اقدامات مجازی اجرا ، راه رفتن و چرخیدن ، راهی عالی برای فعال و متصل ماندن!


زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام

سال 2020 برای همه ما یک چالش بود. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و شرکت ها به دلیل همه گیری COVID-19 مجازی شده اند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام اجتماعی و مراکز تناسب اندام سلامت در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته شده اند. اما کسانی که بدنسازی را تمرین می کنند ، راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی در پیش است ، بیایید خلاق باشیم و با هم فعال بمانیم! دعوت از دوستان و خانواده برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی راهی شگفت انگیز برای حفظ فرم و ارتقاء روحیه رقابتی سالم است!

بیل تورن یک تی شرت Peachtree Road Race 2020 در دست دارداز 4 ژوئیه 1970 هر سال مجمع کوچکی از بیش از 60،000 دونده در آتلانتا گردهم می آید (+ زیرا ثبت نام محدود است ، اما همیشه دوندگان بدون شماره وجود داشته است).ث برای دویدن 10 کیلومتر و ویلچر به نام مسابقه جاده Peachtree. در روز استقلال ، هیچ مکان گرمتر و مرطوب تری بر روی زمین از آتلانتا وجود ندارد ، اما با این وجود ما آنجا جمع شدیم و جمع شدیم و آماده بودیم تا بهترین کار خود را انجام دهیم (یا فقط برای تفریح ​​بدویم). می دویدیم ، راه می رفتیم و شانه به شانه می چرخیدیم ، داغ ، عرق کرده بودیم و بیشتر ما تنفس بسیار سختی داشتیم. دقیقاً محیط مناسب برای انتشار ویروس کرونا! امسال ، باشگاه پیست آتلانتا ، در حکمت خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند تمام تی شرت های مسابقه ای 2020 را اهدا کنند) ، یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم می کند.

آیا مسابقات جاده ای Peachtree را لغو کرده اید؟ هرگز! امسال به سادگی متفاوت است.

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در مسابقات یا رویدادهای مجازی سازماندهی شده هستید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از برنامه یا ردیاب تناسب اندام برای اندازه گیری فاصله و زمان خود استفاده می کنید و نتایج خود را برای برگزارکنندگان ارسال می کنید. به همین راحتی! هزینه ورودی معمولاً شامل تی شرت پایان دهنده ، شماره مسابقه و “غارت دیگر” است. بسیاری از این رویدادها همچنین به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه مسابقه های مجازی ممکن است به نفع بودجه یا منافع شما نباشد. به مسابقات مجازی با خانواده و دوستان چه می گویید؟ سازمان آنها مطالبه گر نیست و با آنها سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی “Facetime” آیفون در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و تعامل همه خانواده است. اگر شما مانند خانواده ما هستید ، ما همه جا هستیم ، از جمله چندین ایالت و صدها مایل دورتر. ماندن در ارتباط و ارائه پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین طیف گسترده ای از گروه های سنی و سطح آمادگی جسمانی داریم ، بنابراین برای رقابت بیشتر ، مسافت کامل 10000 کیلومتر (یا مشابه آن) سرگرم کننده است ، یا برای کودکان کمتر توانمند و کوچکتر ، پیاده روی با فاصله مشخص می تواند مفید واقع شود. در صورت عدم توافق زمان و مکان ، اما شما همچنان رقابت می کنید ، هر یک از ردیاب های تناسب اندام کار خواهند کرد. با زمان خود (یا فاصله یا هر چیزی که موافق اندازه گیری آن هستید) ادامه دهید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل از حقوق خانواده برخوردار است که تا مسابقات بعدی به رخ کشیده باشد).

آیا برای رویدادهای تناسب اندام مجازی کمی کمک می خواهید؟ به منابع زیر توجه کنید:

در این تعطیلات زمانی برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام خواهید یافت ، حتی اگر فقط در بیرون بازی می کنید ، با سگ خود قدم می زنید یا رویدادهای تناسب اندام مجازی انجام می دهید. کسانی از شما که در مسابقه مجازی Peachtree Road یا سایر رویدادهای تناسب اندام مجازی شرکت می کنید ، موفق باشید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید