ems چیست؟ همه چیز در مورد آنها از شایعات به واقعیت می رسد


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افراد دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی مناسب نیست. این یکی از اولین معایب دستگاه های EMS است که در متن زیر به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات کوچکی از ماهیچه آزاد شده و وارد گردش خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی اتفاق می افتد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های ویژه ای را برای نظارت بر آموزش EMS فرا گرفته اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که اخیراً روش EMS در باشگاه ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته است ، هیچ آموزش کافی وجود ندارد که برای کاربران مشکل ساز باشد.

ارزیابی نادرست حداکثر شوک الکتریکی استفاده شده می تواند آسیب جدی به ماهیچه ها و کلیه ها وارد کند. قبل از شروع جلسات EMS ، همچنین باید عملکرد خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش EMS شامل انقباضات شدید و تدریجی عضلات است که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک این دستگاه علاوه بر انقباضات ماهیچه ای ، دارای اثر گرم کننده ای است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک و میزان اسید لاکتیک طبیعی می شود. با توجه به اثر گرم شدن روش باریک تناسب اندام ، لازم نیست فرد تحت درمان را جابجا کنید ، زیرا گرمای تولید شده در حرکت ماهیچه ها نقش دارد و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها می شود. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل تجهیزات وجود دارد که همه تجهیزات تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی عضلات کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از این وضعیت مربوط به ماهیچه است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت پوست و چربی روی ماهیچه ها تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین به ماهیچه ها دسترسی کامل دارند ، اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند ، که باعث کاهش وزن می شود ، که در پایان دوره درمان باعث شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها می شود.

دستگاه Slim Fit علاوه بر تأثیر بر روی ماهیچه ها ، پوست و چربی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، که به عنوان نتیجه ای از افتادگی پوست پس از درمان دیده نمی شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت ماهیچه ها است ، به عبارت دیگر ماهیچه ها در طول فعالیت به طور طبیعی اسید لاکتیک ترشح می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل بعد از مدتی ورزش در باشگاه احساس خستگی می کنید.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباضات عضلانی منجر به افزایش دفع اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و رشد آن منجر به تخریب عضلات می شود ، بنابراین وقتی از دستگاه های EMS استفاده می کنیم ، آسیب عضلانی را مشاهده می کنیم.

اما با Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا با این روش ، تأثیر گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، با روش Slim Fit ، امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه ها وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها می بینیم که فرد چگونه وزن خود را کاهش می دهد ، بلکه وضعیت را نیز مشاهده می کنیم. پوست. بدون ضعف عضلات بلند کنید. خواهیم دید. علاوه بر این ، Slim fit یک روش م forثر برای کاهش وزن موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید