لونگوریا ، برترین داجرز برای هدایت سری غول ها


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا در پنجمین مسابقه ماکس شرزر را شکست داد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب با نتیجه یک بر صفر لس آنجلس داجرز را شکست داد تا در سری NL خود با نتیجه 2-1 پیش بیفتد.

لس آنجلس تقریباً با دو برآمد در نهم ، زمانی که گاوین لوکس با حرکت ناگهانی رانندگی طولانی را در مرکز چپ انجام داد ، مساوی کرد. اما باد او را سرنگون کرد و توپ در مسیر هشدار گیر کرد و باعث شد لوکس با ناباوری از آنجا دور شود.

غولها پس از پیروزی 4 بر صفر در پنج بازی پلی آف برتر دوم شدند.

بازی 4 سه شنبه پنجشنبه در ورزشگاه داجر است و در صورت لزوم بازی 5 در سان فرانسیسکو انجام می شود.

داجرز غولها را با نتیجه 9 بر 2 شکست داد و در بازی 2 پیروز شد ، اما تنها 5 ضربه در خانه زد. تریا ترنر و موکی بتس ، قهرمان بازی های باتلاقی NL ، هر کدام 0 برای 4 و کوری سیگر با Chala ، 0 برای 4 ، 0 بودند.

لونگوریا با یک ضربه 0 بر 23 بیرون آمد و ضربه پیش روی او به مرکز چپ رفت. او در 40 نوبت اخیر تنها دو ضربه زد. این اولین اقامت پس از فصل او از ALDS 2013 با Tampa Bay بود.

پس از آن ، شرزر شش مهاجم اخیر خود را بازنشسته کرد. اما داجرز پس از خرید آن از واشنگتن در مهلت تجاری 30 ژوئیه ، برای اولین بار در 13 سال با این تیم شکست خورد.

ایوان لونگوریا
تک خانه ایوان لونگوریا تنها مسابقه غول پیکر بود.
USA Today Sports

“شما به فصل پست بروید ، همیشه می توانید با یک ضربه شکست بخورید. در بازی می آید. شرزر گفت: “من امشب آن را در زمین از دست دادم.”

دو آهنگ دیگر غول ها تک آهنگ های باستر پوزی و کریس برایانت بود. 15 مهاجم اخیر وی بازنشسته شدند ، از جمله نهمین بازی کنلی جانسن در کنار داجرز.

آلکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو در 4 2/3 نوبت به تیم قبلی خود دو ضربه زد. چپ دست چهار دوید و دو راه رفتن. تایلر راجرز با 1 2/3 نوبت برنده شد. Camilo Doval دو سیو عالی برای سیو انجام داد.

بادهای سرد و تند باد پرچم هایی را در زمینه های مرکزی به اهتزاز در آوردند و شرزار در اوایل شب با آب و هوایی مانند پارک اوراکل در سانفرانسیسکو به زمین برخورد کرد.

دستمال سفره ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی از روی خط هشدار و از جایگاه پرواز کردند. مه غبارآلود منظره معمولی کوههای سان گابریل را از بین برد و مانع از ظاهر شدن پل هوایی قبل از بازی به جز تابلوی ویدئویی شد. کلاه سفید یکی از هواداران از روی تخت بیرون رفت و در دومین ضربه روی زمین فرود آمد.

بادهای شدید در طول بازی از چپ به راست در طول میدان ادامه داشت و شلوار کوزه بر روی تپه خرد شد.

شرزر در آخرین جلسه خود در بازی bullpen قبل از بازی 3 ، مکانیک های خود را تغییر داد. او با ریتمی که از سه بازی اخیرش ناپدید شده بود ، بازی کرد وقتی که در بازی NL Wild Card با سنت لوئیس با فرمان خود مبارزه کرد.

او در بین نفرات تک نفره پوزی در نفر اول و دو نفره برایانت در چهارم ، 10 بازیکن کتک بازنشسته کرد. برایانت اولین فصل خود را برای غولها آغاز کرد.

هیولا
الکس وود
گتی ایماژ

شرزر در 7 نوبت یک اجرا و سه ضربه را رها کرد. برنده سه جایزه سای یونگ 10 امتیاز کسب کرد-پنجمین کل ضربات دو رقمی حرفه ای او پس از فصل-و یک اجرا در 110 زمین.

تنش در نوبت های بعدی مشهود بود.

استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت در بازی شماره 7 تک نفره بودند ، درست بیرون از زیردریایی راجرز ، داجرز اولین پشت سر هم بازی را زدند. آستین بارنز کمی تکان می خورد.

“طفره می رود!” در پای جمعیت 53،299 نفر. بیتس در حالی که چنین می خواند ، براندون کرافورد را با دستکش پریدن خود با خط کش فریاد زد تا به خطر پایان دهد.

سه ضربه به داجرز – همه مجرد – از شش نوبت.

اولین شوت او در ضرب و شتم آلبرت پوژول 41 ساله بود که تک آهنگ او به سمت راست او را پس از هفتاد و پنجمین فصل حرفه ای خود به مقام سوم رساند. همراه با پوجول ، داجرز در 37 با شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله شروع کردند.

این اولین شروع و موفقیت پوجولز در پلی آف بعد از ALDS 2014 با لس آنجلس بود. سه بار MVP NL در فصل عادی با دست چپ خود به 0294 ضربه زد.

پوجول بار دیگر بیلی مک کینی دونده دو سرعت را به تنهایی جایگزین کرد. این اولین بازی چند فصل پس از فصل خود برای سنت لوئیس از زمان بازی سه نفره او در بازی 3 از سری جهانی 2011 بود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید