آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع آموزش نیویورک


اتاق خبر WNYC / Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس شهر نیویورک استفاده می کند. این نسخه “بازگشت به مدرسه” صفحه داده های ویروس کرونا ما هفته ای دو بار به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً هر گونه س ،ال ، نظر یا درخواست خود را به [email protected] ارسال کنید.

موارد در مدارس NYC و NJ

وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک دهها مورد را در میان کارکنان و تعداد انگشت شماری از دانش آموزان قبل از اولین روز مدرسه دولتی در شهر قبل از 13 سپتامبر گزارش کرده بود. در اوایل ماه اکتبر ، آزمایش بیش از 4000 دانش آموز و کارکنان مثبت بود. در ابتدای سال تحصیلی ، شهر پروتکل آزمایش Covid-1 خود را دو بار در ماه تا یک بار در هفته تجدید نظر کرد.

والدین و کارشناسان بهداشت در مورد سیاست آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از آزمایش های منظم صرف نظر کرده و شخصاً به مدرسه بروند. طبق ارقام ارائه شده توسط وزارت آموزش و پرورش به WNYC / Gothamist و ارائه شده به شورای شهر نیویورک ، از حدود 550،000 دانش آموز واجد شرایط ، تنها 35 कि یا 192،705 کودک تا 6 اکتبر فرم رضایت نامه را پس داده بودند.

داده های مربوط به مدارس نیوجرسی محدودتر است: ایالت تنها نتایج مثبت آزمایش کووید را گزارش می دهد که به پخش مدارس توسط شهرستان مرتبط است. وزارت بهداشت نیوجرسی صدها مورد را در ده ها مورد شیوع از زمان شروع کلاسها در 7 سپتامبر گزارش کرده است.

خاموش

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نمی شوند ، بنابراین مدارس ابتدایی نیویورک سال را با تعطیلی کلاسها به مدت 10 روز آغاز کردند.

در 20 سپتامبر ، وزارت آموزش سیاست قرنطینه خود را به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده تنها در صورتی به خانه فرستاده می شوند که کمتر از سه فوت با مورد بدون ماسک و مثبت فاصله داشته باشند. آنها باید بیش از 15 دقیقه در روز با دانش آموز آلوده در تماس نزدیک باشند.

دفتر شهردار اذعان داشت که این نتایج منجر به تعداد بیشتری از کودکان در کلاس درس می شود ، اما این بدان معناست که کلاس های کمتری در مدارس ابتدایی در آینده وجود خواهد داشت.

این وضعیت بازتاب قوانین اصلی و فعلی برای دوره راهنمایی و دبیرستان است. به بیان ساده ، یک آزمایش مثبت در درجه اول منجر به “تعطیلی نسبی کلاس” می شود ، که در آن فقط از برخی افراد-که علامت دار هستند یا واکسن ندارند و از قوانین ماسک و فاصله اجتماعی پیروی نمی کنند-خواسته می شود در خانه بمانند. به

در همین حال ، عفونت تأیید شده در کارکنان غیر صنفی تنها مستلزم “انزوای بدون کلاس” از افراد آسیب دیده است.

اداره بهداشت شهر می گوید کل ساختمان مدرسه فقط در صورت وجود شواهدی مبنی بر “پخش گسترده” بسته می شود ، اما معنی این امر به طور عمومی مشخص نشده است. این تصمیم نشان دهنده انحراف از سیاست سال تحصیلی گذشته است ، که تعطیلی مدارس را پس از گزارش دو یا چهار مورد گزارش می دهد که می تواند به نمایشگاه داخل همان ساختمان مرتبط باشد.

از حدود 58500 کلاس درس مورد بررسی وزارت آموزش و پرورش در 6 اکتبر ، 533 کلاس درس تا حدی تعطیل و 281 کلاس دیگر به طور کامل تعطیل شد. PS 79 در هارلم شرقی ، دبیرستانی که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمت می کند ، در 20 سپتامبر به دلیل تعطیلی کلاس های متعدد در هفته اول مدرسه به طور کامل تعطیل شد. از آن زمان این ساختمان بازگشایی شد.

تهویه در کلاس درس

اکثر 58.500 کلاس درس در شهرها به عنوان سیستم های تهویه “عملیاتی” توصیف می شوند ، که کارشناسان بهداشت و مقامات آن را به عنوان یک ابزار مهم در مقابله با شیوع ویروس کرونا شناسایی کرده اند.

بر اساس آمارهای وزارت آموزش و پرورش ، علی رغم اطمینان خاطر مبنی بر اینکه تمام کلاس ها دارای هوای تازه کافی برای شروع مدرسه خواهند بود ، اما بیش از 1100 کلاس درس در حال تعمیر است. در حدود دوازده ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسهای درس در گزارشهای تهویه منتشر شده توسط شهر “کار می کنند” مشخص شده اند.

حدود 4000 کلاس درس به اصطلاح “عملیاتی” تنها برای پنجره های تهویه داخلی تکیه می کنند ، که متخصصان مستقل بهداشتی آنها را برای هوای تازه غیرقابل اعتماد می دانند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید