از تام کروز تا مدونا


از زمانی که تام کروز آخر هفته گذشته در یک بازی بسکتبال ظاهر شد ، طرفداران حدس می زنند که صورت گرد و گونه چاق و چاق ، نتیجه پیری است یا یک کار جدید با سرنگ.

او نمی تواند بفهمد آیا ستاره 5 ساله “ماموریت غیرممکن” به یخچال حمله کرده است یا کار پر خطر پرکننده های حرارتی را انتخاب کرده است.

ظاهراً تغییر یافته کروز در تضاد شدید با تصویر معمولی ارائه شده او ، کامل با استخوان گونه و دندانهای سفید براق است.

“چه اتفاقی برای گونه های متورم تراشه می افتد؟” یک منتقد توییتر نظر داد. “او با دكتري مثل وين نيوتن با چهره اش چه مي كند؟” دومین Snip ناظر رسانه های اجتماعیبه

به همین ترتیب ، چند روز پیش ، مدونا با حذف ظاهر بی عیب و نقصی که در اینستاگرام انتخاب کرده بود ، پیروان خود را شگفت زده کرد. در عوض ، دیوا کمی بیشتر به سن واقعی خود یعنی 63 سالگی ظاهر شد. مادگاستي او با خوشحالي بدون فيلتر كردن يا تقلب در عكس هاي ديگر ، عكسهاي واضحي را در اختيار داشت.

“زندگی واقعی در مقابل اینستاگرام” ، یک نفر پست گذاشت با عکسهای محله خواننده ، پس دیگری صدا کرد: “مدونا ، واقعیت در مقابل او عکسی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد.”

متریال دختر ، در سمت چپ ، تصویر مانیکور معمول خود را ارائه می دهد – اما در عکسهای واضح تر که هفته گذشته در خیابانهای هارلم گرفته شد ، او طبیعی تر به نظر می رسد و به سن خود نزدیکتر است.

خوب ، در زوایای خاص ، تقریباً می توانید چانه دوتایی را ببینید.

همه اینها نشان می دهد که عمداً یا نه ، بسیاری از ستارگان هالیوود در طول این سالها به طرز چشمگیری ظاهر خود را تغییر داده اند. در اینجا ، The Post هشت فرد مشهور دیگر – که آفتاب پرست های آنها به نظر می رسد برای مدت طولانی مورد اختلاف بوده است – را زیر ذره بین قرار می دهد.

املای توری

املای توری
بازیگر زن توری اسپلینگ یک دختر تمام آمریکایی بود ، او ترک شد ، اما سپس به کانال Vamp کلوئه کارداشیان تبدیل شد.

موهای بلوند ، چشمان بزرگ و لبخند درخشان ، ستاره کالیفرنیا هنگامی که در درام نوجوانان دهه 90 “بورلی هیلز 90210” به شهرت رسید ، نماد دختر تمام آمریکایی بود. از آن زمان او درباره عمل بینی و بزرگ کردن سینه صحبت کرد ، در حالی که به شدت کار اخیر را رد کرد. امسال ، کیم یا کلوئه کارداشیان در حالی که در یک عکاسی پر زرق و برق بزرگ شده بودند ، موهای بلند ، گونه ای پر زرق و برق و ظاهراً جوان به نظر می رسید.

“وای توری دیگر شبیه او نیست” ، یکی از طرفداران در پست اینستاگرام اسپلینگ گلایه کرد که نیکول با “Snooky” Policy سریال “کثیف” MTV را جشن می گیرد. جراح کارداشیان؟ دیگری‍♀️ ”شخص دیگری با صدای بلند تماس گرفت.

اسپلینگ بعداً اصرار کرد و به آرایشگر “شگفت انگیز” خود اشاره کرد و گفت: “همه اینها کانتورینگ است.”

مگان فاکس

مگان فاکس
مگان فاکس ، در سمت چپ ، پس از فروش گونه های پخته شده برای ظاهری مجسمه تر ، به یک آژیر پیچیده و سکسی تبدیل شده است.

بازیگر “Transformers” وقتی در سال 2007 با گونه های گرد و لبخند طبیعی خود اولین بازی خود را در هالیوود انجام داد شبیه دختر همسایه بود. سریع به سال 2021 و 35 ساله مانند یک فرد کاملاً جدید با پیشانی بدون چین و چروک ، لبهای برآمده ، استخوان گونه های تراشیده و چشمهای ظاهرا باریک است. با این وجود ، مادر سه فرزند ادعا می کند که ظاهر سکسی و پیچیده اش چیزی غیر از طبیعی نیست. او اصرار داشت که هیچ گونه بوتاکس ، بزرگ شدن گونه یا هر نوع جراحی دیگر بر روی صورت وی وجود ندارد.

فاکس همچنین این هفته به وضوح اعلام کرد که از “ناامنی عمیق” رنج می برد – و می تواند به پیش بینی طرفداران آسیب برساند. “بله ، من دچار دیس مورفی هستم. فاکس در مصاحبه مشترک جدید خود به سبک GQ بریتانیایی با دوست پسر Machine Gun Kelly گفت. “ما می توانیم به کسی نگاه کنیم و فکر کنیم” آن شخص بسیار زیبا است. زندگی آنها باید بسیار ساده باشد. آنها احتمالاً چنین احساسی در مورد خود ندارند. ”

لیل کیم

لیل کیم
ریل لیم کیم ، مانند دهه 1990 ، رفته است ، او در طول این سالها ظاهر خود را به طرز چشمگیری تغییر داده است.

در دهه 90 ، هنگامی که لیل کیم برای اولین بار در صحنه رپ ظاهر شد ، ظاهری دست نیافتنی و واقعی داشت. اما 47 ساله اکنون نمی تواند در برابر تغییر برخی چیزها ، گاهی اوقات در صورت نیاز مقاومت کند. او پس از درگیری شدید با دوست پسر سابقش که در سال 2003 تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته بود ، شکستگی بینی داشت. از آن زمان به دیگر درمان های بینی اعتراف کرد. با این حال ، از سال 2016 ، او تغییرات چشمگیر دیگری مانند پوست روشن تر ، فک های سفت تر و گونه های پرپشت را نشان داده است که می تواند نتیجه پرکننده ها باشد. در نتیجه ، برخی از متخصصان جراحی پلاستیک نگران “اعتیاد” احتمالی استار به عمل های زیبایی هستند.

دکتر Zwivel.com ، مدیر عامل Celebrity Plastic Surgeon می گوید: “من شخصاً فکر می کنم او باید از متخصصان کمک بخواهد.” تنها بر اساس این تصاویر ، اگر جلوتر بماند ، صورت خود را از بین می برد. “

ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام
پرتره ویکتوریا بکهام سابق دختر اسپایس در اوج شهرت دهه 90 (سمت چپ) است و از آن زمان به بعد به یکی از مشهورترین زنان کوچک کننده جهان تبدیل شده است.

همسر شیک دیوید بکهام ، خلبان فوتبال ، وقتی در گروه پاپ دهه 90 دختران ادویه به او لقب “Posh Spice” دادند ، صد در صد طبیعی به نظر می رسید. اما طولی نکشید که زیبایی بریتانیایی چربی نوزاد خود را از دست داد و دوباره خود را به عنوان یک نماد مد فوق العاده مخملی کشف کرد. به سختی می توان باور کرد که این 47 ساله همان خواننده مغذی است که با همراهان سابق گروه Ginger ، Baby ، Sporty و Scary ترانه های مهمی مانند “Wanabe” خوانده است.

این هفته یکی از طرفداران پس از ظاهر شدن لب هایش در “صبح بخیر آمریکا” فریاد زد: “لطفاً دیگر لب های خود را پر نکنید.”

رنی زلوگر

رنی زلوگر
نسخه قبلی و گرد Renee Zellweger ، در سمت چپ ، بعداً با یک مدل “ظاهری هالیوودی” جایگزین شد.

به خوبی شناخته شده است که ستاره فیلم A-list با افزایش 30 پوند برای بازی بریجت جونز ، تک خوان عصبی لندنی ، روش بازیگری را به سطح کاملاً جدیدی رساند. اما ، در سال 2014 ، مو بور گونه ای سیب گونه تقریباً اینترنت را خراب کرد و فاش کرد که او چهره ای پر از جگر دارد. او تقریباً با چشمانی باریک ، پوستی سفت و بیضی شکل تر قابل تشخیص نبود. 52 ساله برنده جایزه اسکار “جودی” که از واکنش به این وضعیت ترسیده بود ، به سادگی گفت که “زندگی شادتر و بی نقص تری دارد” و در صورت حضور خوشحال است.

زلوگر در مقاله ای عمومی به کسانی که او را متهم به انجام عمل جراحی پلاستیک کرده اند ، گفت: “من فکر نمی کنم افرادی که به دنبال حقیقت وحشتناکی هستند که وجود ندارد از درب من بیرون بیایند.

زک افرون

جک افرون ، که داماد اصلی او باقی مانده بود ، زنان را ربوده بود ، حالا به نظر می رسد ظاهر او تغییر کرده است.

قلب «موزیکال دبیرستان» از زمانی که این حق رای دادن برای اولین بار در سال 2006 راه اندازی شد منجر به یک مسابقه نبض شد. طرفداران چهره “معمولی” او را دوست داشتند که او را به یاد کلاس هشتمی می اندازد. اما ، در سال 2021 ، 33 ساله نسخه ای تا حدودی مصنوعی از خود ساخت. کارشناسان نمی توانند بگویند که فک فشرده ، مربعی شکل و استخوان گونه های بلند او به این معنی است که او زیر چاقو رفته است.

اما دوست Efron ، Kyle Sandylands ، از دوست خود دفاع کرد و گفت که “می داند”. او مدعی شد که چهره بازیگر در حال حاضر کامل است ، و افزود: چرا زحمت؟ ”

هایدی دوشنبه

هایدی دوشنبه
هایدی مونتاگ ، شخصیت سابق “تپه ها” ، زمانی به نظر می رسید که در سالنامه دبیرستان است ، رفت ، اما ، همانطور که اعتراف می کند ، چهره بالغ تر او نتیجه جراحی پلاستیک بود.

چیزی که می توانید در مورد ستاره سابق نمایش واقعی “The Hills” در اواسط دهه 2000 بگویید این است که او کاملاً صادق است. او مانند اکثر افراد مشهور ، جزئیاتی از سابقه جراحی پلاستیک خود را به اشتراک گذاشته است. پس از خروج دختر جوان از سالنامه دبیرستان ، این مرد 35 ساله اعتراف می کند که تحت عمل جراحی تعویض صورت و بدن از جمله لیفت ابرو ، سینه ، بینی ، پایین آوردن چانه و دورهای مختلف بوتاکس قرار گرفته است. به در اوج شهرت او در سال 2009 کارهای زیادی انجام شد. مونتاگ ، که ترول های فوق بحرانی اینترنتی را به دلیل عجله به عمل جراحی خود متهم می کند ، از تغییر تقریبا فوری ابراز تاسف کرد.

او در برنامه “امروز” 2010 گفت: “ای کاش می توانستم به هایدی اصلی برگردم.”

هدر لاکلیر

هدر لاکلیر
پدر و پسر مورد علاقه هدر لاکلیر در اوایل زندگی حرفه ای خود در شویبیز مرده بود و رفت ، اما به نظر می رسد که زندگی او در حال رانندگی روی 60 ساله تأثیر گذاشته است.

هدر لاکلیر یک بمب مهم در دهه های 80 و 90 بود که عنوان اصلی آن را اپراتورهای صابونی زمان اول مانند “سلسله” و “محل ملوس” گذاشتند. پوسترهای این مو بور شگفت انگیز دیوار اتاق خواب بسیاری از کودکان را تزئین کرده است ، اما به نظر می رسد که شیوه های کودکان وحشی او بالاخره او را درگیر کرده است. در سال 2018 ، وی پس از “مصرف بیش از حد” یک تحقیقات عمومی را تجربه کرد و به دنبال آن به اتهام حمله یک تکنسین فوریت های پزشکی که در دوران توانبخشی و مشاجره داخلی به خانه اش تماس گرفت ، دستگیر شد.

اما اکنون مرد 0 ساله برگشت-و قطعاً چهره ای تازه دارد.

اگرچه ممکن است در سال 2021 قفل کننده دیگری ظاهر شود ، اما زندگی و حرفه او رو به افزایش است: شریک دیرینه اش در ارتباط با کریس هایزر است و او در حال کار بر روی یک فیلم جدید و سریع در حال تغییر است ، “عرق نکنید چیزهای کوچک: داستان کریستین کارلسون.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید