Dog the Bounty Hunter اصرار دارد که شکار با وجود آسیب مچ پا ادامه دارد


Dog the Bounty Hunter اصرار دارد که او هنوز در جستجوی دوست پسر فراری گابی پتیتو است ، حتی بعد از آسیب مچ پا کلمب.

سگ ، ستاره تلویزیونی واقعیت که نام واقعی او دوان چاپمن است ، روز دوشنبه هنگام جستجوی برایان لباسشویی در فلوریدا مجروح شد.

اما سخنگوی وی گفت که او هنوز تیمی از بازرسان را در ایالت سانشاین پیدا کرده است که در مورد محل نگهداری لباس های لغزنده راهنمایی می کنند ، حتی بعد از اینکه سگ و همسرش فرانسی به خانه رفتند.

جنیفر ویلینگهام ، سخنگوی سنی در بیانیه ای گفت: “سگ جستجوی برایان لاندری را به پایان نرساند.” سگ و فرانسیس چاپمن هنگام جستجوی خانه در کلرادو باید به موارد مختلفی از جمله آسیب مچ پا از ناحیه سگ توجه کنند. “

به گفته سخنگو ، دختر سگ ، لیزا چاپمن ، “تدارکات” را انجام می دهد و در مورد لیدز از هاوایی تحقیق می کند ، در حالی که گرگ زکا همین کار را از کلرادو انجام می دهد. او توجه متخصصان حرفه ای را به خط تلفن TV Bounty Hunter ، 833-TELLDOG ، جلب کرد.

سگ داغ برای جستجوی برایان لباسشویی.
سگ داغ برای جستجوی برایان لباسشویی.
اینستاگرام

او گفت: “سگ و تیم به جستجو ادامه می دهند تا برایان لاندری پیدا شود.”

لباسشویی 23 ساله تقریباً یک ماه متواری است و تحقیقات گسترده و ادامه تبلیغات پرونده هنوز مشخص نکرده که فراری کجاست. بومی لباسشویی تنها فردی است که به ناپدید شدن و قتل پتیتو علاقه مند است.

برایان لاندری در ماه سپتامبر توسط والدینش گم شده بود.
برایان لاندری در ماه سپتامبر توسط والدینش گم شده بود.
اینستاگرام

این زوج جوان در تابستان یک سفر جاده ای یک ماهه را آغاز کرده بودند ، اما در اواخر ماه اوت به خانه والدین خود در لاندری فلوریدا بازگشتند و بدون پتیتو.

والدین پتیتو در 11 سپتامبر مفقود شدن او را گزارش کردند و مقامات در 19 سپتامبر بقایای او را در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ یافتند. تا آن زمان ، لباسشویی نیز مفقود شده بود.

لباسشویی وقتی در کوهنوردی بزرگ در فلوریدا به پیاده روی رفت ، چیزهایی مانند تلفن همراه خود را پشت سر گذاشت. داگ و تیمش به جستجوی لباسشویی پرداختند ، اما منتقدان از این اقدام انتقاد کردند و مشارکت وی را یک ترفند تبلیغاتی خواندند.

سگی بود به جاش بنسون ، خبرنگار WFLA-TV گفت بنسون در توییتر خود نوشت که روز دوشنبه ، او بودجه ای را برای “جستجوی گران” جمع آوری می کرد.

شهرستان تتان ، وایومینگ کرونر قصد دارد بعد از ظهر سه شنبه در مورد تصمیم کالبد شکافی پتیتو یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند. انتظار می رود که وی جزئیات جدیدی در مورد علت مرگ وی ارائه دهد.

لباسشویی متهم به دست داشتن در قتل ها نشده است ، اما حکم دستگیری وی به اتهام استفاده از کارت اعتباری پتیتو مدت کوتاهی پس از ناپدید شدن وی صادر شده است.

در حالی که بدنبال هرگونه نشانه ای از لباسشویی برایان می گردند ، نیروی انتظامی یک حشره کش باتلاقی را در جاده ای خاکی در جنوب کارلتون رزرو می راند.
در حالی که بدنبال هرگونه نشانه ای از لباسشویی برایان می گردند ، نیروی انتظامی یک حشره کش باتلاقی را در جاده ای خاکی در جنوب کارلتون رزرو می راند.
AP

Source link

دیدگاهتان را بنویسید