MTA می گوید کارکنان جدیدی که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند باید کاملاً برای کووید واکسینه شوند


MTA از اواسط نوامبر مستلزم واکسیناسیون کامل کارکنان جدید علیه کووید -19 است. این آژانس موظف است از دوشنبه آزمایش هفتگی کارکنان غیر واکسینه شده را انجام دهد و میزان واکسیناسیون در حدود 70 درصد افزایش یابد.

مدیر اجرایی MTO و مدیر عامل شرکت Jano Liber در بیانیه ای گفت: “MTA ها رهبران صنعت در حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران حمل و نقل هستند.” “علم روشن است. واکسن بهترین راه برای محافظت از خود ، همکاران ، خویشاوندان و همسایگان COVID-19 است.”

شرط واکسیناسیون برای کارآموزان پولی ، کارگران فصلی ، موقت و عادی که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند اعمال می شود – اما نه کارمندان فعلی. سخنگوی MTA روز شنبه گفت که حدود 70 درصد از کارکنان خود واکسینه شده اند که 74.9 درصد کمتر از میزان واکسیناسیون کامل برای همه بزرگسالان در شهر نیویورک است.

برای کارکنان واکسینه نشده ، MTA 138 سایتهای آزمایش در محل را اجرا می کند ، اما کارکنان خود را به واکسیناسیون تشویق می کند. به گفته MTA ، کارگران واکسینه نشده در صورت مشاهده محل آزمایش در حین شیفت کاری مورد آزمایش قرار می گیرند. اگر آنها تصمیم به شرکت در آزمون در سایتی که MTA نیست می گیرند ، باید وقت خود را بگذرانند.

پل فاما ، مدیر ارشد عمومی MTA گفت: “ما نه تنها در برابر کارکنان خود بلکه در قبال جامعه ای که در آن خدمت می کنیم مسئولیتی داریم.” “به منظور محافظت از کارکنان و ادامه حمل و نقل ایمن و مطمئن ، برای MTA مهم است که تعداد واکسیناسیون را افزایش دهد.”

با بازگشت سازمان های فردی و از سرگیری بسیاری از دفاتر ، از جمله دفاتر شهری ، مترو شاهد افزایش تعداد سواران است هرچند که زیر سطح قبل از همسر باقی مانده است. در 30 سپتامبر 3،150،190 سفر در مترو انجام شد که 47.7 درصد نسبت به روز قبل از اپیدمی معادل آن کاهش یافته است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید