رئیس بخش تحقیقات نیویورک از جیگ معاون دادستان ایالات متحده استفاده کرد


رئیس اداره تحقیقات این شهر تنها چند روز پس از انتشار گزارشی از کمپین ناموفق شهردار بیل دو بلاسیو و سوء استفاده از منابع عمومی برای زندگی شخصی خانواده اش ، سمت معاون وکیل ایالات متحده را ترک می کند.

به گفته دیمین ویلیامز ، مارگینت گارنت ، کمیسر DOI از سال 2018 ، معاون دادستان کل دفتر دادستانی ایالات متحده در منطقه جنوبی نیویورک خواهد بود. او در 10 نوامبر استعفا داد و جانشین اول کمیسر دانیل دادگاه جایگزین وی می شود.

هفته گذشته ، DOI گزارش 47 صفحه ای را پس از تحقیقات دو ساله منتشر کرد که نشان می داد مالیات دهندگان شهر با وجود قوانین مشخصی که استفاده از منابع را محدود می کند ، در طول مبارزات انتخاباتی کوتاه ریاست جمهوری خود در سال 2019 حدود 3 320،000 هزینه امنیت شهردار پرداخت کرده است. در مورد فعالیتهای سیاسی

گارنت هفته گذشته در یک کنفرانس خبری اعلام کرد: “یا امنیت خوبی ندارد ، یا دولت خوبی نیست ، یا هر دو.”

این تحقیقات همچنین تعدادی از تخلفات اخلاقی مربوط به جزئیات امنیتی شهردار را آشکار کرد. در این گزارش آمده است که افسران تعیین شده برای جابجایی اثاثیه دخترشان کیارا کمک کرده و پسرش دانته را به ییل (زمانی که دانته دانشجوی آنجا بود) و اخیراً به محل کار خود در بروکلین برده اند.

دی بلاسیو تا کنون از بازپرداخت شهر خودداری کرده است ، نقض اخلاقی احتمالی که می تواند حاکمیت شایعه او را مختل کند. این که آیا د بلاسیو مجبور می شود 319،794.20 دلار برای هزینه سفر برای جزئیات ایمنی خود در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری هزینه کند یا خیر ، به درگیری منافع شهر بستگی دارد.

به گفته سخنگوی مطبوعاتی د بلاسیو ، این شهر در حال حاضر از تصمیم قبلی هیئت مدیره در مورد هزینه های مربوط به مبارزات انتخاباتی تجدیدنظر می کند و هیچ تصمیم نهایی گرفته نشده است.

دی بلاسیو معتقد است که او و خانواده اش با الزامات امنیتی منحصر به فردی روبرو هستند و از دستورالعمل های NYPD پیروی می کنند.

وقتی به عنوان شهردار به در رفتم. دو بلاسیو در کنفرانس خبری روز چهارشنبه گفت که من نمی دانم پروتکل های امنیتی چیست. “من نمی دانستم رویکرد تاریخی چیست. من فقط می دانستم و تصور می کردم که این اتفاقاتی خواهد افتاد که برای دیگر شهرداران افتاد. ”

او همچنین به برایان لرر از WNYC گفت که این گزارش “فوق العاده اشتباه و ناعادلانه” است.

گزارش DOI می تواند عواقب جنایی برای رئیس امنیتی شهردار ، بازرس NYPD هوارد ردموند داشته باشد ، وی او را متهم کرد که “با تخریب تلفن خود و جلوگیری از تغییر پرونده ، مانع تحقیقات شده است”. گارنت هفته گذشته گفت که رفتار ردموند به دفتر دادستانی منطقه منهتن ارجاع شده است.

گارنت پس از برکناری کمیسر سابق مارک پیترز توسط دو بلاسیو به DOI پیوست. پیترز بعداً ادعا کرد که تحت فشار است تا گزارش های انتقادی از دولت د بلاسیو را منتشر نکند و در تماس تلفنی با شورای شهر ، شهردار “مرا فریاد زد ، مرا متهم کرد که سعی دارم دولت را پایین بیاورم ، و سپس به من گفت” من نباید هیچ کاری نکن. او قبل از اینکه بگوید متوقف می شود. “

در نامه استعفای خود ، گارنت اذعان کرد که “در زمان آشفتگی و بحران” به DOI پیوسته است و وی تنها به شرط این که اجازه استفاده از حقوق قانونی DOI را داشته باشد ، نامزدی د بلاسیو را پذیرفته است. علاقه. “

او پیش از این به مدت 12 سال به عنوان دستیار وکیل دادگستری ایالات متحده ، بعضاً به عنوان سرپرست تجدید نظر و رئیس واحد جرایم سازمان یافته و خشونت آمیز فعالیت می کرد.

ویلیامز گفت که او بسیار خوشحال است که گارنت را به دادگاه بازگرداند.

مارگارت یک وکیل مشهور آمریکایی بود. او در حالی که در دفتر خود بود ، تعدادی از مهمترین تحقیقات و دعاوی این دفتر را رهبری کرد و تعداد زیادی (دستیار وکلای ایالات متحده) را راهنمایی کرد. ” “حرفه درخشان او در خدمات عمومی بدون شک او را به یک وکیل استثنایی آمریکایی تبدیل خواهد کرد.”

ویلیامز همچنین از انتصاب دانیل گیتنر ، دستیار سابق دادستان ایالات متحده به عنوان رئیس بخش جنایی این دفتر خبر داد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید