Medifast و قرص های رژیمی – آیا می توانید با برنامه Medifast از داروهای کاهش وزن استفاده کنید؟

بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا استفاده از داروهای کاهش وزن مانند داروهای سرکوب کننده اشتها با برنامه Medifast اشکالی ندارد. در اینجا مروری بر داروهایی است که می توانند و نمی توان با Medifast استفاده کرد.

ابتدا بیایید نگاهی به داروهای موجود بیندازیم. تنها تعداد انگشت شماری از آنها وجود دارند که به طور خاص برای کاهش وزن مورد تایید FDA هستند. شناخته شده ترین آنها مریدیا هستند که اشتها را سرکوب می کند و به افزایش توانایی چربی سوزی بدن شما کمک می کند. فن ترمین که اشتهای شما را کاهش می دهد و متابولیسم شما را افزایش می دهد. و اورلیستات، که تا حدی توانایی بدن شما برای هضم و جذب چربی هایی که می خورید را مسدود می کند.

هر دو Meridia و Orlistat (همچنین به عنوان Xenical شناخته می شود) برای استفاده طولانی مدت تایید شده اند. فنترمین فقط برای استفاده کوتاه مدت تایید شده است زیرا به طور بالقوه اعتیاد آور است. با تأیید پزشک، هر دو مریدیا و فنترمین به طور کلی برای استفاده با برنامه Medifast بی خطر هستند. از طرف دیگر، Orlistat نباید به هیچ وجه با Medifast استفاده شود، زیرا وعده های غذایی در حال حاضر بسیار کم چربی هستند و برای ویتامین های خاصی به مقداری چربی در رژیم غذایی خود نیاز دارید.

همه اینها فقط در صورتی از پزشک شما در دسترس است که معیارهای خاصی را در رابطه با BMI خود داشته باشید. با این حال، اگر از چاقی و مسائل مربوط به سلامتی رنج می برید، باید گزینه ها را با پزشک خود در میان بگذارید. حتماً به پزشک خود در مورد Medifast نیز اطلاع دهید تا در مورد بهترین روش استفاده از آن با داروها صحبت کنند.

همچنین باید اشاره کنم که یک داروی بدون نسخه نیز وجود دارد که مشابه اورلیستات است. این علی است. احتمالاً در مورد آن شنیده اید. از آنجایی که هنگام استفاده از Medifast نباید اورلیستات مصرف کنید، نباید آلی را نیز مصرف کنید. از آنجایی که این یک مسدود کننده چربی است، استفاده از آن با Medifast ممکن است به معنای کمبود ویتامین D و سایر ویتامین های مهم محلول در چربی باشد.

با این حال، قبل از اینکه تصمیم بگیرید از پزشک خود نسخه بخواهید، برنامه Medifast را برای چند هفته برای خود امتحان کنید. به دلیل نحوه عملکرد این برنامه، اکثر افرادی که از آن برای کاهش وزن استفاده می کنند متوجه می شوند که در واقع بعد از سه تا پنج روز اول گرسنه نمی شوند.

از آنجایی که مدیفست سرشار از پروتئین است و فیبر کافی را فراهم می کند، به شما احساس سیری می دهد که باعث می شود از گرسنگی جلوگیری کنید. هنگامی که در حالت چربی سوزی به نام کتوز هستید، این امر اشتهای شما را نیز سرکوب می کند. بنابراین اکثر کسانی که رژیم دارند می‌توانند بدون نیاز به یک سرکوب‌کننده اشتها به خوبی از پس آن برآیند. با این حال، اگر متوجه شدید که هنوز در تلاش برای مهار گرسنگی خود هستید و به کمک بیشتری نیاز دارید، قطعاً داروهای کاهش وزن وجود دارد که می توانید با Medifast مصرف کنید. فقط باید با پزشک خود در مورد آن صحبت کنید تا ببیند آیا برای شما مناسب است یا خیر.