HBO Max زندگی ، مرگ ناگهانی بازیگر زن مستند “بدون سرنخ” را بررسی می کنددقیقا چه اتفاقی افتاده؟ نفهمید بریتنی مورفی بازیگر زن؟ این سوالی در تریلر مستند HBO Max است بریتنی مورفی چی شد؟، که در 14 اکتبر از استریمر پخش شد.

در سال 200 ، این بازیگر به طور غیر منتظره در 32 سالگی درگذشت. این فیلم میراث و ستاره هالیوود او را بالا می برد و همچنین فشارهایی که او در کانون توجه قرار دارد و روابط پیچیده ای که با همسرش سایمون مونجاک دارد.

مورفی در خانه اش در لس آنجلس مرده پیدا شد و بعداً پزشکی قانونی مرگ او را به عنوان ذات الریه ، اعتیاد چندگانه به مواد مخدر و “کم خونی فقر آهن” اعلام کرد. با این حال ، ترکیب ذات الریه و کم خونی مدت کوتاهی پس از مرگ منجک پرسش هایی را ایجاد کرد.

این مستند توسط سینتیا هیل نامزد امی کارگردانی می شود. او در بیانیه ای گفت: “من با ساخت این فیلم موافقت کردم زیرا فکر می کنم شرم آور است که زندگی و حرفه امیدوارکننده بریتانی تحت شرایط مرگ وی تحت الشعاع قرار گرفته است.” “من فکر می کنم مهم است که استعداد بریتنی را جشن بگیریم زیرا ما در تبیین شرایط غم انگیز مرگ او و سیمون تلاش می کنیم.”

جنیفر اوکانل ، معاون اجرایی برنامه نویسی خانواده زنده در HBO Max ، در بیانیه ای گفت: ایجاد یک گزارش اساسی از مبارزات و گذر ناگهانی از زندگی بریتنی مورفی یک مسئولیت بزرگ است و ما با یک تیم خلاق ماهر همکاری کرده ایم تا آزمایش فکری متفکرانه ای را ایجاد کنیم که مدت ها به حدس و گمان منجر شده است. ”

بریتنی مورفی چی شد؟ تهیه کننده: جیسون بلوم ، کریس مک کامبر ، جرمی گلد ، مری لیسیو و جیمز بادی. مستندها توسط Blumhouse Television و Pyramid Productions تولید می شوند.

هر دو قسمت از بریتنی مورفی چی شد؟ HBO Max پنجشنبه 14 اکتبر برای اولین بار پخش می شود. برای مشاهده تریلر رسمی به بالا بروید.

کجا را باید نگاه کرد بریتنی مورفی چی شد؟Source link

دیدگاهتان را بنویسید