آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند


ساکنان نیوجرسی پترسون ، پاسایاک و کلیفتون و بخشهایی از پارک وودلند پس از آلوده شدن آب آشامیدنی بقایای طوفان ایدا ، ششمین هفته مشاوره آب جوش خود را آغاز می کنند.

مقامات می گویند جریان آب طوفان مخزن باز را آلوده می کند ، که آب تمیز را برای حدود 250،000 نفر در پترسون و جوامع اطراف تأمین می کند.

روبی کاتن ، کمیسر آب دره اقیانوس آرام گفت: “ما تقریباً در انتهای راه هستیم ، کمی صبورتر باشید زیرا تقریباً آنجا هستیم.” او انتظار دارد هفته آینده پاکسازی شود.

نمونه های اضافی آب باید توسط وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست تأیید شود تا ساکنان بتوانند دوباره با خیال راحت آب شیر بنوشند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره اقیانوس آرام ، گفت که خدمه بدون وقفه در حال کار هستند و 3،000 از بیش از 4،000 آب شیرین برای تمیز کردن سیستم توزیع شده است.

وی گفت: “میلیون ها و میلیون ها گالن آب در مخزن وجود دارد ، بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را خارج کرده و سپس آن را با آب تمیز جایگزین کنیم.” “و آخرین مرحله شستن هیدرنت ها است.”

هنوز مشخص نیست چه آلاینده هایی در آب وجود دارد اما جونز گفت که آب مخزن گل آلود است و ممکن است حاوی مدفوع حیوانات یا سایر مواد شیمیایی از مناطق اطراف باشد.

کمیسیون آب دره اقیانوس آرام دارای سه مخزن باز است اما تنها یک مخزن آلوده است. مقامات گفتند که دو مخزن دیگر در سطح مرتفع قرار دارند و در صورت استفاده بیشتر از آب در ماه های تابستان به عنوان پشتیبان استفاده می شوند. او گفت که سیستم نمی تواند فقط وارد آب مخازن دیگر شود زیرا برخی از قسمت های سیستم در حال حاضر آلوده هستند.

او می گوید: “ما فقط می خواستیم از سالم بودن آب مشتری اطمینان حاصل کنیم ، بنابراین بهتر است با مشاور آب جوش برویم.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد مطمئن شود که آژانس برای طوفان های آینده از جمله مخازن آماده است. در سال 2009 ، مقامات ایالتی به کمیسیون آب Fascic Valley دستور دادند تا مخازن خود را مطابق با قوانین فدرال بپوشاند. اما مخازن هنوز باز هستند.

جونز گفت که انتظار دارد کمیسیون آب دره اقیانوس آرام بتواند حداقل بخشی از هزینه های نظافت و آب بطری رایگان را در محلی که تعیین کرده اند به آژانس مدیریت فوریت های اضطراری جبران کند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید