OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


استوارت اولسون و هاروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در یک جاده خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اوالسون زونا را آویخت و استوارت اوالسون و همکاران را راه اندازی کرد. در حالی که او از دفتر خود در مقابل خیابان دبیرستان شرقی کار می کرد ، او و کارکنانش به زودی در یک سری کمیسیون های مسکونی و حرفه ای شرکت کردند.

استوارت اولسون ، یادآور آن روزهای اولیه می گوید: “ناگهان ، در تجارت هستید ، می دانید یا نه!”

امروزه ، آن شرکت رشد کرده است و اکنون OLC Ohalson Lavoi Corporation نامیده می شود. شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، یک شرکت معماری ، داخلی و آبزیان است که در دنور مستقر است و دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو دارد. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آبزیان تخصص دارد. در طول این دوره 60 ساله ، OLC به تغییر افق دنور کمک کرده است ، بر نحوه تمرین ما تأثیر گذاشته است و زندگی کارکنان ، همکاران تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمانهای آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند را تغییر داده است.

در سال 1974 ، هاروی به لاووی استوارت پیوست و سرانجام صاحب یک شرکت تغییر نام یافته در شرکت Ohalson Lavoi Corporation شد. هاروی ، فارغ التحصیل اخیر مدرسه معماری ، اکنون در رای دهندگان خود بود. هروی به خاطر می آورد که چرا معمار شد.

تمرکز بر سرگرمی

در ابتدا ، استوارت و هاروی گروه کوچکی از کارکنان را مدیریت کردند که بر طراحی ساختمان ها بر اساس نیاز مشتری خود تمرکز کردند. این کمیسیون ناشی از ایجاد یک رابطه موجود بود ، همانطور که در مسابقات تنیس دائمی استوارت روز پنجشنبه ساعت 3 بعد از ظهر انجام شد. به طرز شگفت انگیزی ، بحران نفتی دهه 70 و بحرانی که در اوایل دهه 80 ضربه بزرگی به دنور زد ، این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و بلند مرتبه بود. اینها شامل Park Park و Country Club Towers در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی دور از پارک چسمان و ساختمانهای بلند برای خانواده نویسنده در تقاطع I-25 و بلوار کلرادو بود که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار شرکت بزرگ بود. در یکی از آن جلسات تنیس دیرهنگام ، OLC اولین باشگاه مستقل و چند منظوره سلامتی خود را ایجاد کرد که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی اینورنس کلرادو شناخته می شود.

از طریق موفقیت و ارتباط برقرار شده با آن پروژه ، OLC وارد صنعت تناسب اندام و سرگرمی شد. با مدیریت هاروی ، این شرکت به یک متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​تبدیل شده است. او و دیگران IHRSA ، NIRSA ،. مقالاتی در مورد طرح های ویژه برای سازمان های مشابه نوشته شده است انجمن تناسب اندام پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC در کنوانسیون ها و سمینارهای صنعتی به عنوان متخصص طراحی شرکت می کنند و مرتباً صحبت می کنند.

تغییر بزرگی از تمرکز آن صنعت ایجاد شد – سفر. قبل از سال 1984 ، OLC هیچ وظیفه طراحی در خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در این دوره ، کار در خارج از ایالت به OLC در رکود اقتصادی دوره ای که دنور را در دهه های 1960 و 1970 تحت تاثیر قرار داد کمک کرد (شعار AIA برای 15 for5 این است “در هفتاد و پنج زنده بمان!”). به نظر می رسید که در برخی از مناطق کشور همیشه یک منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC سفر و کار در ژاپن را آغاز کرد ، که منبع اصلی کار در طراحی ویژه OLC ایالات متحده در برخی از زمانهای ضعیف شد ، بنابراین یک منبع ثابت برای تجارت ، اما سفر و غیره.

سازگاری با فناوری جدید

یکی دیگر از تغییرات عمده در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران بود. اگرچه انتظار می رفت که هر معمار در ابتدای دهه شصت دارای دانش اولیه در زمینه طراحی دستی باشد ، اما تکنیک ها و روش های معماران به طور چشمگیری تغییر کرده و یک شبه تغییر کرد.

“من به یاد دارم که اولین ماشین حساب دستی ما را در سال 1974 گرفتیم. اولین دستگاه کپی داخلی ما کمی بعد وارد شد. پس از آن دستگاه های فکس ، تلفن های چند خطی ، سیستم های پیام رسانی صوتی ، دستگاه های کروی و حروف به دنبال آن آمد. “با این حال ، در اواسط دهه 80 ، مشخص شد که سیستم های اساسی مورد نیاز ما برای تجارت ما نیاز به طرز فکر متفاوتی دارد و ما نیاز به پیشروی داریم. در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را پذیرفت.

در مدت کوتاهی ، دامنه چیپست های سریع ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری تغییر کرد. امروزه از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، SketchUp ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. لپ تاپ ها اغلب همه ابزارهای طراحی ما هستند. رول میزهای پیش نویس ، چاپ خاطرات با لبه مستقیم و قدیمی.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های متمرکز محلی و کارکنان کوچک در دهه 80 ، OLC سرانجام خدمات خود را برای افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره به مشتریان محلی گسترش داد. با تشخیص نیاز به خدمات خاص برای نیازهای خاص و خاص مشتریان خود ، ما همچنین یک بخش طراحی آبزیان و یک بخش طراحی داخلی را در طول مسیر اضافه کردیم.

در طول سالها ، OLC انواع امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • افزودن و تمدید باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه باشگاه تنیس و ترشی جدید برای باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی New Lake Nona در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • یک مرکز بهداشتی برای مرکز پزشکی منطقه ای هنکوک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی Deepak Chopra
  • چندین پروژه مهمان نوازی برای توسعه دهنده اصلی پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما تمرکز کرده است ، و به ویژه در پروژه هایی که جوامع ما را سالم نگه می دارد-از یک مرکز سلامتی با خدمات کامل تا یک استخر در محله شما. مدیران و کارکنان ما این امتیاز را دارند که در این 60 سال بر روی بسیاری از پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکاران که طرح های ما را ایجاد کرده اند و افراد زیادی در این راه تشکر می کنیم.

هنگامی که به گذشته خود می اندیشیم ، می توانیم مانند تبلیغ قطعاً بگوییم “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم”. اما بر موارد مهم در یک جهان در حال تغییر متمرکز می شود: روابط ، سرپرستی ، طراحی خوب و ذهن باز.

استوارت اولسون و هاروی لاووی ، FMFA ، بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoi Corporation یا OLC هستند ، همانطور که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هاروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید