OJ سیمپسون ، مونولوگ “SNL” کیم کارداشیان در نوار جنسی عکس می گیرد


کیم کارداشیان برای اولین برنامه میزبانی خود در “شنبه شب زنده” با صورتی داغ ظاهر شد و به شوخی در مورد “چطور کیم – کارن” شوخی کرد ، به نوار جنسی بدنام خود اشاره کرد و او را “اولین سیاه پوست” اعلام کرد. OJ سیمپسون.

اما ابتدا ، فوق ستاره 40 ساله ، با پوشیدن لباس بدن از چشم تا پا ، اعتراف کرد: “از دیدن شما اینجا تعجب می کنم. چند روزی است که فیلم سینمایی را اکران نکرده ام. منظور من این است که من فقط یک فیلم گرفتم و هیچکس به من نگفت که این فیلم در حال نمایش است. حتماً قلب مادرم را لمس کرده است. ”

کارداشیان (که در واقع به او لقب “کارداشیان وست” داده بودند) همچنین توضیح داد که او “فقط یک چهره زیبا – موهای خوب ، و آرایش عالی ، و سینه های شگفت انگیز و بسیار بیشتر از یک باسن کامل” است. “من بسیار بلندتر از عکس هایی هستم که خواهرانم جراحان پلاستیک خود را نشان می دادند.”

او با تحویل توانمندی که هرگز امکان پذیر نبود ، فرهنگ پاپ را در کنار هم قرار داد: “من کیم هستم – نمی خواهم. به نحوی [my mom] فقط می دانست. من نمی دانم چه کسی او را دیده است (نتایج را متوقف کنید) و نه کیتلین. ”

او در مورد والدینش صحبت کرد و گفت: “من برای ریاست جمهوری کاندیدا نمی شوم ، ما سه یک سیاستمدار شکست خورده در یک خانواده ، “با اشاره به نامزدی کیتلین جنر برای فرمانداری کالیفرنیا و تلاش کوتاه مدت شوهر بیگانه اش کانیه وست برای ریاست جمهوری ایالات متحده.

کیم کارداشیان وست SNL
او با شیرینی گفت: “من عادت دارم هر 360 میلیون دنبال کننده خود را با هر حرکت خود تماشا کنم.” “چند نفر SNL می بینند؟ 10 میلیون. امشب برای من یک شب آرام و صمیمی است. ”

اعضای گسترده خانواده نیز رفتار خوبی داشتند: پس از تحسین دستاوردهای همسر سابقش (و زیر سال بردن شخصیت او) ، او با خود فریاد زد که مانند دختر 44 ساله طلاگیر نیست. به

او گفت: “راستش ، من مطمئن نیستم که چطور خواهی بود” ، بنابراین از دوست پسر مادرم ، کوری ، پرسیدم. [Gamble]به ”

این عقاب حقوقی بلندپروازانه به تلاش های وی برای پیروی از پدر مرحومش ، وکیل افسانه ای رابرت کارداشیان اشاره کرد.

او از او تشکر کرد: “برای بازکردن چشمانم در برابر بی عدالتی نژادی.” سرانجام ، او گفت: “به همین دلیل من با اولین سیاه پوست خود ملاقات کردم. آیا می خواهید به کسی که در تاریکی بود حمله کنید؟ OJ علامت می گذارد – یا بسیاری ، یا چیزی که من هنوز نمی دانم. ”

پس از تحت فشار قرار دادن خانواده اش ، او در کمدی Inconic Sketch NBC عکس گرفت.

او با شیرینی گفت: “من عادت دارم هر 360 میلیون دنبال کننده خود را با هر حرکت خود تماشا کنم.” “چند نفر SNL می بینند؟ 10 میلیون. امشب برای من یک شب آرام و صمیمی است. ”

و این چنین بود که دوران میزبانی او بسیار مورد بحث قرار گرفت.

بازمانده نوار جنسی ، نماد تلویزیون واقعیت و لباس فرم SKIMS ، Maven به مدت 20 ساعت در تمرینات اولین فیلم کمدی طرح اولیه خود وارد شد. زمان تماس برای اجرا می تواند از 5 یا 6 صبح شروع شود و از 3 تا 3 دقیقه طول بکشد.

در همین حال گفته می شود که کارداشیان در دوران آماده سازی خود با تیمی از متخصصان مشورت می کند: دیو چاپل 48 ساله ، الن دجنرس 63 ساله ، امی شومر 40 ساله و جیمز کوردون 43 ساله برخی از مجریان زنده هستند که توسط دامپزشکان شایعه شده است. برای ارائه کمک A-list. ارائه شده است.

کیم کارداشیان و کانیه وست برای اولین حضور خود در SNL در NBC Studios اظهار نظر می کنند
کیم کارداشیان و شوهر بیگانه کانیه وست برای اولین بار در “SNL” به استودیو NBC رفته اند. خواهر نقابدارش کلوئه کارداشیان و مادرش کریس جنر نیز برای شبگردی در شهر هستند.
SplashNews؛ شبکه پشتی

آه ، و شوهر بی قرارش کانیه وست – که چندین بار به عنوان مهمان موسیقی “SNL” ظاهر شد و شنبه صبح در هتل خود ظاهر شد – همچنین شایعه شده است که نکات مفیدی را ارائه کرده است.

کارداشیان در تبلیغی که پیش از نمایش برای تبلیغ ظاهر خود انجام داد ، به شوخی گفت که این کار بسیار آسان است. این کلیپ سیسیلی استرانگ ، عضو 37 ساله کارداشیان و مهمان موسیقی این هفته ، هالسی ، 27 ساله بود.

“پس کیم ، آیا از انجام طرح های کمدی می ترسید؟” قوی می پرسد. “چرا؟ آیا من مجبور نیستم طرح بنویسم؟” کارداشیان با خونسردی پاسخ می دهد و نمی خواهد این کار را قبل از کلمات استرانگ انجام دهد.

کیم کارداشیان با Halsey و Sicily Strong دیده می شود "SNL" تبلیغات
کیم کارداشیان در تبلیغ “SNL” با Halsey و Sicily Strong ظاهر می شود
NBCU Photo Bank توسط Getty Images

“و هیچ کس دیگر به اندازه من خوب به نظر نمی رسد ، اینطور نیست؟” کارداشیان می پرسد که استرانگ و هالسی به آن اصرار دارند: “مطلقا نه!”

“پس خیلی آسونه!” زن ساعت و نیم می گوید شرقاSource link

دیدگاهتان را بنویسید