اد مالینز رئیس SBA پس از حمله FBI به مقر SBA استعفا داد


به گفته اتحادیه ، اد مولینز ، رئیس انجمن خیرین گروهبان از این سمت کناره گیری کرده است.

FBI صبح سه شنبه به مقر SBA در منهتن تحتانی و همچنین خانه مولینز در پورت واشنگتن ، لانگ آیلند حمله کرد. در نامه هیئت اجرایی SBA اذعان شد که “رئیس مولینز به وضوح هدف تحقیقات فدرال است” و “[g]با توجه به شدت پرونده و عدم قطعیت در مورد نتیجه آن ، “او با اشاره به استعفای خود گفت.”

در نامه آمده است: “امروز عصر ،” رئیس مالینز با استعفای رئیس SBA موافقت کرد. مانند همه شما ، اد مولینز دارای فرض بی گناهی است و ما از شما می خواهیم که تصمیم را تا زمان اثبات همه حقایق تعلیق کنید. با این حال ، کار روزمره و فعالیت اصلی SBA نمی تواند با وجود این تحقیقات منحرف شود. “

مولینز از سال 2002 با 13000 عضو و صندوق بازنشستگی 264 میلیون پوند SBA را رهبری می کند. در حالی که FBI ماهیت تحقیقات را فاش نمی کند ، NY1 گزارش داد که در حال تحقیق “سوء استفاده احتمالی از بودجه” است. به نوشته پست ، “یک مقام عالی رتبه در اجرای قانون گفت که تحقیقات مشکوک به کلاهبرداری از طریق پست و سیما ، یا اختلاس در وجوه SBA است.”

مولینز پس از اظهار نظر و اعلام در توییتر پرونده دستگیری دختر شهردار بیل دو بلاسیو ، که در جریان اعتراضات جورج فلوید دستگیر شد ، در ماه فوریه از سوی هیئت بررسی شکایات غیرنظامی متهم به سوء استفاده شد. نظرات توییتری از ریچی تورس ، نماینده کنگره ، که توسط SBA به عنوان “روسپی درجه یک” خوانده شد ، تورس عضو شورای شهر بود و اکسیریس باربوت ، کمیسر بهداشت نیویورک ، که توسط SBA “سگ” خوانده شد. ، ظاهراً برای توزیع ماسک های همراه با NYPD پس از Barbot. مورد اختلاف است.

وی همچنین ویدیوهای نژادپرستانه را با هزاران نفر از اعضای SBA به اشتراک گذاشت. این ویدئو که در سال 201 پخش شد ، سیاه پوستان را “هیولا” ، اقامتگاه های عمومی را “میدان جنگ” و “ملکه های رفاه” توصیف کرد و مولینز آن را “بهترین ویدئویی که من تا به حال برای عموم دیده ام” نامید. حقیقت مطلق. “

آندریا کاتسمتیدیس ، رئیس حزب جمهوری خواه منهتن ، روند در توییتر حمایت مالینز از دونالد ترامپ در انتخابات 2020 به عنوان “پیامی به چپ ها برای آرام شدن و حمایت از همه مخالفان سیاسی – در صف ایستادن یا رنج کشیدن” مورد استقبال قرار گرفت. مولینز یک مهمان مکرر در برنامه رادیویی پدرش ، جان کاتسیمیتیدیس ، میلیاردر جمهوری خواه است.

مولینز و وکلای SBA درخواست اظهار نظر نکردند. پست خاطرنشان کرد که مولینز سه شنبه بعد از ظهر در خانه خود حاضر شد و سپس بدون پاسخ به سوالات آنجا را ترک کرد.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید