با برندن هارت – Fitnessbank آشنا شوید


دویدن در قلب

نشستن در خانه: واشنگتن د ج

زندگی کاری: پناهگاه

سن: 39

برندان به عنوان یک بانک حرفه ای و چهار پدر شلوغ (از جمله یک نوزاد تازه متولد شده) ، به یک برنامه خوب برای شارژ مجدد و تمرکز متکی است. او که بزرگ شد ، برای هر ورزشی در دسترس ثبت نام کرد – فوتبال ، لاکراس ، بسکتبال ، بیس بال. این آغاز یک شیوه زندگی فعال بود که امروزه با او همراه است و او را به رقابت های چالش برانگیز می کشاند و او را با افراد بزرگ معرفی می کند.

او که قبلاً دوچرخه سوار جاده بود ، اخیراً زیبایی پیاده روی را کشف کرده است.

برندان می گوید: “من تا آخر عمر در جاده دویده ام و کمی حوصله ام سر می رود اما دویدن پیاده 100٪ خسته کننده نیست.” “چیزی در مورد آن محیط همیشه در حال تغییر است و بسیار آرام است.”

خود را به عنوان یک بازیکن یا یک فرد فعال چگونه توصیف می کنید؟

“من عاشق بیرون بودن هستم. وقتی جوانتر بودم و بچه های کمتری داشتم ، دوچرخه سواری های طولانی می کردم ، اما با خانواده ای جوان و زندگی شلوغ در محل کار ، زمان می تواند مشکل ساز شود.

تمرین شما چیست

“امروزه به سختی می توان زمان بیشتری برای انجام هر کاری به جز دویدن صبح پیدا کرد. من گروه بزرگی از مردم را پیدا کرده ام که بیشتر اوقات با آنها رانندگی می کنم. ما خود را “istdistrictcoywolves” می نامیم. این یک چیز سرگرم کننده است که شما را گرد هم می آورد و شما را فعال نگه می دارد. ”Source link

دیدگاهتان را بنویسید