Health Northwell 1400 کارمند را به دلیل امتناع از واکسن Covid-1V اخراج کرد


سخنگوی شبکه مراقبت های بهداشتی بعدازظهر دوشنبه تأیید کرد که بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی در ایالت نیویورک 1،400 کارگر را که واکسینه نشده بودند ، برکنار کرد.

این فرمان دولتی ، که برای اولین بار در اواسط آگوست اعلام شد ، کارگران بیمارستان و خانه سالمندان را ملزم کرد که حداقل یک دوز واکسن کووید -19 را تا 27 سپتامبر دریافت کنند. هفته گذشته ، نورثول اعلام کرد که شروع به صدور اخطار به کارکنان کرده و قصد دارد پردرآمدترین کارگرانی را که از تیراندازی امتناع می کنند اخراج کند. در حال حاضر ، میزان رعایت واکسیناسیون بیمارستان برای حدود 75000 کارمند 100 درصد است.

جیسون مولینت گفت: “نورثول از دست دادن کارکنان خود در چنین شرایطی متأسف است ، اما به عنوان یک متخصص مراقبت های بهداشتی و عضو بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی در ایالت ، ما مسئولیت منحصر به فرد خود را در حفاظت از سلامت بیماران و یکدیگر درک می کنیم.” از نورثول سخنگوی سلامت ما 100 درصد کارکنان ، بیماران و جوامعی را که در برابر کووید -19 به آنها خدمت می کنیم واکسینه کرده ایم. “

کمتر از 2 درصد از کارگران 23 بیمارستان و بیش از 800 درمانگاه سرپایی از شبکه اخراج شده اند.

در سایر نقاط ، تقریباً 5000 کارمند یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های عمومی شهر نیویورک هنگام اجرای دستور دولت از هفته گذشته واکسینه نشده بودند. استفانی گوزمن ، سخنگوی بیمارستان + بیمارستان ها ، گفت که آژانس تا روز دوشنبه از 93 درصد پیروی می کند و 3000 بقیه باقیمانده در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرند.

به گفته مقامات ایالت نیویورک ، با اجرای دستورات مراقبت های بهداشتی در هفته گذشته ، کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان میزان واکسیناسیون کووید -19 خود را بهبود بخشیدند و 92 درصد از کارگران تا هفته گذشته حداقل یک دوز دریافت کردند.

اولین مجموعه کلاسها دوشنبه پس از مهلت واکسیناسیون معلمان مدارس عمومی شهر نیویورک آغاز شد. این حکم از یک چالش دیرهنگام قانونی جان سالم به در برد ، که عصر جمعه توسط سونیا سوتومایر قاضی دیوان عالی کشور کنار گذاشته شد. تقریباً 18000 کادر آموزشی در تعطیلات آخر هفته عجله کردند تا عکسهای خود را بگیرند.

با کم شدن گزینه ها ، معترضان بار دیگر در اعتراض به این فرمان در خیابان های شهر راهپیمایی کردند.

در میان آنها جان ماتلند ، 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند در نورثول بود که اعتراضات دیگری را علیه دستور واکسن در تابستان رهبری کرد. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون حذف شد.

“[It’s] رهبری گروهی از متخصصان بهداشت و درمان بیکار ، [who are] آنها عصبانی هستند که می خواهند متحد شوند. آنها سعی می کنند آزادی ما را نقض کنند. ” ما یک سری دغدغه های آزادی داریم که بی فایده هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند ».

این داستان به روز شد و شامل نظرات نیویورک Health + Hospitals شد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید