SNL Recap: کیم کارداشیان وظیفه وست را درک می کند


وقتی اتفاقات بدی می افتد شنبه شب زنده کمدین / بازیگر / موسیقیدان / ستاره ورزش ، دور از الگوی میزبان و به امید جذب مخاطبان جدید یا ایجاد برخی عناوین خبری ، میزبان سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای بی حوصله و … است. ما دیدیم که فصل گذشته در میزبانی ایلان ماسک چقدر اتفاقات وحشتناکی رخ داد و پیش از این آخر هفته من در انتظار کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقعیت که هرگز در زمینه بازیگری کمدی ، مجری گری نشان نداد ، برنده شدم.

بنابراین من با خوشحالی گزارش دادم که واقعاً بد نیست! در مقایسه با قسمت فصل گذشته ماسک ، این موفقیت چشمگیری بود و یادآوری این بود که هرگز کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما نگاه کنید ، این کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن کارتهای Q در برخی از طرحهای زنده چندان خوب نبود ، طرحهای زیادی وجود داشت که به نظر می رسید محصولاتی برای نام تجاری کارداشیان باشد ، و مانند اولین فصل هفته گذشته ، هیچ طرح دیدنی در میان جمعیت برجسته نیست.

اما این یک قطعه محکم با لحظات واقعا خنده دار بود ، احتمالاً بهتر از کارداشیان وست مونولوگ، که به همان اندازه که می توان انتظار داشت خودآگاهانه خوشایند است. خطوط مشت واقعی وجود داشت و هیچ ترفند تماشاگری وجود نداشت ، که این یک امتیاز دیگر بود. و بسیاری از OJ سیمپسون شوخی می کردند ، تقریباً مثل این بود که نورم مک دونالد برای این کار در اتاق نویسنده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

از نظر طرح ها ، مورد علاقه من در شب ترسناک ترین و غیر واقعی ترین بود: کارداشیان وست و سیسیلیا استرانگ هر دو فوق العاده بودند طراحی لوتو، که واقعاً بستگی به خالی کامل هر دو زن برای انجام طرح دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

تعویض، که در آن کارداشیان وست و ID برایانت خود را در A یافتند جمعه عجیب شرایط ، کریس جنر و خلوئه کارداشیان هردو بازیگر خوبی بودند ، اما فقط ارزش دیدن آن را دارد تا ببینیم برایانت صاحب توپ است. آیا از اینکه کانر اومالی نقش شوهر برایان را بازی نکرده ، ناامید شده ام؟ بله ، اما در انتها این شوخی هنوز مانند باندبازها کار می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز از جذابیت های بارز آن بود شنود فیس بوک سرد باز می شود، در غیر این صورت سرما بسیار فراموش نشدنی است که به شوخی های زیادی در مورد نحوه عملکرد اینترنت یا اینکه چگونه سیاستمداران نحوه تلفظ کلمه “میم” را درک نمی کنند ، متکی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

لذت بردم آهنگ شب خانم ها، آلات موسیقی برای زنان بزرگسال (و مادران) فقط برای مقابله با مشکلات معده ، تماشای رفت و آمد به خانه و بیرون آمدن از خانه.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دلپذیر شب ، سه نویسنده اخیر SNL گروه طنز لطفاً نابود نکنید ، مارتین هرلی ، جان هیگینز و بن مارشال است که در ماه های اخیر محبوبیت زیادی در اینترنت پیدا کرد. کوتاه دیجیتال هارد سلتزر ، که هیچ عضوی از بازیگران را نشان نمی دهد ، اساساً آنها را به عنوان جزیره تنهایی جدید برنامه یا حداقل یک همسایه خوب جدید قرار می دهد. این یک معرفی عالی برای طنز گروه بود در حالی که بهترین کار آنها نبود – دیدن آنچه در ادامه می آید هیجان انگیزتر می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار طرح دیگر شب را بررسی کنید ، همه آنها سطوح مختلف موفقیت یا شکست بودند: بهترین در دسته کفش تجاری، زیرا سگها با لباسهای احمقانه همیشه پایگاه مناسبی هستند. دادگاه مردم تبلیغات کارداشیان برای من زیاد بود ، اما به اعتبار او ، کارداشیان وست در نقش خواهرش کورتنی خوب بازی کرد (هالسی ، کریس و کلوئه کارداشیان نیز بازیگران خوبی بودند). مرد در رویا آنها بسیار محکم بودند فارغ التحصیل طنزی پر از شخصیت های متفاوت (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و با این وجود کایل مونی بهترین قسمت بود!) و یاسمین و علاءالدین بوی بدی وجود داشت که در هیچ سطحی کار نمی کرد (اگرچه دیدن بوون یانگ خوب بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته یک سری جوک های رایج فیس بوک و دو مهمان خوشحال وجود داشت: الکس موفات آن را کنار گذاشت نقد و بررسی فیلم Terry Fink’s Fall 2021، که اساساً اگر یکی از منتقدان فیلم تاکسی تلویزیونی از LSD استفاده می کرد ، چه اتفاقی می افتاد. و آپدیت آخر هفته All-Star Heidi Gardner مثل همیشه شگفت انگیز بود مهمانی زندگی مربی کلی در اندیشه های مثبت، یک شخصیت جدید با نگرش عالی ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی قید و شرط به “I Love It” از Icona Pop.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه هزینه فقط یک طرح کوتاه وجود داشت: به سارا شرمن ، کارآموز جدید Costco ، زمان بسیار خوبی را داد ، در نقش کارآموز Costco بازی کرد که انقلابی درخشان (کیم کارداشیان وست ، اید برایانت ، بوئن یانگ) را به ارمغان آورد. در مورد Costco چند مورد استاندارد تهیه کنید. عرضه غذا.

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی او گفت: “من یک زن نیستم ، من یک خدا هستم.” سپس لیندسی باکینگهام گیتاریست را برای اجرای “عزیزم” بیرون آورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک اولین میزبانی خود را این آخر هفته با مهمان موسیقی Young Thug انجام خواهد داد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید