SUV جدید 1.1 میلیارد تومانی میتسوبیشی در هند (+ عکس)


عصر ایران- همزمان با معرفی مدل جدید میتسوبیشی اوتلندردر گروه خودرو عصر ایران معرفی کردیم، می توانید لینک های زیر را مطالعه کنید:

اکنون کوتاه کنید SEL S-AWC این SUV وارد بازار هند شده و با قیمت پایه 34500 دلار عرضه می شود. مدل جدید میتسوبیشی اوتلندر به دلیل ابعاد و پیچیدگی، محصولی غیرعادی در تاریخ خودروساز ژاپنی به حساب می آید که با قیمتی رقابتی در تلاش است جایگاه بزرگی در بازار کلاس شاسی بلند داشته باشد.

SUV جدید میتسوبیشی در هند (+ عکس)

تریم مذکور در بازار موجود است هندوستان از نظر ابعاد بدنه که 4710 میلی متر طول، 1897 میلی متر عرض و 1748 میلی متر ارتفاع است توسعه یافته است. فاصله بین محورها 2705 میلی متر است.

فریم های آلومینیومی استاندارد در اندازه های 20 اینچی در این شرایط بالا ارائه می شود تابعیت 203 میلی متر از سطح زمین محاسبه می شود.

ظرفیت فضای بار 331 لیتر است.

SUV جدید میتسوبیشی در هند (+ عکس)

در قسمت موتور از مدل 4 سیلندر 2.5 لیتری با توان خروجی 181 اسب بخار و گشتاور 245 نیوتن متر استفاده شده است که این موتور یکی از اصلی ترین نقاط انتقاد برای این خودروی 1725 کیلوگرمی است. شاید وجود سیستم توربوشارژر یا ساختار هیبریدی ساده عملکرد این موتور را بهبود بخشیده و منتقدانی را به همراه داشته باشد.

یک گیربکس CVT وظیفه تامین نیروی سیستم چهار چرخ محرک این تریم را بر عهده دارد. میانگین مصرف موتور برای 100 کیلومتر رانندگی 9.1 لیتر برآورد شده است.

SUV جدید میتسوبیشی در هند (+ عکس)

مسکن و امنیت

در توضیح این قسمت به مطلب قبلی گروه موتور اشاره می کنیم که ذکر شده بود:

در این بخش از مواد اولیه مرغوب برای توسعه اطلاعات استفاده شده است. طراحی کنسول اصلی با لوازم جانبی کرومی جذاب و درست به نظر می رسد. گزینه های کابین شامل نمایشگر اصلی 8 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی، یا در حالت اختیاری 9 اینچی، نمایشگر دیجیتال 7 اینچی بین نمایشگر آنالوگ آمپر یا حالت اختیاری، نمایشگر آمپر تمام دیجیتال 12.3 اینچی، نمایشگر هدآپ، نمایشگر الکترونیکی است. تعویض دنده و پشتیبانی از Apple CarPlay. و Android Auto، پورت USB و USB Type-C، تهویه مطبوع اتوماتیک و غیره.

SUV جدید میتسوبیشی در هند (+ عکس)

در بخش ایمنی، مواردی شامل کروز کنترل، پایداری الکترونیکی، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خطوط، شناسایی خودکار علائم راهنمایی و رانندگی جاده، نور بالا تطبیقی، هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار، هشدار نقطه کور راننده و غیره است. را می توان ذکر کرد.

برای پیرایش SEL S-AWD از 6 ایربگ استفاده شده است.

SUV جدید میتسوبیشی در هند (+ عکس)

SUV جدید میتسوبیشی در هند (+ عکس)

SUV جدید میتسوبیشی در هند (+ عکس)