OLC شصتمین سالگرد خود را جشن می گیرد! – تناسب اندام پزشکی


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961، تنها سالها پس از بزرگ شدن و بازی در جاده ای خاکی به نام بلوار کلرادو، استوارت اولسون زونا خود را آویزان کرد و Stuart Ohlson and Associates را راه اندازی کرد. او و کارکنانش با کار در دفتری که درست روبروی دبیرستان شرقی طراحی کرده بود، به زودی مشغول یک سری کمیسیون های مسکونی و تجاری شدند.

استوارت اولسون با یادآوری آن روزهای اولیه می‌گوید: «به یکباره، چه بدانی یا ندان، وارد تجارت می‌شوی».

امروز، آن شرکت رشد کرده و به چیزی تبدیل شده است که اکنون OLC | نامیده می شود شرکت Ohlson Lavoie. OLC که امسال شصتمین سالگرد خود را جشن می گیرد، یک شرکت چهار دفتر معماری، دکوراسیون داخلی و آبزیان است که در دنور مستقر است و دفاتری در اورلاندو، قاهره و توکیو دارد. OLC اکنون در پروژه های تفریحی، سلامت و تندرستی، مهمان نوازی و پروژه های آبی تخصص دارد. در طول این 60 سال، OLC به تغییر خط افق دنور کمک کرده، بر نحوه ورزش ما تأثیر گذاشته و زندگی کارمندان، همکاران تجاری، مشتریان و کسانی که در ساختمان‌های آن زندگی، کار و بازی می‌کنند، تغییر داده است.

در سال 1974، هروی لاووی به استوارت ملحق شد و در نهایت یکی از مالکین شرکتی شد که به Ohlson Lavoie Corporation تغییر نام داد. هروی که اخیراً فارغ التحصیل دانشکده معماری بود، اکنون در نقش خود بود. هروی درباره دلیل تبدیل شدنش به معمار به یاد می آورد: «من در 15 سالگی کلیسای محلی جدیدم را دیدم که ساخته شد و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.

تمرکز بر تفریح

در اوایل، استوارت و هروی گروه کوچکی از کارکنان را مدیریت کردند که تمرکزشان بر طراحی ساختمان‌هایی مطابق با نیازهای مشتری بود. کمیسیون ها از طریق توسعه روابط موجود، مانند مواردی که در مسابقات تنیس ایستاده استوارت در ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه ها ایجاد شد، به دست آمد. به طرز شگفت انگیزی، علیرغم بحران نفتی دهه 70 و اوایل دهه 80 که به شدت به دنور ضربه زد، این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و بلندمرتبه بود. اینها شامل برج‌های Park Place و Country Club در نزدیکی Speer Blvd، چندین برج مسکونی در نزدیکی Cheesman Park، و یک دوجین بلندمرتبه برای Writer Family در تقاطع I-25 & Colorado Blvd بود که پنج مورد از آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه بزرگ بود. یکی از آن جلسات اخیر تنیس منجر به طراحی OLC برای اولین بار، مستقل و چند منظوره باشگاه سلامتی خود شد که اکنون به عنوان کلاب ورزشی کلرادو – اینورنس شناخته می شود.

از موفقیت و روابط ایجاد شده با آن پروژه، OLC مستقیماً وارد صنعت تناسب اندام و تفریح ​​شد. با رهبری هروی، این شرکت از آن زمان به یک متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​تبدیل شده است. او و دیگران مقالاتی در زمینه طراحی تخصصی برای سازمان هایی مانند IHRSA، NIRSA، تالیف کرده اند انجمن تناسب اندام پزشکی و پارک ها و بخش های تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصص طراحی در کنفرانس ها و سمینارهای صنعتی شرکت می کنند و به طور منظم صحبت می کنند.

تغییر بزرگی در این صنعت ایجاد شد – سفر. قبل از سال 1984، OLC هرگز در خارج از ایالت کلرادو هیچ گونه وظیفه طراحی نداشته است. خوشبختانه، در این مدت، کار خارج از کشور به OLC کمک کرد تا پل کندی های اقتصادی دوره ای را که دنور را در دهه های 70 و 80 گرفتار می کرد، برطرف کند (شعار AIA برای سال 1975 این بود که “در هفتاد و پنج زنده بمانید!”). به نظر می رسید که همیشه یک منطقه توسعه گرم در بخشی از کشور وجود دارد … و در جایی که اقتصاد داغ بود، باشگاه ها ساخته می شدند: دالاس در اوایل دهه 80; واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80; آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 OLC شروع به سفر به ژاپن و کار در ژاپن کرد، که در برخی از زمان‌های ناب در تمرکز طراحی تخصصی OLC ایالات متحده به منبع اصلی کار تبدیل شد، بنابراین منبع ثابتی از تجارت، اما همچنین سفر و بسیاری از آن بود.

انطباق با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در این 60 سال، فناوری به کار گرفته شده توسط معماران بوده است. اگرچه انتظار می رفت که هر معمار در اوایل دهه 80 اصول اولیه طراحی دستی را بداند، تکنیک ها و روش ها برای معماران به شدت و ظاهراً یک شبه تغییر کرد.

به یاد دارم که اولین ماشین حساب دستی خود را در سال 1974 گرفتیم. اولین ماشین کپی داخلی ما بلافاصله بعد از آن عرضه شد. سپس یک دستگاه فکس، یک تلفن چند خطی، یک سیستم پیام صوتی، دستگاه Kroy و Letraset آمد. با این حال، در اواسط تا اواخر دهه 80، مشخص شد که سیستم‌های اساسی مورد نیاز حرفه ما به یک چارچوب ذهنی متفاوت نیاز دارد و ما باید همگام باشیم. ما برای اولین بار متوالی از فناوری را پذیرفتیم و زمینه جدیدی را با پیش نویس های همپوشانی، Master Spec، Con-doc ایجاد کردیم و در نهایت از CAD اجتناب ناپذیر استقبال کردیم.

بلافاصله بعد از آن، چیپست‌های سریع‌تر، اینترنت، ایمیل و سیستم‌های ابری تغییر کردند. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit، Enscape، Bluebeam، Sketchup، AutoCAD و غیره برای برقراری ارتباط، طراحی، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزار طراحی است که ما استفاده می کنیم. میزهای پیش نویس، لبه های مستقیم، و رول های چاپ قدیمی فقط یک خاطره نوستالژیک است.

پروژه های قابل توجه

OLC از پروژه های متمرکز محلی و کارکنان کوچک خود در دهه 80، سرانجام با افزودن دفاتر در اورلاندو، توکیو و قاهره برای خدمات رسانی به مشتریان محلی، خدمات و دسترسی خود را افزایش داد. با توجه به اینکه نیازهای منحصر به فرد و خاص مشتریان ما نیاز به خدمات تخصصی دارد، ما همچنین یک بخش طراحی آبزی و یک بخش طراحی داخلی را در طول مسیر اضافه کردیم.

در چند سال اخیر OLC انواع امکانات بهداشتی و سلامتی، مهمان نوازی، تفریحی و آبزی را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعی دره استس، پارک استس، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون، پنسیلوانیا
  • یک باشگاه جدید در مرکز تنیس و پیکلبال برای پالم بیچ گاردنز، فلوریدا
  • باشگاه جدید Lake Nona Performance در اورلاندو، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • یک مرکز سلامتی برای مرکز پزشکی منطقه‌ای هنکاک در گرین‌فیلد، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای یک توسعه دهنده برجسته پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز شرکت ما بر روی نیازهای مشتری متمرکز است و به ویژه بر پروژه هایی متمرکز است که جوامع ما را سالم نگه می دارد – از مراکز سلامتی با خدمات کامل گرفته تا استخر شنای محله شما. مدیران و کارکنان ما این امتیاز را داشته اند که در این 60 سال روی بسیاری از پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل از مشتریان، مشاوران، کارشناسان صنعت، پیمانکارانی که طرح‌های ما را ساخته‌اند و بسیاری از افرادی که در این مسیر با آنها آشنا شده‌ایم تشکر می‌کنیم.

همانطور که تبلیغ می گوید، با تأمل در گذشته خود، مطمئناً می توانیم بگوییم: “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” اما همچنین تمرکز ما را بر آنچه در دنیای تغییرات مستمر مهم است، افزایش می‌دهد: روابط، سرپرستی، طراحی خوب، و ذهن باز.

Stuart Ohlson و Hervey Lavoie، FMFA بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC، همانطور که امروزه شناخته می شود، هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.