برنامه های پاپ آپ Open Streets در ماه اکتبر به برانکس و کوئینز می آید


در بهار ، این شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که برنامه های محبوب خیابان های باز ، که به نیویورکی ها فضای آزاد بدون خودرو در محل زندگی آنها ارائه می دهد ، فراتر از همه گیری ادامه خواهد یافت. به عنوان بخشی از آن قانون ، شهر متعهد به بهبود نحوه مدیریت خیابان های باز و همچنین نیاز بیشتر به آنها در مناطق محروم تر است. به همین منظور ، وزارت حمل و نقل (DOT) سه شنبه اعلام کرد که برنامه های عمومی رایگان در برخی از مناطق برانکس و کوئینز در این ماه در دسترس خواهد بود.

رویدادهای پاپ آپ ، شامل یک منطقه بازی بدون لمس برای کودکان ، Plant Giveaways و Musical Entertainment ، در چهار آخر هفته باقی مانده در اکتبر در آستوریا ، کینگزبریج ، ساوت برانکس و موت هاون برگزار می شود. این کار با همکاری Lift انجام می شود ، که دوچرخه های شهری را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و 50 درصد تخفیف قیمت اشتراک سالانه را به سواران منطقه می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر DOT ، گفت: “خیابان های باز رابطه را با همسایگان خود در نیویورک به طور اساسی تغییر داده است. در حالی که فعالیت های آموزشی و فرهنگی را ترویج می کنیم و به همسایگان خود در استقبال رونق دوچرخه سواری در شهرمان کمک می کنیم ، فضای خود را از خودروها پس می گیریم.”

سیاستمداران محلی ، از جمله روبن دیاز جونیور ، رئیس منطقه برانکس ، گیل بروئر ، رئیس منطقه منهتن ، رابرت جکسون سناتور ایالتی و آدریانو اسپالات نماینده کنگره ، از برنامه نویسی و تلاشهای مستمر آن برای گسترش و بهبود راههای باز برای همه افراد در شهر قدردانی کردند.

یادانیس رودریگز ، عضو شورا ، رئیس کمیته حمل و نقل گفت: “ایمنی دوچرخه مهم است ، با برگزاری کارگاه های آموزشی آموزنده امیدوارم بتوانیم دوچرخه سواران را در دوچرخه سواری اطمینان بیشتری دهیم.” او به کار خود ادامه می دهد تا چنین برنامه های فرهنگی و آموزشی را به مناطق دیگر برساند.

لیست کامل رویدادها را در زیر مشاهده کنید.

برنامه نویسی خیابان باز اکتبر:

  • جمعه 8/10/8 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر در موت هاون آزمایشگاه خیابانی با محیط یادگیری بازشو ، بدون مانع لمسی و خیابان ساز ، محیط طراحی که از گچ و سایر وسایل استفاده می کند.
  • شنبه 9/10/9 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر ویژگی اهدای گیاه توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 15/10/15 از ساعت 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس در آستوریا آزمایشگاه خیابانی با محیط یادگیری پاپ آپ ، بازی ، بدون مانع لمسی و خیابان ساز ، محیط طراحی که از گچ و سایر وسایل استفاده می کند.
  • شنبه 16/10/10 از ساعت 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس هنرهای متنوع سرگرمی توسط Birdlestaff Family Circus
  • جمعه 22/10/20 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی آزمایشگاه خیابانی با محیط یادگیری پاپ آپ ، بازی ، بدون مانع لمسی و خیابان ساز ، محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند
  • شنبه 23/10/20 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس ویژگی اهدای گیاه توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 29/10/10 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان تبت در Kingsbridge آزمایشگاه خیابانی با محیط یادگیری پاپ آپ ، بازی ، بدون مانع لمسی و خیابان ساز ، محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند
  • شنبه 30/10/30 از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر: خیابان تبت دارای یک گیاه از طریق Variety Arts Entertainment توسط The Horticultural Society of New York و Bindlestiff Family Circus

برنامه خیابان های باز در آوریل 2020 اعلام شد ، به عنوان راهی برای اختصاص فضای بیشتر به نیویورکی هایی که از بیماری همه گیر رنج می برند وقتی از مردم خواسته می شود در خانه یا خانه نشین باشند. این شهر در حال حاضر دارای بیش از 350 بلوک و 70 مایل راه کامل یا جزئی باز است – می توانید تمام مکان ها و ساعات کار را در اینجا بررسی کنید.

این رویداد همچنین دارای تعدادی فعالیت تحسین برانگیز از جمله رستوران های باز ، فرهنگ باز و بلوارهای باز است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید