Bangalore Musings – مکان های برتر برای بازدید در بنگالورو


بازدید از شهر بنگلور می تواند تجربه جالبی باشد. این مرکز کانون انقلاب فناوری پیشرفته هند در 30 سال گذشته بوده است. بنگلور یک کلانشهر است که به دلیل بزرگراه های پیچیده و سبک زندگی جهانی شناخته می شود. بنگلور به شهر رویایی اکثر متخصصان فناوری و فارغ التحصیلان برتر مدارس B تبدیل شده است. جوانان از سراسر هند در جستجوی آینده ای بهتر به بنگلور سرازیر می شوند. بنگالورو بیش از 45 میلیارد دلار یا 38 درصد از کل صادرات فناوری اطلاعات هند را به خود اختصاص داده است. این گواهی روشن بر قدرت اقتصادی آن است.

رشد اقتصادی چشمگیر بنگلور در سه دهه گذشته گام های بلندی را پشت سر گذاشته است. گردشگران از آب و هوای سالم شهر ، مراکز خرید و رستوران های خوب شگفت زده خواهند شد. روح کارآفرینی رایگان ، کارآفرینی و فرصت در همه جا فراوان است. مقر برخی از بهترین موسسات آموزشی ، تحقیق و توسعه در اینجا قرار دارد. سازمان تحقیقات فضایی هند ، م Instituteسسه علوم هند و م Instituteسسه مدیریت هند م institutionsسسات اصلی در بنگلور هستند.

سرسبزی سرسبز ، محیطهای باستانی با بسیاری از ساختمانهای بلند مرتبه جای خود را به توسعه افسار گسیخته داده است. با این حال ، این به معنای ترافیک سنگین است که برچسب شهر به نام “باغ باغ شهری” را از بین می برد. اما بطور شگفت انگیزی بنگلور با همه پیشرفت خود جذابیت روستایی خود را به طور کامل از دست نداده است. بازدیدکنندگان می توانند کلیساها ، خیابان های وسیع ، کافی شاپ ها و بارهای یادآور دوران استعمار را مشاهده کنند.

این مشاغل به راحتی توانسته اند با جمعیت جدید جدید سازگار شوند. چه شما اهل مد باشید ، چه اهل خرید ، چه اهل فیلم ، چه یک علاقه مندان به بازی ، این شهر چیزی برای همه دارد. مقدار زیادی جاذبه های بنگلور این شهر باید نیازهای هر مسافری را برآورده کند.

در یک روز از مناظر و صداهای بنگلور لذت ببرید

با یک بازدید مالیخولیایی از بهترین بناها و دیدنی های آن می توانید از تفکرات شهر لذت ببرید. بنگلور یک کلان شهر بزرگ است. بازدیدکنندگان برای بازدید از تمام مکانهای تعطیلات خود حداقل به یک هفته زمان نیاز دارند. در اینجا لیستی سرگرم کننده از باید از مکان های بنگلور دیدن کنید شهر این مقصد بسیار مهم است چیزهای دیدنی در بنگلور هنگام انجام یک گشت شهری یک روزه

1. Bangalore Vidhana Soudha – محل قدرت در کارناتاکا

نمادین ویدانه سودا یکی از آنهاست بهترین مکان برای بازدید در بنگلوربه این یک گوهر معماری است که سبک معماری Mysore-Neo Dravidian را در خود جای داده است. بنای یادبود خیره کننده یک بنای چهار طبقه با ابعاد 2300 در 1150 فوت است که بیش از 500000 فوت مربع وسعت دارد. اتفاقاً ، این ساختمان هم مجلس قانونگذار و هم مجلس شورای کارناتاکا را در خود جای داده است. با این حال ، این باعث تحسین و احساس امنیت می شود که دموکراسی در این کشور رشد می کند. شب با نورهای باشکوه روشن می شود و محیط را با شکوه جلوه می دهد. جالب اینجاست که از بهترین مکان برای بازدید در بنگلور برای زوجین هیجان زده برای فرصت عکس.

2. کاخ بنگلور – Grand Luxury

کاخ بنگلور یکی از این کاخ ها است بهترین مکان توریستی در بانگالور، و تنها پنج کیلومتر با Vidhana Soudha فاصله دارد. این کاخ مجلل است که یادآور میراث سلطنتی پادشاهی وودایار است. مساحت این کاخ زیبا بیش از 45000 فوت مربع است. به طرز شگفت انگیزی ، کاخ به خوبی توسط زمین وسیع اطراف کاخ از تخریب محافظت می شود.

کاشی های سرامیکی آبی فلورسنت پیچیده ، ظاهر داخلی را زیبا می کند. در حالی که تالار بزرگ داربار با نقاشی زیبا شده است در حالی که دیوارها با سنگ های نیمه قیمتی حک شده اند. بلیط های ورودی را می توان در غرفه بلیط خریداری کرد. این کاخ از ساعت 10.00 تا 17.30 باز است. توصیه می شود بررسی کنید زمان کاخ بنگلور برای جلوگیری از برنامه ریزی بازدید در تعطیلات و تعطیلات.

3. معبد Bangalore Iskcon Sri Krishna – مدرن و در عین حال الهی

پس از گشت و گذار دل انگیز در کاخ ، بازدید از معبد ISKCON در راججیناگار می تواند تجربه ای دلپذیر باشد. این معبد یکی از بزرگترین معابد سری کریشنا در هند و یکی از پربازدیدترین ها است جاذبه های گردشگری در بانگالور، با مأموریت اصلی ، گسترش آگاهی کرشنا در جهان است.

این معبد زیبا دارای شش محراب است اما خدایان اصلی لرد کریشنا ، رادا و لرد بلاراما هستند. “بنیاد آکشایا پاترا” که توسط معبد هدایت می شود ، سالانه غذاهای مفید ظهر را به بیش از 1.6 میلیون نفر از افراد محروم ارائه می دهد. بازدیدکنندگان می توانند با اهداء وجوه یا انجام Sevas برای افراد مستحق داوطلبانه در طرح های اجتماعی و رفاهی کمک کنند. جالب است که سال تقویمی در ISKCON مملو از جشن هایی است که در طول سال جشن گرفته می شود. نمازها و دعاها از ساعت 04:30 شروع می شود و بهترین مکان برای تجربه است طلوع آفتاب در بنگلوربه هیچ بزرگراهی وجود ندارد ، اما توصیه می شود قبل از بازدید از معبد فهرست های محلی را بررسی کنید.

4. پارک لالباغ و Cubbon Bangalore – پارک میراث بریتانیا

سپس گردشگران می توانند از دو پارک قدیمی شهر لالباغ و پارک کوبون دیدن کنند. لالباغ یک باغ گیاه شناسی است که در مساحت 240 هکتار گسترش یافته است. گنجینه ای از چندین گونه منحصر به فرد از گیاهان و جانوران است. باغ زیبا با چمنزارها ، تخت گلها ، حوضچه های نیلوفر آبی و چشمه ها طراحی شده است. اعتقاد بر این است که سنگ لالباغ در محدوده پارک بیش از 300 میلیون سال قدمت دارد.

نمایشگاه سالانه گل که در گلخانه گلخانه لالباغ برگزار می شود یک رویداد نمایشی است. این رویداد در طول هفته همزمان با روز جمهوری (26 ژانویه) و روز استقلال (15 آگوست) برگزار می شود. این رویداد هزاران بازدید کننده را از سراسر شهر به خود جلب می کند.

پارک Cubbon یکی از آخرین فضاهای ریه باقی مانده در شهر است. این محل گیاهان فراوان گیاهی و جانوری است. با این حال ، این پارک دارای ساختمانهای چشمگیری از جمله دادگاه عالی کارناتاکا ، موزه باستان شناسی دولتی و کتابخانه یادبود است. هیچ هزینه ورودی در پارک Cubbon وجود ندارد اما لالباغ هزینه ورودی اسمی را دریافت می کند.

5. پارک ملی بنگلور بانرنگاتا

پارک ملی Bannerghatta بهترین مکان برای تعطیلات همه برای یک روز برای همه فن آوری های حرفه ای و متخصصان بلند پرواز در شهر Bangalore است. در اینجا چند فعالیت وجود دارد که بازدیدکنندگان از پارک می توانند از آن لذت ببرند.

  • این پارک به جنگل در حومه بنگلور می پردازد. پارک ملی Bannerghatta گنجینه ای از حیات وحش شگفت انگیز است که با آرامش جنگل در 40 کیلومتری شهر بنگلور ترکیب شده است.
  • این یک فرصت عالی برای لذت بردن از سافاری جنگل در پارک ملی Bannerghatta است. بازدیدکنندگان می توانند هنگام سفر با سافاری از نزدیک با حیوانات وحشی خیره کننده آشنا شوند
  • از زیبایی های باغ گیاه شناسی Bannerghatta با چشمه ها ، گیاهان و جانوران فریبنده لذت ببرید

این یک پارک بیولوژیکی 65000 هکتاری است که در جنگل Anekal در منطقه روستایی بنگلور واقع شده است. این مرکز به عنوان یک مرکز تفریحی برای دوستداران طبیعت در سال 1972 شروع به کار کرد. پس از آنکه حیوانات وحشی و در خطر انقراض به عنوان اقدامات حفاظتی و بازسازی مورد توجه قرار گرفتند ، مشهور شد. به زودی در سال 1974 به عنوان پارک ملی اعلام شد.

این منظره شامل دشت های تپه ای ، بوته زارها ، جنگل های برگریز و دره ها است. جریان آب Swarnamukhi که از طریق پارک عبور می کند ، آن را به مکانی مناسب برای رشد گیاهان و جانوران تبدیل می کند. این پارک در طول سال باز است اما توصیه می شود لیست های محلی را برای اطلاعات به روز در مورد زمان پارک ، ساعات کار ، هزینه ورودی و سایر امکانات رفاهی که مشتریان هنگام بازدید از پارک ملی باید از آنها استفاده کنند ، بررسی کنید.

6. شهربازی بنگلور واندرلا

پارک تفریحی واندرلا یکی از نقاط گردشگری در حال وقوع در نزدیکی بنگلور است که باید از آن دیدن کنید. Wonderla در 30 کیلومتری بنگلور ، درست در خارج از بزرگراه بنگلور-میسور واقع شده است. این مکان جذابیت و جادوی زیادی دارد. این پارک یک بلوک با وسایل نقلیه آبی ، زمین سواری و جاذبه های هیجان انگیز زیادی است. واندرلا هست مکانی مناسب برای پیک نیک در نزدیکی بنگلور مورد علاقه کودکان و کودکان است.

بیش از 60 شادی وجود دارد که همه را در طول روز مشغول می کند. حوض موج و دیسکو باران ، توقف های نمایش در پارک هستند. به غیر از این ، سواری های هیجان انگیز مانند Insanity ، Maverick ، ​​Y-scream ، Boomerang ، Harakiri و Twisters ارزش دیدن دارند. فهرست غذاهای لذیذ از کباب ، رشته فرنگی بریانی گرفته تا ترکیب غذاهای خوش طعم ، گردشگران را به خود جذب می کند. جالب است که هزینه ورودی به ازای هر نفر 1000 روپیه است.

7. Bangalore MG Road & Brigade Road – خیابان حالت شهر

آخرین ایستگاه در تور شهر بنگلور ، جاده خیره کننده مهاتما گاندی و تیپ است. این یکی از بالا است جاذبه های گردشگری بنگولو و خانه برخی از بهترین مجتمع های مجرد و چند مارک شهر است. مترو بنگلور با اتصال بهشت ​​این خریدار پررونق به نقاط مختلف شهر ، جسارت می افزاید. به همین ترتیب ، غرفه های غذا برخی از خوشمزه ترین غذاهای محلی و بین المللی را برای طعم دادن ارائه می دهند. کلوب های شبانه ، کافه ها و رستوران های پر جنب و جوش MG Road زندگی شبانه بنگلور را زنده می کند.

لطفاً وبلاگ ما را در فرودگاه بین المللی بنگلور در اینجا بخوانید

در Shathayu Yoga Retreat Bangalore آرامش ، تجدید قوا و تجدید قوا کنید

بنگلور به عنوان مرکزی برای نوآوری در مراقبت های بهداشتی ، بیوتکنولوژی و نرم افزار شهرت کسب کرده است. یکی از مزایای افزایش تقاضای گردشگری پزشکی است. این شهر دارای آب و هوای سالم با سبزی سرسبز ، پارک ها و خیابان های پر درخت است.

مسافران بنگلور همچنین می توانند از بسیاری از مراکز مراقبت های بهداشتی که در کلان شهرها پخش شده اند ، استفاده کنند. کلینیک های فوق تخصصی ، امکانات پزشکی آیورودا و طبیعت درمانی به مسافران راه حل های درمانی موثر را با قیمت مناسب ارائه می دهند. مرکز عقب نشینی Shathayu Ayurveda تنها 20 کیلومتر با فرودگاه بین المللی بنگالور فاصله دارد.

این یکی از برترین استراحتگاه های درمانی است که دور از شلوغی و شلوغی کلان شهر بنگلور واقع شده است. Shathayu Retreat خدمات جامع سلامت را ارائه می دهد که از جنبه های روحی ، جسمی ، روحی ، اجتماعی و شیوه زندگی مشتریان ساکن در مرکز مراقبت می کند. برنامه سلامتی ما با بیش از 120 سال تمرین آیورودا طراحی شده است که از پنج نسل به بعد منتقل شده است.

محوطه عقب نشینی آیورودا از سه طرف با تپه هایی احاطه شده است و دریاچه ای دائمی از طرف دیگر احاطه شده است و محیط مناسبی را برای شارژ مجدد ، بازسازی و شارژ مجدد ارائه می دهد. ما برنامه سلامتی خود را متناسب با نیازهای خاص مشتریان تنظیم می کنیم. شاتایو متخصص در مدیریت وزن ، کنترل درد و ترک اعتیاد است.

مسافران همچنین می توانند به یکی از 12 کلینیک Ayurvedic Shathayu.com مراجعه کنند. پزشکان ما در درمان بسیاری از بیماریها و شرایط مربوط به شیوه زندگی متخصص هستند.

وقتی در بنگلور هستید از بسیاری از لذت های دیدنی دیدنی لذت ببرید.

مطمئناً گردشگران بنگلور را خوشحال خواهند کرد !! شکی نیست که بنگلور در آینده جزو شهرهایی است که اتفاق می افتد. آنچه در دهه 1960 به عنوان شهری با بسیاری از مشاغل دولتی شروع شد ، تبدیل به چراغ رونق و نوآوری های تکنولوژیکی در جنوب آسیا شد.

بازدیدکنندگان از شهر با خوشحالی ، اما همچنین در صورت نیاز به حفظ سبزه و فرهنگ شهر خود ، برمی گردند. توسعه پایدار ضمن حفاظت از شهرهای ما در برابر توسعه بی رویه از اهمیت بالایی برخوردار است. این امر هند را ثروتمند و مرفه می کند. بیایید امیدوار باشیم که رویای این که یکی از رده های قدرت های برتر جهان محسوب شویم محقق شود.دیدگاهتان را بنویسید