالب ، شمشیر را به دست ماکانی فشار می دهد. اولی کمک می خواهد. ماکانی متوجه شد که فردی روی قفسه “اسپری خانواده سانفورد” را اسپری کرده است ، و (به نوعی) متوجه شد که قاتل در حال حرکت به هزارتوی ذرت بعدی است-جایی که همه همکلاسی هایش آنجا هستند.

زک با ماکانی تماس می گیرد و با غرور به او می گوید که پیچ و خم روشن است و او می آید تا پدرش را بردارد. خانه دار به اولی می گوید که ماشینش را از پیچ و خم قابل اشتعال عبور دهد تا راه فرار همه فراهم شود. در حالی که به دانش آموزان کمک می کرد تا بیرون بروند ، پدر پدر قاتل را دید که کشته شد. سپس قاتل ماسک خود را بر می دارد و این

قاتل کیست کسی در خانه شما وجود دارد؟

این زک ، پسر صاحب مزرعه ثروتمندی است. زاک در مونولوگ شرور کوچکش توضیح می دهد که هدف او این بود که به پدرش (که نازی است؟) درس بدهد. زاک اولی را با چاقو چاقو کرد و روشن کرد که او یک جامعه شناس نیست و نمی خواهد احساس شرم کند زیرا او برای امتیاز متولد شده است. سپس او کمی در مورد نحوه پوشیدن چهره های تقلبی از همه صحبت می کند ، بنابراین کل ماسک کار می کند. اوه ، خوب ، او قرار است برای مکانی همه چیز را تنظیم کند ، بنابراین ابتدا شمشیر را به او داد. (صادقانه بگویم ، موضوعات زیادی در اینجا شناور هستند ، و هیچ یک از آنها واقعاً به هم متصل نیستند.)

به عنوان یک معما ، ما باید مکانی و اولی با هم به جشن برویم و بقیه دوستان ماکانی برای آینده خود برنامه ریزی می کنند ، در حالی که ماکانی برخی از اشعار خود را در هنگام فارغ التحصیلی برای کلاس می خواند. کلاس برای او کف می زند و فیلم به پایان می رسد.

اوه امیدوارم این واقعا پایان باشد. این بچه ها به اندازه کافی سیر کرده اند.

دیدن کسی در خانه شما وجود دارد در نتفلیکسSource link

دیدگاهتان را بنویسید