Bar Midtown عزیز Jimmy Corner باز شد


جیمی کرنر ، نوار غواصی Midtown محلی ، مورد علاقه مردم محلی ، امروز برای اولین بار از زمان شیوع این بیماری همه گیر باز می شود. این اولین بار است که بار پس از مرگ جیمی گلن ، مالک و نامزد قدیمی جیمی گلن به دلیل Covid-1 در ماه مه 2020 بازگشایی می شود.

مایک دوهرتی ، متصدی بار ، که در اینجا کار می کند ، می گوید: “بدیهی است که این یک مکان بسیار خاص است ، اما بسیار غم انگیز است زیرا بدون حضور جیمی این بار برای اولین بار در تقریبا 50 سال از وجود خود افتتاح شد.” این بار ، حدود دو سال و نیم ، دوشنبه به Gothamist گفت.

عکس Jimmy Corner Bar

دوهرتی ، که در روزهای هفته در بار کار می کند ، از اعضای قدیمی جیمی بود ، که “همیشه دوست داشت و از این مکان قدردانی می کرد” و یک باربان را استخدام کرد که بیش از 20 سال در آنجا کار می کرد. او خاطرنشان کرد که جمعه گذشته افتتاحیه ای عالی برای دوستان و همسایگان بود که “فوق العاده” بود و این نوار چندان نگران کننده نبود زیرا این روزها رفت و آمد کمتر در Midtown وجود داشت.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم برای آمدن به اینجا می آیند.”

این بار در خیابان 140 W 44 واقع شده است و پس از بازگشایی برادوی جمعیتی بعد از تماشاخانه خواهند داشت.

وی در مورد افتتاحیه رسمی امروز ، ادامه داد: “یک روز جهنمی خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 نفر ثابت داریم ، اما می دانیم که در طول روز رشد خواهد کرد.”

عکس محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که دارای یک نوار جیمی کرنر در میدتاون بودند.

عکس محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که دارای یک نوار جیمی کرنر در میدتاون بودند.

فلش

گلن ، مربی سابق بوکس که در نیوجرسی و نیویورک به تالار مشاهیر بوکس ملحق شده بود ، در سال 1971 بار را در خیابان 44 وست باز کرد. برخی از دیدگاه ها گاو ناهنجار جیمی کرنر فیلمبرداری شد و همه از فرانک سیناترا گرفته تا مایکل جردن آنجا بودند. هنگامی که باز شد ، این کافه با تجارت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر ، فاصله کمی داشت ، جایی که گلن گهگاه دوست خود محمد علی را آموزش می داد.

در یک پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که دستور واکسن شهر را جدی می گیرد و همچنین از مشتریان درخواست می کند ، به ویژه “بدون احترام. [Glenn’s] گذشت. “

Source link

دیدگاهتان را بنویسید