توصیه های تغذیه با شیر مادر برای مادران و پدران جدید


توصیه های تغذیه با شیر مادر را برای مادران جدید بیاموزید.

استقبال کودک از دنیا سفری است که پس از زایمان متوقف نمی شود. یکی از اولین درسهایی که بسیاری از مادران تازه باید بیاموزند این است که چگونه به نوزاد جدید خود شیر دهند. تغذیه با شیر مادر می تواند با یک منحنی یادگیری همراه باشد و همیشه برای هر نوزاد یکسان نیست. برخی ممکن است مشکلات قفل شدن را تجربه کنند ، در حالی که برخی دیگر به راحتی قفل می شوند. برخی از مادران منابع کافی دارند ، در حالی که برخی دیگر برای تولید مشکل دارند.

اگر به دنبال مشاوره تغذیه با شیر مادر برای حمایت از سفر خود هستید ، تیم مفاهیم طبیعی سالم منابع مختلفی را جمع آوری کرده است که ممکن است مفید واقع شوند.

5 نکته در مورد تغذیه با شیر مادر که هر مادر جدیدی به آن احتیاج دارد

اگر مادر جدیدی هستید که سعی می کند چالش های مربوط به شیردهی را حل کند یا در حال آماده شدن برای تولد نوزاد جدید هستید ، این لیست را در دسترس خود نگه دارید!

قبل از نیاز به کمک کمک کنید

تا نیمه شب منتظر نمانید زمانی که شما و نوزادتان از درخواست کمک ناامید شده اید. یک مشاور شیردهی محلی و برخی از دوستان که تجربه تغذیه با شیر مادر را دارند ، پیدا کنید. راه اندازی تیم پشتیبانی می تواند شما را در مواقعی که با موانع سر راه خود روبرو هستید ادامه دهد.

خود را برای موفقیت آماده کنید

به این فکر کنید که در کجای خانه خود بیشتر شیر می دهید ، مخصوصاً در شب – این را به عنوان ایستگاه تغذیه در نظر بگیرید. لازم نیست همیشه در یک مکان باشید ، اما مکانی را با میز آب ، بالش مخصوص پرستاری ، شارژر تلفن ، هر چیزی که ممکن است برای اطمینان از راحتی در جلسات طولانی تغذیه نوزاد تازه نیاز داشته باشید ، آماده کنید.

پرستار اولیه

اکثر بیمارستان ها بسیار طرفدار شیردهی هستند و یک مشاور شیردهی دارند که به شما کمک می کند از چفت راحت استفاده کنید و سایر مشکلات پرستاری را حل کنید. مطمئن شوید که در اسرع وقت به نوزاد خود شیر می دهید ، ترجیحاً در عرض یک ساعت پس از زایمان. اگر س questionsالی دارید ، وقتی در بیمارستان متخصص دارید ، از آنها بپرسید. هرچه در خانه آگاه تر و راحت تر باشید ، به احتمال زیاد به اهداف شیردهی خود می رسید.

شریک تحصیل کرده داشته باشید

خرد خود را در تغذیه با شیر مادر ذخیره نکنید ، بابا را تشویق نکنید یا شریک زندگی خود را نیز آموزش دهید. شما به فردی در تیم خود نیاز دارید که بتواند به شما کمک کند موقعیت های مختلف شیردهی را امتحان کنید و هنگام ناامیدی از شما حمایت کند.

لوازم پیش بیمارستانی

تغذیه موفق با شیر مادر با تعداد زیادی لوازم جانبی مانند کرم نوک سینه ، کیسه شیر ، پمپ سینه و بالش پرستاری همراه است. مطمئن شوید که این اقلام را قبل از حمل در انبار داشته باشید ، این بدان معناست که سفرهای لحظه آخری برای خرید لوازم کمتر است – حتی بهتر است مطمئن شوید که آنها در حمام شما هستند.

مکمل برای حمایت از شیردهی

مفهوم Healthy Natural دارای محصولاتی برای حمایت از مادران شیرده است. در اینجا برخی از مکمل های تغذیه با شیر مادر توصیه می شود.

پشتیبانی پیشرفته شیردهی را از Zahler غیرفعال کنید

Lactivate Advanced Lactation Support Zahler’s دارای فرمولی است که برای حمایت از شیردهی سالم طراحی شده است. Lactivate با داشتن مواد مغذی و گیاهانی مانند تمشک قرمز ، گزنه ، اسید فولیک/فولیک و غیره می تواند به تولید شیر فراوان کمک کند و به صورت مایع نیز موجود است – Lactivate Liquid Lactation Support.

بیشتر Milk Plus از Motherlove

More Milk Plus از Motherlove یک مکمل گیاهی است که برای حمایت از سلامت مادران شیرده با ترویج شیردهی سالم ایجاد شده است. این مکمل حاوی شنبلیله ، رازیانه ، خار مریم و برگ گزنه است که همه آنها می توانند از تولید شیر سالم حمایت کنند.

تغذیه با شیر مادر تجربه ای ارزشمند است و دارای مزایای باورنکردنی برای مادر و نوزاد است. خوشحال می شویم پیشنهادات شما درباره شیردهی را در قسمت نظرات زیر بخوانید.

درباره ترزا گروسکوپ ، CN

متخصص تغذیه معتبر در اپلتون ، ویسکانسین ، بنیانگذار مفهوم طبیعی سالم. مدافع سلامت و تغذیه طبیعی. عاشق باغبانی ، دوچرخه سواری ، تناسب اندام ، قایق سواری ، حیوانات (مخصوصاً گربه ها) و آشپزی است. ترزا گروسکوپدیدگاهتان را بنویسید