کنیا مور به خروج پورشه ویلیامز از RHOA واکنش نشان داد


کنیا مور پس از خروج اخیر ویلیامز از “خانه دار واقعی آتلانتا” برای پورشه ویلیامز خوشحال است.

مور ، 50 ساله ، پس از حضور در قسمت دوشنبه “رقص با ستاره ها” به Entertainment Tonight گفت: “من فکر می کنم مردم باید کاری کنند که آنها را خوشحال می کند ، و اگر او آنها را خوشحال می کند ، برای او خوب است.”

با شایعاتی که در مورد بازیگران بزرگ “RHOA” پخش می شود ، مور به احتمال پر کردن جای خالی مارلو همپتون ویلیامز یا سینتیا بیلی ، دوست قدیمی خانه دار اشاره کرد.

“اوه ، من هرگز نمی گویم. من فقط فکر می کنم ، شما هرگز نمی گویید. مور همپتون ، 45 ساله ، احتمالاً به یک واقعیت نشان می دهد. “هرگز نه نگویید. اگر حقیقت داشته باشد برای او خوشحالم. ”

مور همچنین به شایعاتی مبنی بر اینکه از وی خواسته شده بود بین “DWTS” یا “RHOA” یکی را انتخاب کند ، گفت و گفت: “خوب ، من حدس می زنم اگر یک اولتیماتوم وجود داشته باشد ، من فکر می کنم ما می دانیم کدام را انتخاب کنیم.”

وی افزود: “من همیشه می خواستم این نمایش را انجام دهم. من اینجا هستم. من عاشق هر دقیقه از آن. من آن را با هیچ چیز در جهان تغییر نمی دهم. البته من دوست دارم “خانه دار” باشم و از این فرصت استفاده کنم ، بنابراین فکر می کنم این کار به تنهایی کار می کند. “

پورشا ویلیامز
ویلیامز به مدت 10 فصل در نمایش براوو حضور داشت.
ویلفورد هاروود / براوو

ویلیامز ، 40 ساله ، ماه گذشته اعلام کرد که پس از بازی در 10 فصل ، برنامه را ترک می کند.

او گفت: “نه تنها تصمیم گیری بلکه موافقت با آن تصمیم سختی بود.” “این یکی از مواردی است که من زیاد به آن فکر کرده ام و به همین دلیل ، می دانم که کار درستی است. من می خواهم از براوو ، ترولی اورجینال و اندی کوهن به خاطر این فرصت و از همه تهیه کنندگان ، ویراستاران و دستیاران برنامه برای کار خستگی ناپذیر آنها هر روز برای تولید نمایش ما تشکر کنم. ”

خبر جدایی وی پس از آن منتشر شد که بیلی 54 ساله اعلام کرد که پس از 11 فصل نمایش به زمین خود روی آورده است.

بیلی در اوایل سپتامبر گفت: “من از این سفر فوق العاده سپاسگزارم و منتظر ماجراهای جدیدی هستم.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید