غذاهای سالم انبار – تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد تا در یکی از برنامه های متعدد سلامتی شرکت ما در Mount Laurel در نیوجرسی شرکت کنید ، ممکن است فکر کنید که چگونه یک سبک زندگی سالم را شروع کنید. به هر حال ، شما ممکن است در گذشته رژیم های موفقیت آمیزی را امتحان کرده باشید یا برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود تنها به وزنه برداری یا تمرینات قلبی تکیه کرده باشید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به این معنی است که رژیم غذایی مغذی تری برای وعده های غذایی روزانه خود ایجاد کنید. در اینجا برخی از بهترین چیزهایی که باید در انبار خود داشته باشید برای ایجاد یک سبک زندگی سالم وجود دارد.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منبع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر به هر چیزی که می پزید. آنها اغلب می توانند گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنند تا مقدار بیشتری پروتئین به آنها بدهد.

علاوه بر داشتن عدس خشک و حبوبات در دست ، شما همچنین باید کنسرو لوبیا را در قفسه های انبار قرار دهید تا زمان لازم برای پخت یک غذای سالم را در یک عصر شلوغ روز هفته کاهش دهید.

غلات کامل

یک رژیم غذایی سالم نیاز به کمک برخی کربوهیدرات ها دارد. کربوهیدراتهای پیچیده ، مانند محصولات غلات کامل ، ماکارونی غلات کامل ، جو دوسر و غیره ، منبع بسیار خوبی از انرژی را برای بدن شما ارائه می دهند ، زیرا دیرتر از انواع دیگر هضم می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند انتخاب خوبی برای وعده های غذایی سالم باشد.

گزینه های سرد و یخ زده

متخصص تغذیه همیشه از نگهداری چند مورد که ماندگاری بیشتری دارند حمایت می کند ، حتی اگر به خنک کننده کمی نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب می توانند چندین هفته در یخچال بمانند بدون اینکه خراب شوند و منبع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند در طول روز سیر بمانید.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک جیب سبزیجات مخلوط در فریزر وجود دارد که می توانید بلافاصله آن را بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز مفیدتر از سبزیجات منجمد هستند – به دلیل طعم و مزه دیگر ، سبزیجات منجمد را می توان به سرعت در آن دم کرد یا دم کرد ، که در صورت نیاز به طبخ سالم آنها را به اقلام فوق العاده تبدیل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیرینی های سالم که باید در دست داشته باشید ، یا بحث در مورد برنامه های سلامتی شرکت های موجود در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید