برای اطلاع از شرط بندی در بازی های با کارت وحشی AL به خط پول قبلی مراجعه کنید


دو کارشناس MLB از VSIN نگاهی تحلیلی به مسابقه سه شنبه یانکیز-رد ساکس دارند.

پنج نوبت اول

بزرگترین س inال در بازی های کارت وحشی AL این است که قصد دارید کدام نسخه از Gerrit Cole را تهیه کنید. همه ما می دانیم که کول قبل از اقدام بر روی اجسام چسبنده چقدر م effectiveثر بوده است و مبارزات وی از آن زمان به بعد ثبت شده است ، زیرا او از 3 ژوئن یک ERA 4.15 با 3.66 FIP (در حال تنظیم گام مستقل) ارسال کرده است. این اولین روزی بود که MLB واقعاً توجه به مواد خارجی را شروع کرد.

توضیحات کول کاملاً دقیق نیست. او همچنان 146 ضربه زن را با 110 ² / ₃ نوبت زد و در 13 مورد از 19 نوبت خود ، سه یا کمتر اجرا کرد. بر اساس چهار فصل گذشته او ، سطح او بسیار بالاتر از آن است.

همچنین شایان ذکر است که بازیکنان شروع کننده در بازی های پلی آف چندان عمیق عمل نمی کنند ، زیرا مدیران در اولین علامت مشکل وسط چپ ، سریع عمل می کنند. Reliever در این بازی بسیار مهم است. کول می تواند به آنجا برود و غالب شود. اگر اینطور نباشد ، تقویت زودتر از حد معمول انجام می شود.

ناتان ایووالدی ، مبتدی Red Red ، مردی است که معیارهای پیشرفته اش بهتر از نسخه سنتی او بود ، اگرچه ERA 3.75 چیزی جز مضحک نیست. او 2.79 FIP داشت و .326 BABIP (خفاش ها در بازی روی توپ در بازی) و 70.4 درصد درصد انبار روی پایه را سوزاند ، که بسیار کمتر از اکثر معیارهای او بود. به نظر نمی رسد که عمل روی اقلام چسبنده ایووالدی را خیلی اذیت کند ، زیرا ERA او از 4 ژوئن تا پایان فصل کمتر از قبل بود ، اگرچه FIP او کمی بالاتر بود.

گریت کول
گریت کول دوشنبه در پارک فن وی گرم شد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

باز هم ، اینجاست که گاو باز وارد می شود. یانکی ها در آن بخش از مزیت برخوردار هستند ، زیرا سرعت دویدن آنها کمتر بود ، ERA ، FIP و xFIP کمتری داشتند و به نظر می رسید در استعدادها عمق بیشتری داشته باشند.

بوستون خط حمله قوی تر و قابل اطمینان تری را وارد مسابقه می کند و کنترل عالی ایووالدی بهترین توانایی هجومی نیویورک را که پیاده روی می کند ، محدود می کند. 4.6 درصد سرعت دویدن او در بین بازیکنان استارت واجد شرایط در بیس بال کمترین بود. او فقط 15 دوندگی در خانه را مجاز کرد.

یانکی ها بدون پیاده روی و یک توپ بلند خیلی جرم نمی کنند و این دو منطقه اصلی است که اوالدی برتری دارد. در نتیجه ، من عاشق Red Sox در 5 نوبت اول هستم ، اما کمی نگران افزایش سرعت آنها در اواخر نوبت های بعدی باشید. باید در نیمه آخر بازی پر از درام باشد و من می خواهم از آن دور باشم.

اما ، Red Sox سزاوار اولین حضور پنجم با Eovaldi به عنوان فرد مناسب برای کار در برابر جنایت نیویورک است.

انتخاب برک: Red Sox 1 تا 5 ، Moneyline (+55 در BetMGM).

پروپ بیتس

کول در این مسابقه برای 6.4 ضربه احتمالی پیش بینی می کند و در اکثر کتابها 7.5 خط پیدا می کنید. آب میوه در جهت زیر سایه می گیرد ، بنابراین نمای اصلی 7.07 است ، اما هنوز لبه کافی وجود دارد.

مشکلات خانه رافائل دیورز کمی دور از ذهن به نظر می رسد. Fenway در مورد قدرت چپ بی رحمانه است. جوی گالو همچنین یک مجازات بزرگ در برابر کشتن همی است.

انتخاب کارتی: زغال سنگ تحت فشار 7.5 (-150) و 0.5 مصرف خانگی (-525).Source link

دیدگاهتان را بنویسید