‘The View’ دعواهایی را بر سر آموزش رایگان سازماندهی می کندچشم انداز در قسمت امروز برنامه گفتگوی ABC ، ​​بحث داغی بین میزبان در مورد جنبه عمومی کالج جامعه عمومی لایحه بودجه رئیس جمهور جو بایدن وجود داشت. به طور خاص ، مشخص شد که سارا هاینز پس از این استدلال که کالج باز باید مبتنی بر نیاز باشد ، با چندین میزبان مشترک خود (مانند جوی بیهار و سانی هوستون) در تضاد است.

این هیئت با بحث بر سر ادعای جو منچین سناتور دموکرات وید ویرجینیا مبنی بر اینکه “لایحه هزینه بایدن را رد نمی کند” آغاز شد. هاینز گفت که در واقع با استدلال او موافق است که کالج عمومی رایگان نباید به طور خودکار در اختیار همه آمریکایی ها قرار گیرد ، که می تواند هزینه قبض را کاهش دهد.

بهر استدلال کرد: “در اکثر دموکراسی ها اینطور نیست.” “آنها این را نمی گویند.”

هاینز پاسخ داد: “من فقط از نظر ایدئولوژیک با شما مخالفم. من هم فکر می کنم وقتی شما [don’t] چیزی بدهید ، چیزی به دست می آید. برخی کشورها هستند که باید در دبیرستان امتحان دهید. ”

هیوستون خاطرنشان کرد که هاینز استدلال می کرد که آمریکا شایسته سالاری است. او گفت: “فقط این نیست.” “به دلیل سابقه نژادپرستی در این کشور ، به دلیل تاریخ میراث این کشور ، به دلیل تاریخ نژادپرستی سیستماتیک … این لایحه برای ارائه سطح بازی کمی برابرتر ارائه شده است.”

او افزود که اگر این لایحه تصویب نشود ، HBCUS (کالج ها و دانشگاه های سیاهپوست از لحاظ تاریخی) ضربه سختی خواهد خورد – در ابتدا قرار بود 4.5 میلیارد دلار دریافت کنند ، اما در حال حاضر به آنها 2 میلیارد دلار پیشنهاد می شود. هوستون در پایان گفت: “کالج هایی هستند که به پول احتیاج دارند ، افرادی که به افراد آینده نگر نیاز دارند.” و این شرم آور است.

بهر به یاد می آورد که وقتی به دانشگاه می رفت ، تدریس برای همه دانش آموزان ، فارغ از کلاس ، یکسان بود. او می گوید: “همه وقتی بلند می شوند که به همه شانس مساوی بدهید.”

اما هاینز استدلال کرد که جوانانی که خانواده های آنها میلیون ها دلار درآمد دارند ، حتی اگر والدین آنها مالیات نپردازند ، نباید از کالج رایگان استفاده کنند ، اگرچه بهر پاسخ داد که “این بچه ها به مدارس دیگری می روند که باید 100000 دلار در سال بپردازند. سپس بهر موضوع مخالفت با کالج رایگان برای همه را با زنی در فاکس نیوز مقایسه کرد که اخیراً تصمیم گرفت به همه کودکان ناهار رایگان بدهد.

“ناهار متفاوت است. غذا اصلی ترین نیاز است. ” “تحصیل چیزی است که شما می خواهید دنبال کنید و ما باید آن را به یک خط یک طرفه تبدیل کنیم. این اندازه برای همه مناسب نیست ”

هیوستون استدلال می کند: “من فکر می کنم آموزش حق بشر است.”

ووپی گلدبرگ ، مجری ، که گزارش داده بود که به کالج نمی رود ، استدلال می کند که “به مردم فرصت دهید و به آنها اجازه تصمیم گیری دهند”.

او ادامه داد: “بگذارید جوانان جهان تصمیم بگیرند که می خواهند یا نه [go to college]به من فکر می کنم وقتی به کودکان اجازه می دهیم بدون هیچ مانعی این نوع انتخاب ها را انجام دهند ، وضعیت بهتری داریم. ”

چشم انداز روزهای هفته را در ABC ساعت 11 / 10c پخش می کند.

کجا را باید نگاه کرد چشم اندازSource link

دیدگاهتان را بنویسید