تفاوت بین ایمپلنت سینه سالین و سیلیکون


اگر به بزرگ کردن سینه خود فکر می کنید ، احتمالاً از قبل نوع ظاهر موردنظر خود یا چیزهایی را که می خواهید تغییر دهید می دانید. با این حال ، ممکن است مراحل بعدی برای شما آسان به نظر نرسد زیرا سعی می کنید بهترین گزینه ها را برای خود انتخاب کنید.

مطمئناً یک متخصص دارای مجوز به طور کلی یک دید کلی از همه چیزهایی که باید بدانید به شما ارائه می دهد ، اما همیشه بهتر است قبل از مشورت ، تحقیقات خود را انجام دهید.

به هر حال – بدن شماست!

دو راه حل اصلی ایمپلنت وجود دارد و در این قسمت می توانید با مزایا و معایب هر یک آشنا شوید تا بتوانید تصمیم درست را بگیرید.

ایمپلنت سینه چیست؟

ایمپلنت سینه و سیلیکون (1)

ایمپلنت های سینه عموما کیسه های پر از مایع هستند که در ناحیه قفسه سینه/سینه قرار می گیرند تا ظاهری متفاوت ایجاد کنند. این می تواند برای تغییر شکل سینه یا اندازه آن باشد. دلایل زیادی وجود دارد که چرا افراد تصمیم به انجام عمل بزرگ کردن سینه می گیرند و اغلب روشها حتی اگر به یک هدف برسند متفاوت است. همه بدن متفاوت است ، به این معنی که هر بیمار باید به طور جداگانه با بدن و اهداف خاص خود درمان شود.

نکته اصلی که باید به خاطر بسپارید این است که همیشه برای مشاوره بزرگ کردن سینه در نیوپورت بیچ به یک متخصص مجاز و معتمد مراجعه کنید.

ایمپلنت سالین

ایمپلنت نمکی طولانی ترین بوده و به دهه 60 برمی گردد! ایمپلنت در اصل یک “کیسه” سیلیکونی است که با یک محلول نمکی (آب نمک استریل) پر شده است. کیسه ابتدا در بدن قرار داده می شود و سپس بعداً پر می شود ، که باعث ایجاد محل برش کوچکتر و حداقل زخم می شود.

انتخاب ایمپلنت سالین دارای معایب متعددی است که شامل بافت قابل مشاهده در زیر پوست (مانند موج زدن آب) ، احساس “نشت” در قفسه سینه و خطر نشت به بدن است. گفته می شود ، در صورت نشت ایمپلنت ، بدن قادر است آب را جذب کرده و به طور طبیعی از بدن خارج شود بدون اینکه به بدن آسیب برساند. ایمپلنت های نمکی اغلب ارزان تر از سیلیکون هستند.

کاشت سیلیکون

ایمپلنت های سیلیکونی کیسه های سیلیکونی گرد هستند که از سیلیکون نیز پر شده اند. این ماده مصنوعی در تقلید طعم چربی انسان خوب عمل می کند ، که می تواند طعم این گزینه را طبیعی تر از نمک کند. ایمپلنت های سیلیکونی از نظر اندازه ، شکل و استحکام گزینه های بیشتری را ارائه می دهند که می تواند تجربه سفارشی تری را برای شما به ارمغان آورد. در حالی که آنها طبیعی تر به نظر می رسند و می توانند به شما انعطاف پذیری بیشتری بدهند ، اما بدن نمی تواند به طور طبیعی از شر سیلیکون ها خلاص شود. بنابراین ، در صورت پاره شدن ایمپلنت ، مشکل می تواند منجر به عفونت یا حتی مسمومیت شود.

توصیه می شود هر سه سال یکبار اسکن MRI انجام شود تا همه چیز را زیر نظر داشته باشید ، به ویژه اینکه این پارگی ها نیز می توانند مورد توجه قرار نگیرند و مخفیانه مخرب بدن شما شوند.

اگر مطمئن نیستید که کدام یک برای شما مناسب تر است ، جراح شما باید مطمئن باشد و با خیال راحت به تعداد مورد نیاز سوالات خود را بپرسید!

دیدگاهتان را بنویسید